Skocz do zawartości

Prośba o obejrzenie motocykla


Rekomendowane odpowiedzi

no powiedzmy ze za tą cene to opłacało by ise go kupić nawet z tłokiem do wymiany. Ale nie wiadomo w jakiej kondycji wtedy bedzie nicasil ( o ile bedzie) i korba bo jak by to jeszcze było do roboty to chyba nie warto. Musiał by opuscić na 5500zł ale tak oczywiscie sie nie stanie :icon_mrgreen: a silnika tez nie masz jak przy gosciu rozebrac. tanie motocykle to zawsze jest zagadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiecie mi też coś w tej YZ nie pasuje ... jaka to jest w ogóle pojemnosć ?? no bo na 250 no nie bardzo ewentualnie 125 ;p Moim zdaniem to jest 125 ;p pewnie coś jest z nią nie tak .. dosć tania , malowane owiewki , nowa okeina , silnik błuszczyu jak dupsko niemowlęcia ... hmm w crossi nie powinno być tak wszystko na pic , przecież takim moto jeździ sie w terenie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiecie mi też coś w tej YZ nie pasuje ... jaka to jest w ogóle pojemnosć ?? no bo na 250 no nie bardzo ewentualnie 125 ;p Moim zdaniem to jest 125 ;p pewnie coś jest z nią nie tak .. dosć tania , malowane owiewki , nowa okeina , silnik błuszczyu jak dupsko niemowlęcia ... hmm w crossi nie powinno być tak wszystko na pic , przecież takim moto jeździ sie w terenie ;p

 

 

Nie bierz udziału w dyskusji, o której nie masz zielonego pojęcia

 

- dziękuję :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz udziału w dyskusji, o której nie masz zielonego pojęcia

 

- dziękuję ;)

 

Święte słowa!

 

A co do tematu, to cały czas kalkuluje koszty motocykla plus ewentualne koszty remontu. Poprzednią YZ (125ccm, 92rok) też kupiłem przygotowanią do sezonu, po czym władowałem w nią ponad 2 tys. zł.

 

Zakładając temat miałem nadzieję że już ktoś ją oglądał, biorąc pod uwagę to że już tak długo na allegro stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając temat miałem nadzieję że już ktoś ją oglądał, biorąc pod uwagę to że już tak długo na allegro stoi.

Po prostu jedz i luknij bo masz w sumie nie daleko ( ok 150km). A cena mi jakoś nie wydaje sie taka zbyt atrakcyjna jak za ten rok. Gość za bardzo nie wciska kitów ze połowa moto jest nowa to raczej powinno być ok opłacalnością motoru. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena taka a nie inna bo rocznik i cwiartka.

Widac ze to cwiartka, po 1 dyfuzor po 2 wielkosc cylindra.

Rzeczywscie po deklach wyglada na nowke, ale ciekawe jak kopniak, podnozki i.t.d

Rama na 100% malowana, bo nie ma zadnych wytarc.

 

tylko po co Ci 250?

Kup dobra setke z podobnego rocznika, i od razu bedzie Ci sie super jezdzic.

Skoro cwiara 2t to za duzo dla wielu zawodnikow, to nie wiem jaki jest sens. A roznica miedzy stara, a mloda setka bedzie GIGANTYCZNA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Gadałem z gostkiem na temat tej YZ.Nie wie na jakiej selekcji jest tłok,czy była zmieniana korba,oraz czy był kładziony nikasil.Aha wstawił ją teraz do warsztatu bo podobno coś się dzieje z koszem sprzęgłowym,są też wyczuwalne luzy na wachaczu i poci się jedna laga.Sam się przyznał że sprowadza motorki i trochę z Niemcem nie za bardzo się mógł dogadać.Zapewnić może transport za 70gr.za km.Jeżeli chcesz kupić "w ciemno"płacisz za transport przelewem i po obejrzeniu moto w miejscu zamieszkania decydujesz czy kupujesz.Jeżeli rezygnujesz z zakupu bo coś ci nie pasi,koszty za transport pokrywasz ty.Czyli do mnie jest w tą i z powrotem ok.800km=500zl-600zł w plecy w przypadku rezyganacji z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena taka a nie inna bo rocznik i cwiartka.

Widac ze to cwiartka, po 1 dyfuzor po 2 wielkosc cylindra.

Rzeczywscie po deklach wyglada na nowke, ale ciekawe jak kopniak, podnozki i.t.d

Rama na 100% malowana, bo nie ma zadnych wytarc.

 

tylko po co Ci 250?

Kup dobra setke z podobnego rocznika, i od razu bedzie Ci sie super jezdzic.

Skoro cwiara 2t to za duzo dla wielu zawodnikow, to nie wiem jaki jest sens. A roznica miedzy stara, a mloda setka bedzie GIGANTYCZNA!

 

Ćwiartka dlatego że tak zadecydowałem i nie jest to dlatego że taki mam "widzi mi się" tylko jeździłem na wielu motocyklach i seta w wielu sytuacjach mnie potrawi zawodzić. Miałem yz 125 i zadowolony z jej osiągów nie byłem. Jeżdżę dużo w enduro - żwirownie, jakieś przeprawy przez bagna, tor również.

 

Witam.Gadałem z gostkiem na temat tej YZ.Nie wie na jakiej selekcji jest tłok,czy była zmieniana korba,oraz czy był kładziony nikasil.Aha wstawił ją teraz do warsztatu bo podobno coś się dzieje z koszem sprzęgłowym,są też wyczuwalne luzy na wachaczu i poci się jedna laga.Sam się przyznał że sprowadza motorki i trochę z Niemcem nie za bardzo się mógł dogadać.Zapewnić może transport za 70gr.za km.Jeżeli chcesz kupić "w ciemno"płacisz za transport przelewem i po obejrzeniu moto w miejscu zamieszkania decydujesz czy kupujesz.Jeżeli rezygnujesz z zakupu bo coś ci nie pasi,koszty za transport pokrywasz ty.Czyli do mnie jest w tą i z powrotem ok.800km=500zl-600zł w plecy w przypadku rezyganacji z zakupu.

 

Dzięki bardzo, szkoda tylko że nikt nie oglądał tego z bliska, jak nie znajde niczego innego bliżej, to wybiorę się obejrzeć tą YZetkę.

 

 

Można zamknąć temat, bo zaraz zaczną się dyskusje czy potrzebuje 125 czy 250, albo czy 2T / 4T

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...