Skocz do zawartości

Palenie gumy


Neos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie sie wydaje ze na Hero Winer lepiej by spalil od Aroxa bo ma wieksze kola

 

qrna - albo ktos polaka nie zna albo jestem przemeczony po treningu :banghead: i ani ja ani qmpel nie mozemy zrozumiec tego posta ...

co ma wieksze kola ... aeorax czy winer ...

nie wiedzialem ze gume latwiej sie pali wielkimi kolami ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem ze gume latwiej sie pali wielkimi kolami ...........

ja tez dokladnie niewiem ale seba chyba cos takiego kiedys muwil albo mi sie snilo :banghead:

 

co ma wieksze kola ... aeorax czy winer ..

mnie sie wydaje ze wuner ma wieksze kola :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

nie wiedzialem ze gume latwiej sie pali wielkimi kolami ...........

 

ja tez dokladnie niewiem ale seba chyba cos takiego kiedys muwil albo mi sie snilo

Wniosek:

Chcecie palic gume to kupcie sobie traktor i po problemie :lol::lol: ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kiedyś spaliłem bardzo ładnie gume na motoroweże simson skuter (S51 coś tam) Nie był poddany zadnym tuningom z wyjatkiem małej przerobki tlumika co poprawiło jego naxymalna o pare km. W kazdym badz razie moc nie zmieniła sie diametralnie. Simson był w dobrym stanie, miał dopiero nakrecone jakies 2tys km ale oponka tylna juz powoli konczyla swoj zywot (miała jeszcze troche bieznika) wieć spaliłem nia lacza. NIE BYŁO TO ZADNE MULENIE czy jeszcze nie wiem co, by natomist bym, duuuuzo dymu walacego spod blotnika i naprawde glosny pisk. MUsze przyznac ze niewiele lepiej da sie to zrobic maszynka o pojemnosci 750. Pozatym maszyna takiego osobnieka (Twierdzacego ze motocykl musi miec duzo duzo pojemnosci) ma zazwyczaj duuuzo duuuzo lat i pewnie przy probie palenia tlok takiej maszyny czy tez AZ ICH CZTERY wyskoczylo by i przywalilo by delikfentowi w pysk :banghead: Mała agresja wiem ale ... sory za wyrazenie. ODPIERDOLCIE SIE OD PIERDOPEDOW Motorowery to bardzo fajne motocykle i wbrew pozoro bardzo duzo moga zaoferowac i kazdy prawdziwy motocyklista o tym wiem!! Pozdrawiam. Tak jak kazdy czlwiek ma dusze tak i kazdy motocykl roniez ma. Nie wazne czy ma 50cc czy 750cc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci się nie chce Rzeczywiście - tyle się naprodukowałeś, że miałeś prawo się zmęczyć.

 

A co ty myslisz ,ze ja to co nie moge sie zmeczyć :?:

 

ja tez dokladnie niewiem ale seba chyba cos takiego kiedys muwil albo mi sie snilo

 

No wiec czym szersza guma i lepsza przyczepnosc tym gozej sie pali gume. Winner ma 14 a Areox ma 12 z tego co wiem. Lecz winner ma waska gume a Areox szeroka tak wiec: szersza opona=wieksza przyczepnosc=gorsze palenie gumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...