Skocz do zawartości

Czwartkowe spotkania w Fordonie


MichałKaczmar.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zalozyc taki temat, aby moc podzielic sie z reszta co bylo na spotkaniu i czy ktos wogole sie tam wybiera.

Ja bylem niedawno sam i zostalem odeslany z powrotem do domu, wiec nie chce jezdzic jesli nikogo nie bedzie. Jak zrobi sie cieplej to moze umowimy sie na wyjazd motocyklami w czwartkowy wieczor i bedzie mile spotkanie.

Kto byl w ostatni czwartek prosze o informacje co sie dzialo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio i mało co się działo.Jest propozycja aby spotkania były max 2x w miesiącu ,a zimą 1x.Wydaje mi się że będzie wtedy więcej tematów do obgadania.Zresztą jak latem pogoda dopisze to na moto można co tydzień się umawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to dobry pomysl.

Jak bylo pierwsze spotkanie w tym roku to sporo ludzi sie pojawilo, a pozniej nie bylo chetnych. Jak bedziemy tu zagladali to mozemy umowic sie aby kazdy wiedzial kiedy jest spotkanie. Teraz okres zimy wiec 1x/miesiac - czy macie juz konkretna date ? Ja w tym tygodniu moge ale w przyszlym mnie nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Działa,chyba Toronto ma słabe łącza:)

Właśnie, że NIE DZIAŁA.

Przyznać się, który to zablokował dostęp dla Krzyżakowa????

 

 

P.S. Otwiera się jedynie strona główna. Jednak nic się nie dzieje po klikaniu na poszczególne działy....

P.P.S. To może mieć jednak związek z moim systemem operacyjnym. Mam chyba kłopot z jakimiś wtyczkami do Flascha, bo niektóre banery też mi nie działają...

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada mi więc ratować honor Toronto :P - działa, działa :) Aktualności trochę nieaktualne, ale oko przymknąć :crossy: Darek, te fotki z B. - to w pobliżu gdzie rozpoczęcie BS?

Co do czwartków - miła atmosfera, ale ze względu na brak czasu - chętniej odprowadzę i wrócę sobie niż zostanę..;) Najbliższy odpada, bo 2oo zostawiłam dzisiaj na parę dni w MAM NADZIEJĘ DOBRYCH RĘKACH BYDGOSZCZAN, pozdrawiam wsiech :evil:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada mi więc ratować honor Toronto :P - działa, działa :smile: Aktualności trochę nieaktualne, ale oko przymknąć ;) Darek, te fotki z B. - to w pobliżu gdzie rozpoczęcie BS?

 

Jak najbardziej ,te foty z B. to 500 m od ośrodka tam gdzie BS rozpoczyna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...