Skocz do zawartości

NS1 remont cylinder tlok itp


KUBAS007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli zaraz cena nie graz az tak duzej roli znczy ma byc wytrzymaly i doradzcie co zrobic bo ja juz sie gubie kombinujecie niezle to jaki tlok jaiej firmy i wogole zeby byl wytrzymaly cylinder mam prawie nowy bo srednica to 48 mm takze pomozcie co kupic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to do MBX są dostępne tłoki Vertex. Zapytaj w martinmotocykle.pl . Do Minarelii też NIBY nie było, a jednak:)

 

 

 

przez tych idiotow stracilem kilka tygodni, bo obiecywali ze tlok do ns1 maja na stanie tylko nie moga znalezc.

 

ja na tloku ze sklepu klasa w ns1 zrobilem ponad 10 tysiecy kilometrow w minionym sezonie. tlok za 109 zł z pierscieniami i sworzniem. warune= rozszlifowanie komory sworzniowej w tloku. nie wiem jak wy jezdzicie ze 3 tysiace i kaplica. a i jezdzilbym dalej ale z wlasnej nieuwagi zatarlem dziada:P

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tlok od mbx jest wiekszy od ns1 co zabiera automatycznei pare szlifow.ty mwoisz ze tlokm mbx ma 8 nadwymiarow tak to prawda.a ja mowie o tym ze nie jestem pewien czy wystarczy np scianki na cylindrze ns1 na 8 szlif od mbx gdyz ns1 ma 74cmm3 a mbx80.seryjnie w mbx na 8 szlifie juz jest malo gara a w cyindrze od ns1 przy tym tloku od mbx nie wiem ile zostanie..hmm troche namiesznae ale dchyba wiadomo o co chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ile zosatnie bo tez nie chce sie wrobic ze zostana mi tylko 2 szlify np albo jeden takze niech ktos powie od ilu zaczynaja sie tłoki od mbx i do ilu mozna rozszlifowac cylinder w Ns1?? znczy chodzi mi oczywiscie o srednice i jaki moe byc dobry tłok do MBX znczy dobrej firmy i wytrzymaly bo na allegro to sa tylko te postion kit czy jakos tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak skoro juz temat zlaozylem to sie jeszcze o to zapytam :icon_arrow: Gdzie moge kupic kolcki chamulcowe na tyl?? bo jedna aukcjie na allegro widizalem ale z przednimi a tylnich to nie wiem gdyby ktos znal jakis sklep czy cos to bardzo rposze linki tez mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tlok od mbx jest wiekszy od ns1 co zabiera automatycznei pare szlifow.ty mwoisz ze tlokm mbx ma 8 nadwymiarow tak to prawda.a ja mowie o tym ze nie jestem pewien czy wystarczy np scianki na cylindrze ns1 na 8 szlif od mbx gdyz ns1 ma 74cmm3 a mbx80.seryjnie w mbx na 8 szlifie juz jest malo gara a w cyindrze od ns1 przy tym tloku od mbx nie wiem ile zostanie..hmm troche namiesznae ale dchyba wiadomo o co chodzi:)

Dibo, chyba nie zrozumiałeś lukiego. Jemu chodziło o to, że cylinder od MBX można zeszlifować max. na 8 szlifów. W NS-1 bodajże 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiSZczu zobacz moj ostatni post.Ja wiem z doswiadczenia bo mialem mtx;]Na 8 szlifie przy 80cmm bylo juz malo ale nei tyle cocalej tuei ale slupek podpierajacy piersceinie od strony okna wydechowego byl naprawde cienki.tyle ze oczywiscie niepoweidziane jest ze trzeba ladowac 8 szlif od 80cmm do gara ns1 75cmm.bo nominal tu bedzie najlepszy od 80tki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale ja tak teraz mysle patrz i wogole tłok od MBX ma srednice na swrzen 12 mm NS1 ma 13 i niby tzreba rozszlifowac ale przeciez w zestawie z tłokiem jest sworzen pasujacy do tłoka to co trzeba rozszlifowac ??Zrszeat doradzcie mi co ja amm zrobic co kupic za tłok patrzylem nad tym postion kitem ale tam sie dopeiro wymiary zaczynaja od 50,25mm przynajmniej an allegro ami troche szkoda bo mam cylek 48 mm i tak szlifowac dwa mm no ale zaurzmyz e wy macie tak sytuacjie jak ja co kupic bo ja jzu sie gubie.przekladam 10 stron an raz mysle i nic mi nie wychodzi z tego myslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku musiałbyś rozszlifowac tłok albo dopasować inne łożysko igiełkowe.A tłoki piston kit masz w http://www.sklepmotocyklowy.pl/ od wymiaru 49.50 bo wątpię żebyś znalazł innej firmy.

 

Ze niby gdzie bo patrze wszedzie i nie mgoe znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...