Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teraz troszeczke z innej beczki

wiekszość z Nas ma Power Commandera III usb i mam pytanie

Jak się zmienia te wartości: LOW MID HIGH, jak sprawdzić który w danej chwili jest włączony ?

to że można podpiąć przez usb do lapka i odpalić program do diagnostyki to wiem, ale nie zmam się a informacji na polskich stronach www praktycznie nie znalazłem jak to możne przestrajać ewentualnie możne eksperymentować z programami ze znanej nam strony http://www.rswarrior.com ale jeszcze nie czas

Panowie podzielcie się wiadomościami na temat PC III ewentualnie perfect install

moze ktoś jakis program podeśle itd

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te poziome to tuningowe Kuryakyn. Tam wchodzi standardowy filtr powietrza taki jak do airboxa pod bakiem, a nie taki do bocznego. Miałem taki w pierwszym Warriorze. Różnica wyłącznie wizualna. Moim zdaniem trochę lepiej wygląda od fabrycznego.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano dlatego że właściciel wypruł airboxy i założył filtry powietrza stożkowe K&N bezpośrednio na dolotach. Daje to minimalnie lepsze doładowanie powietrzem, niezauważalne w normalnej jeździe. Ja mam tak zrobione, ale zostawiłem obudowę z boku, bo fajnie wygląda, a ew. centralkę alarmu można w niej schować.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr powietrza, który powoduje mniejsze opory dla zasysanego do silnika powietrza, daje niewielkie zwiekszenie mocy, spalanie też jest minimalnie mniejsze.

Wyprucie airboxów i założenie filtrów bezpośrednio na dolotach powietrza zmniejsza te opory. I tyle.

Zwykłe papierowe filtry zapychają się niestety dość szybko, a to powoduje dławienie się silnika w skrajnych przypadkach - brakuje mu powietrza potrzebnego do spalania benzyny.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W związku z zapytaniami zamieszczam link

do mojej instrukcji obsługi motocykla WARRIOR 1700 - WYDANIE POLSKIE!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.robimon.pl/PL Instrukcja Obslugi WARRIOR 1700.rar

 

(Format A5, 96 stron)

 

 

 

P.s: Taka broszurka była dołączana do warriora kupionego w polskim salonie yamahy.

 

Pozdro!

Robert

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra robota

myślę że wszystkie dostępne pdfy to większość ma bo to jest podstawa

przydało by się coś o Power Commander III usb jakieś opisy itd

Edytowane przez skwara

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie tak dawno można było kupić bez problemu u tego gościa http://moto.allegro.pl/instrukcja-yamaha-rozne-modele-podrecznik-wlascici-i2333671512.html .Sam kupowałem do swojego XV 1600.Kosztowała ok 40 zł.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...