Skocz do zawartości

Palenie gumy


Neos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sporthoj.com/stuff/filmer/newbieburnout.wmv

i niech mi ktos teraz powie,ze majac wystarczajoco silny motocykl nie trzeba specjalnych umiejetnosci wdo palenia laczka.ten delikwent slamal sobie noge palac kapcia 8O  

Pozdro1

 

Hahahaha ale typ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Error - taki osiol nie powinien wsiadac na zadne moto  przez takich idiotow sa wypadki

 

Czyli nie powinien na poczatku siadac na takie moto. Kazdy z nas byl takim oslem (bez obrazy)nie wiedzial co do czego przymocowac jak sie jezdzi itd. Wiec kazdy sie nauczył na starszym slabszym sprzecie (juz to pisalem pisze jeszcze raz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie powinien na poczatku siadac na takie moto. Kazdy z nas byl takim oslem (bez obrazy)nie wiedzial co do czego przymocowac jak sie jezdzi itd. Wiec kazdy sie nauczył na starszym slabszym sprzecie (juz to pisalem pisze jeszcze raz)

 

eee... sorka ale ja takim oslem nie bylem :| . Gdy wsiadalem na motor to z rozwaga i rezerwą. A ten gosc niedosc ze laka nie umie spalic, to w dodatku ewidentnie nie umie prowadzic sciga .... ogranicze sie do wypowiedzia ... DEBIL I TYLE

 

A uczyc sie mozna nawet na hayabusie ... chociaz nie kazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem dt80 to żeby spalić gume wrzucałem 6 bieg, boczna podstawka, koło lekko do gury i zadyma gotowa. W ten sposób bez problemu robilem tyle dymu ze przy dobrym wietrze zakrywalo caly motur, a na gumowym progu zwalniajacym to juz wogule... zero widocznosci 8O :D i na dodatek tylko pol opony szlo sie j..bac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... sorka ale ja takim oslem nie bylem  . Gdy wsiadalem na motor to z rozwaga i rezerwą. A ten gosc niedosc ze laka nie umie spalic, to w dodatku ewidentnie nie umie prowadzic sciga .... ogranicze sie do wypowiedzia ... DEBIL I TYLE

 

OK oslem nie byles ale nie zaczynales od moto ze 100 konnym silnikiem. Tylko jak dobrze pamietam od WSKi.

A uczyc sie mozna nawet na hayabusie ... chociaz nie kazdy

 

A tu sie mylisz bo taki człowiek ktory zaczyna od takiego moto nie potrafi jezdzic jak nalezy. I raczej nie bedzie potrafił wsiadzie wypadnie z zakretu i smierc gotowa :!: albo stanie mu na drodze jakis słup. Wiec raczej nie nauczy sie jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jak chcecie obejrzec palenie gumy w moim wykonaniu na motorynce to prosze bardzo tutaj jest adres:

a href=http://www.romety.prv.pl>www.romety.prv.pl</a>

dalej musicie wejsc w dział filmy i tam macie.

oczywiscie nie spalilem tej opony poniewaz byla nowa i mi bylo zal i opony i sprzetu

wsadzielm duzo kasy w ta motoryne i nie chcialem ich stracić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

rozwalił mnie ten filmik....

koleś nieprzeciętny i fakt ze powinien sie uczyć palić na jakiejś 50ccm... utrwalił by mu sie odruch podnoszenia tyłu :)

 

A d drugiej strony to jest naprawde zdolnym człowiekem bo nie każdy by tak umiał... ja paliłem na 50ccm 125 ccm i 1000ccm (998 :) ) i nie udało mi sie tak ani razu... on chyba musiał specjalnie podnosić przód do góry 8O

 

No i przy okazji zostawił troche kolana na asfalcie :) Jak stać go na taką maszyne to niech sie zaopatrzy w jakąś skórkę albo chociać ochraniacze... :) To tak w ogóle dla wszystkich ... bo ja już raz przezyłem wywrotke w krótkim rękawku i nie ciekawie to wyglądało jak widziałem własną skorę na jednej z dziur w naszych drogach..

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...