Skocz do zawartości

Serwisowanie ER 5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie znalazłem konkretnego tematu, więc, mam kilka pytań:

-Co ile km, bądź miesięcy powinno sie wymieniać olej w Kawasaki Er 500

-Co ile powinno sie regulować zawory

-Ile może kosztować regulacja zaworów w serwiesie Kawasaki(mniej więcej)

Dzwoniłem do Kawasaki, i powiedzieli mo że 120zł, w co nie chce mi sie wierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znajdź taka po angielsku. Po naszemu niestety nie ma :icon_mrgreen:

Nawet jeśli nie kumasz angielskiego to takie podstawowe rzeczy można po obrazkach odszukać.

Na 100% będzie tabela czynności serwisowych.

Kurna chłopie jak Ci tyle powiedzieli to się ciesz ( jak Ci pasuje) a nie szukaj podstępu.

Przyjedź do mnie to Ci zrobie regulację za pińcet :icon_mrgreen:

Bedziesz zadowolony.... ja także :wink:

Edytowane przez Leon84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, zadałem pytanie to licze na odpowedź, a nie na doradzanie żebym znalazł sobie serwisówke...Bede miał książke to będzie dobrze, ale narazie nic takiego nie posiadam wiec udzielcie mi info na ten temat, ok?

 

A jak myślicie, gdybym wział serwisówke po niemiecku, i zaniósł bym ją do tłumacza, drogie było by takie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, zadałem pytanie to licze na odpowedź, a nie na doradzanie żebym znalazł sobie serwisówke...Bede miał książke to będzie dobrze, ale narazie nic takiego nie posiadam wiec udzielcie mi info na ten temat, ok?

 

A jak myślicie, gdybym wział serwisówke po niemiecku, i zaniósł bym ją do tłumacza, drogie było by takie cos?

 

 

nie... co Ty, mysle za 3-4 tys powinno wystarczyc

 

pozdrawiam

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedza kosztuje

jak nie kasę to choćby odrobnę energii

a Ty liczysz że wszystko na tacy Ci podadzą

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?????Chłopie, o co ci biega??????Co na tacy???????Chciałbym znać odpowiedź na te 3 pytania, wiec jak nie masz nic ciekawego do napisania, to po prostu nie pisz...Jak sie nudzisz, to poczytaj sobie ksiązke, a nie za przeproszenie wpierdzielasz sie, i robisz zamiesznaie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

książka to raczej Tobie by się przydała

może słownik :notworthy: :banghead:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...