Skocz do zawartości

Warto kupić ten motor?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Zastanawiam sie nad kupnem tego moto,

http://moto.allegro.pl/item319244799_najta...wyczynowa_.html

 

Dzwoniłem do własciciela, powiedzial ze za 1700-1800 PLN mi ją sprzeda, Niedociagniecia o których nie napisał w aukcji to: brak kopki, ale juz zamówil i dorzuci, pękniety tylny błotnik (podobno lekko), i nie dziala tylni hamulec bo czegos tam brakuje ale już to kupił i musze tylko sobie zamontować, Moto jest bez papierów, ale w sumie i tak nadaje sie tylko w teren. Moje obawy: po pierwsze ile kosztuje utrzymanie takiego motocykla, wyczytałem gdzieś ze dosyc czesto trzeba wymieniac tłoki, pierscienie itd. a to jest dosc kosztowna sprawa, po drugie: mam 190cm wzrostu, nie bedzie to za mały motor dla mnie? mam akurat 2 tys zł na moto, ale napewno nie stać mnie zeby co kilkadziesiat godzin jazdy wymieniac pol silnika. Do tej pory miałem honde mtx80 i teraz chciałbym cos odrobinke mocniejszego, Warto kupować?

Proszę o Wasze komentarze i opinie,

 

 

Z góry dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Zastanawiam sie nad kupnem tego moto,

http://moto.allegro.pl/item319244799_najta...wyczynowa_.html

 

Dzwoniłem do własciciela, powiedzial ze za 1700-1800 PLN mi ją sprzeda, Niedociagniecia o których nie napisał w aukcji to: brak kopki, ale juz zamówil i dorzuci, pękniety tylny błotnik (podobno lekko), i nie dziala tylni hamulec bo czegos tam brakuje ale już to kupił i musze tylko sobie zamontować, Moto jest bez papierów, ale w sumie i tak nadaje sie tylko w teren. Moje obawy: po pierwsze ile kosztuje utrzymanie takiego motocykla, wyczytałem gdzieś ze dosyc czesto trzeba wymieniac tłoki, pierscienie itd. a to jest dosc kosztowna sprawa, po drugie: mam 190cm wzrostu, nie bedzie to za mały motor dla mnie? mam akurat 2 tys zł na moto, ale napewno nie stać mnie zeby co kilkadziesiat godzin jazdy wymieniac pol silnika. Do tej pory miałem honde mtx80 i teraz chciałbym cos odrobinke mocniejszego, Warto kupować?

Proszę o Wasze komentarze i opinie,

Z góry dzieki:)

Heheh masz 190cm a patrzysz na moto które jest skierowane do dzieci w wieku 10-12 lat? :icon_mrgreen:

Jest sporo mniejsza od MTXa. Wyglądałbyś co najmniej śmiesznie na tym, dalej nie odpisuję bo chyba wszystko jasne co do tej CR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. http://moto.allegro.pl/item321359443_kawasaki_kmx_125.html

lub jeśli już chcesz więcej mocy to np.

http://moto.allegro.pl/item324370154_kawas...o_polecam_.html

 

lecz utrzymanie cross'a to jest już spory wydatek w przeciwieństwie do KMX'a

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcesz cross czy enduro?

Cross, wyrwiesz CR, KX z poczatku 90,

Jak dobrze poszukasz toi w nienajgorszym stanie KMX.

 

 

 

chciałbym jakieś połączenie, czyli motor który mozna zarejestrowac i jezdzic po miescie , czyli musi posiadac lampy, migacze itd..., ale żeby wyglądem jak najbardziej przypominał rasowego crossa, mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :icon_rolleyes: moze podpowiecie mi jakies modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item318925789_honda..._rm_sx_exc.html ma pare braków na zdjęciach, i ciekawe jak papiery. Za taką kase to nic super nie kupisz no chyba że coś strszego albo dr 125 :icon_rolleyes: :icon_mrgreen: Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena niby nie zła, ale nie wiadomo nic.. w sensie że niby wszystko wymienione(oczywiście jak zawsze w polsce, jak kupujesz 2T, to zawsze świerzo po remoncie polacy sprzedają, żeby następny właściciel sie nie skarżył...)

Nie wiadomo czy moto ma w ogóle papiery, nie ma rok.prod. przeiegu, nic.

Trzeba by wejść w kontakt z właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym jakieś połączenie, czyli motor który mozna zarejestrowac i jezdzic po miescie , czyli musi posiadac lampy, migacze itd..., ale żeby wyglądem jak najbardziej przypominał rasowego crossa, mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :icon_question: moze podpowiecie mi jakies modele.

 

Mnie sie wydaje ze kawasaki kmx 125 za ta cene to juz kupisz bo raczej nic leprzego i mocniejszego za 3000 nie kupisz chyba ze jakiegos trupa do remontu kapitalnego no chyba ze moze chcesz yamahe dt podobne moto do kmxa tylko ze troszke drozsze ale za to bardzo niezawodne.

Pozdrawiam Marko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...