Skocz do zawartości

DESMO MANIAX DOC zaprasza na kolejny Desmomeeting


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DESMO MANIAX DOC Poland zaprasza na kolejnyDesmomeeting

 

Witajcie.

Jak rok temu- organizujemy kolejny Desmomeeting, tym razem takze w Bialokoszu ( www.bialokosz.pl ). Spotkanie odbedzie sie w dniach 16,17,18 maja. Przewidujac wieksza frekfencje w obecnym roku, bierzemy pod uwage niestety mozliwosc dostawek w pokojach ale i tak przy tak wysokim standardzie tej miejscowki nie bedzie to to jak sadze zbyt uciazliwe ;-]. Dla mniej wymagajacych udostepnione zostana przyczepy campingowe, istnieje takze mozliwosc rozbicia namiotu. Prosze o info osoby tym zainteresowane, wtedy odpowiednio zmodyfikujemy warunki. Cene za impreze ustalilismy na zeszlorocznym poziomie, t.j. 200 zl/osobe za dwa noclegi/trzy dni (piatek-sobota-niedziela). Dla osob chcacych przyjechac jedynie na jedna noc- cena wynosi 130zl/os. W nastepujacych kwotach zawiera sie:

 

--200 zl.- Piatek- zakwaterowanie, wieczorem- tradycyjnie ognisko z kielbasa, bigosem, salatkami, dodatkami i napojami bezalkoholowymi. Oczywiscie piwo mozna bedzie zakupic na miejscu. Trunki wysokoprocentowe- we wlasnym zakresie. Sobota- sniadanie i poznym popoludniem/wieczorem obiadokolacja- "Biesiada w namiocie'. W sobote planujemy przejazdzke w ciekawe miejsca wiec nie planujemy typowego obiadu . Niedziela- sniadanie. Inne posilki oczywiscie takze beda dostepne w palacowym menu.

--130 zl.- zakwaterowanie, wieczorny posilek, na drugi dzien- sniadanie.

 

Moge zapewnic tych, ktorzy nie byli jeszcze w Bialokoszu, ze tamtejsza kuchnia jest naprawde wysmienita, okolica sielska-anielska i cicha...choc czasami trzaskaja na niebie fajerwerki, smigaja quad'y i cross'owki he he he ;-] !

Tak wiec- jest juz wszystko ustalone i ww. kwoty nalezy wplacac po uprzednim powiadomieniu mnie o checi uczestnictwa- na przeslane nastepnie przeze mnie konto. Jak rok temu- zaczynam juz 'ciotowac' pogode aby byla jak najlepsza! Moze jakas wiedzma pomoze ;-] ? W razie niejasnosci prosze smialo pisac lub telefonowac.

 

Pozdrawiam Was serdecznie,

Jacek/Frencci

DMX DOC Poland

[email protected]

( 604 165 330 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek,

tu desmomaniax z Puszczykowa !!!

byliśmy w Białokoszu i w tym roku też będziemy !!

mam nadzieję na dużo fajnych włoskich sprzętów i zabawę z klasą.. w dobrym towarzystwie...

 

pozdr dla desmomaniaxów z całej Polski

cezario

MG V11 sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek,

tu desmomaniax z Puszczykowa !!!

byliśmy w Białokoszu i w tym roku też będziemy !!

mam nadzieję na dużo fajnych włoskich sprzętów i zabawę z klasą.. w dobrym towarzystwie...

 

pozdr dla desmomaniaxów z całej Polski

cezario

MG V11 sport

 

 

Si Cezario ;-]. Ty jestes niezawodnym kompanem...w Brnie tez ;-]

Forza DesmoGutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Si Cezario ;-]. Ty jestes niezawodnym kompanem...w Brnie tez ;-]

Forza DesmoGutki

 

 

no i ja też byłem, na myszach pędzoną piłem, fajnych kolegów poznałem i w tym roku też mam nadzieję dojadę w całości i na jednym łańcuchu :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja mam tak blisko do Białokosza że wstyd sią przyznać, ale za to dla chętnych opracuję z braciszkiem jakąś trasę wycieczkową (oczywiście jeśli będzie czas jechać) bardziej szosową i przyjemniejszą niż w tamtym roku (ci co jechali wiedzą o co chodzi) Już powoli nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam desmomaniaksów.

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja mam tak blisko do Białokosza że wstyd sią przyznać, ale za to dla chętnych opracuję z braciszkiem jakąś trasę wycieczkową (oczywiście jeśli będzie czas jechać) bardziej szosową i przyjemniejszą niż w tamtym roku (ci co jechali wiedzą o co chodzi) Już powoli nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam desmomaniaksów.

