Skocz do zawartości

Znowu winni motocykliści. Media szeleją


jawam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No mnie też prawie zawsze najbardziej denerwuja komentarze :D ... nie wiem jak ktoś może np. napisać że jego cieszy jak widzi rozbitego ścigacza (chociaż w tym przypadku to Romet nie ma wiele wspólnego ze ścigaczem)

 

pozdr

No więc widzisz, że dureń jakiś to pisał, więc czym sie martwisz. Czy naprawdę musimy na forum roztrząsać każdy debilny artykuł czy debilny filmik z netu?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Znowu winni motocyklisci. Media szaleja" - wtf? a co niewinni? czy moze nie motocyklisci tylko pizdzikowcy albo "uzytkownicy motocykla". No i media szaleja... no nie ma co, kilka linijek z opisem zdarzenia, szal jakich malo. Naprawde nie ma o czym juz pisac? Cieplo jest, trzeba pojezdzic a nie pisac o pierdolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne co i jak i gdzie zawsze winni motocykliści, taki life, jesteśmy wytykani palcami przez ludzi, którym trzeba tylko współczuć bo nie wiedzą jak wspaniała pasja może to być, bo nie ważne czy to sport czzy turystyk or other, to jest to pasja, motocykl po prostu się kocha i to jest najważniejsze, więc cieszmy się pogodą i olewka na "gorszych"

Edytowane przez kazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne co i jak i gdzie zawsze winni motocykliści, taki life, jesteśmy wytykani palcami przez ludzi, którym trzeba tylko współczuć bo nie wiedzą jak wspaniała pasja może to być

A kto winien temu ze jechali bez garnkow na pustych czerepach i do tego na stojaco??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto winien temu ze jechali bez garnkow na pustych czerepach i do tego na stojaco??

 

 

no ten przypadek to porażka bo to nawet nie byli motocykliści, dzieciaki wariaci, skrajne wariactwo, ale w ogóle to co by nie było zawsze my źli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto winien temu ze jechali bez garnkow na pustych czerepach i do tego na stojaco??

 

Niech sobie jechali... Przepałowali - dostali karę :icon_biggrin: A media to swoją drogą... Aż rzygać mi się chce jak sobie pomyślę co za nagonka nas wszystkich czeka...

 

A tak jak ktoś napisał wcześniej... JAKĄ PIĘKNĄ PASJĄ JEST JAZDA NA MOTOCYKLU... :buttrock:

 

Pozdrawiam Was i 3mam kciuki że wszyscy wrócimy cali i zdrowi do domu...

 

Zdrowy rozsądek Panowie i Panie... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż rzygać mi się chce jak sobie pomyślę co za nagonka nas wszystkich czeka...

 

 

Mi sie ciagle wydaje ze policja wszedzie stoi. Co wyjade na droge to wszyscy swiatlami mrugaja. O co im wszystkim chodzi? Na dlugich nie jezdze(z reguly) wiec to raczej nie o to chodzi :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie napisali że powodem była brawura i ogromna prędkość...

Co tu pisać? Myśleli że to bardzo proste i że wszyscy to potrafią, taka nauczka dla innych, lepiej jeżdzić normalnie ale cało :icon_twisted: Co jak co? No ale na Romecie zginąć? Właściwie co za różnica na czym tylko jest różnica czy z własnej głupoty czy nie...No i jeszcze bez kasków.

Co się stało to się nie odstanie, chłopaki wracajcie do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne co i jak i gdzie zawsze winni motocykliści, taki life, jesteśmy wytykani palcami przez ludzi, którym trzeba tylko współczuć bo nie wiedzą jak wspaniała pasja może to być, bo nie ważne czy to sport czzy turystyk or other, to jest to pasja, motocykl po prostu się kocha i to jest najważniejsze, więc cieszmy się pogodą i olewka na "gorszych"

Toż to ROMET był winny!! :biggrin:

 

A tak na powage to mogli chociaż garnki na głowy założyć...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...