Skocz do zawartości

tuning wizualny jawki


Neos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest to aluminiowa blacha ryflowana

oblookaj to:http://www.pik-net.pl/tasman/roznosci/blacha.htm

 

arghhhhhhhh ale to cholerstwo drogie ... a bym do dtty wstawki zrobil :D

 

Chyba pozostane przy tradycyjnej blasze

18zl za m2 to jeszcze chyba nie taka tragedia ;-)

A w razie czego to zawsze mozesz jeszcze udac sie w nocy z nozycami do metalu do budki telefonicznej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Neos odnosze wrazenie ,że jestes chorym wiesniakiem ktory mysli tylko o Wiejskim tuningu :!: A ten nie poprawia wygladu moto tylko go psuje:!: Moto najlepiej wyglada w fabrycznej wersij i jesli silnik masz do dup** to nic ci nie da tuning wizualny (ktorego stosuja wiesniaki) zrozum to :!:!:!:!:!:!:!:!:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neos odnosze wrazenie ' date='że jestes chorym wiesniakiem ktory mysli tylko o Wiejskim tuningu :!: A ten nie poprawia wygladu moto tylko go psuje:!: Moto najlepiej wyglada w fabrycznej wersij i jesli silnik masz do dup** to nic ci nie da tuning wizualny (ktorego stosuja wiesniaki) zrozum to :!:!:!:!:!:!:!:!:

[/quote']

Pozdrowienia od wieśniaka co dokupił sobie świecidełka do motoru, a nie dotkął silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek skad wiesz ze jestem ze wsi :?: a tak wogule to jest moja Jawka i bede z niom robil co chce kupie sobie takom blache i sobie do jawki jom zaloze i bedzie zarombiscie wyglondala moze ty bys nie zalozym ale ja zaloze bo mi sie to podoba i mnie to niebedzie obchodzic ze ktos nazwie to wiejskim tuningiem dlamnie to nie bedzie wiejski tuning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neos odnosze wrazenie ' date='że jestes chorym wiesniakiem ktory mysli tylko o Wiejskim tuningu :!: A ten nie poprawia wygladu moto tylko go psuje:!: Moto najlepiej wyglada w fabrycznej wersij i jesli silnik masz do dup** to nic ci nie da tuning wizualny (ktorego stosuja wiesniaki) zrozum to :!:!:!:!:!:!:!:!:

[/quote']

Pozdrowienia od wieśniaka co dokupił sobie świecidełka do motoru, a nie dotkął silnika...

 

Jakie swiecidełko :?: Ja go nie kupowałem do moto tylko to był brylok ktorego nie uzywałem (no raz ) A po hu** mam robic silnik jak dobrze mi chodzi :?: Ja nie bede mowił o naklejce na moto :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek skad wiesz ze jestem ze wsi :?: a tak wogule to jest moja Jawka i bede z niom robil co chce kupie sobie takom blache i sobie do jawki jom zaloze i bedzie zarombiscie wyglondala moze ty bys nie zalozym ale ja zaloze bo mi sie to podoba i mnie to niebedzie obchodzic ze ktos nazwie to wiejskim tuningiem dlamnie to nie bedzie wiejski tuning

 

Dobra przywracam ci honor :D Nie wiem czy jestes ze wsi czy nie mało mnie to obchodzi ,ale jak masz robić tuning to zacznij od silniczka ,a nie od blach one ci nic nie dadza :!: No i masz racje to jest tylko twoje moto tak wiec rob co chcesz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...