Damian

 

 

Ello Los Desmomaniakos ;-]. Planujemy jednak troche dluzsza wyprawe Hose...o ile pogoda dopisze. Warto jednak miec w odwodzie cos 'na miejscu',ok? Media powiadomione, ludzie sie zapisuja mysle, ze bedzie ok ;-] Pozdrawiam,J :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello Los Desmomaniakos ;-]. Planujemy jednak troche dluzsza wyprawe Hose...o ile pogoda dopisze. Warto jednak miec w odwodzie cos 'na miejscu',ok? Media powiadomione, ludzie sie zapisuja mysle, ze bedzie ok ;-] Pozdrawiam,J :notworthy:

 

 

Tak, tak wiem wszystko ok.

Czy SCITRO miał na myśli właśnie ubiegłoroczny Białokosz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak wiem wszystko ok.

Czy SCITRO miał na myśli właśnie ubiegłoroczny Białokosz???

 

 

Tak sadze. Tylko nie wiem czy droge 'do' czy powrotna...a moze obie :)

 

Wszystko mozliwe, ze na naszym spotkaniu bedzie mozna sie zapoznac z Monsterem 696, ciekawe, ciekawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Desmole i Klekotki ;]]]]]!

W tym roku meldujemy sie z Małżowiną w Białokoszy. Miło Was będzie zobaczyć w komplecie Desmo maniacy. Z braterskim pozdrowieniem

' Niech Moc będzie z wami a klekot Was wyróżnia

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Desmole i Klekotki ;]]]]]!

W tym roku meldujemy sie z Małżowiną w Białokoszy. Miło Was będzie zobaczyć w komplecie Desmo maniacy. Z braterskim pozdrowieniem

' Niech Moc będzie z wami a klekot Was wyróżnia

Maciej

 

 

 

Witamy na forum dukatowy Doktorze :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hallo Desmowariaci :buttrock:

Systematycznie naplywaja zgloszenia wiec przypominam:

1. Zgloszenie na maila klubowego z podaniem konkretnych namiarow

2. Po odpowiedzi ode mnie- dopiero wplacamy kase na odpowiednie konto. W przypadku braku reakcji- piszcie ponownie...to tylko internet ;-]

 

Generalnie jest La Gitarra- sobotnie popoludnie postaramy sie wypelnic jazda, szkoleniem jazdy przeprowadzonym przez instruktorow ( http://www.ttsc.pl/ - thx Krzys!) oraz odwiedzeniem stalej letniej miejscowki poznanskiej nad Malta ( http://www.malta.poznan.pl/ ). Dla twardzieli pozostaje takze MRU ( http://www.bunkry.pl/ ), gdzie bylismy rok temu i gdzie Kremowka wykonal fotografie ciemniego korytarza...jak sie okazalo pozniej, na powiekszeniu- widac bylo w oddali tajemnicza postac. Kto byl- to wie, ze solisci tam nie spaceruja...brrrr.

Bedzie ok, byle pogoda dopisala- ale to juz jest loteria.

Heh...pamietam jeden z desmomeetingow w Gnieznie kiedy trafilismy na najwieksze 'urwanie chmury' od wielu lat- wody po osie kol motocyklowych, do tego Tomaszowi od zoltego 996 'z latajacymi owiewkami' odpadl podnozek, ktory trzeba bylo naprawiac na predce. Jest co wspominac ;-]

 

Forza Klekoty

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, a jak sie dowiedziec, czy wplata za Bialokosz dojszla... bo wplacic wplacilem za 3 gosci( Rysiek, Wojtek- Niemiec i ja), ale nie wiem czy sie nie okaze na mniejscu ze wplaty nie bylo: idowidzeniapanom/ zegnampanow/gulaj sie arbuzie/ciag sie flaku w zabek czesany/ dzwigaj beret (niepotrzebne skreslic)

Pozdr. Janek Klekotek 748S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, a jak sie dowiedziec, czy wplata za Bialokosz dojszla... bo wplacic wplacilem za 3 gosci( Rysiek, Wojtek- Niemiec i ja), ale nie wiem czy sie nie okaze na mniejscu ze wplaty nie bylo: idowidzeniapanom/ zegnampanow/gulaj sie arbuzie/ciag sie flaku w zabek czesany/ dzwigaj beret (niepotrzebne skreslic)

Pozdr. Janek Klekotek 748S.

 

 

Oles ma mi co piatek slac aktualne wykazy z konta, dam znac wieczorem w piatek. Pzdr,J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...