Skocz do zawartości

Jakie enduro do 50cm3?


Apokaliptian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie w imieniu młodszego brata. Co prawda był już podobny temat ale nic konkretnego nie padło. Więc mam takie zapytowanie... Jakie najlepiej wybrać enduro do pojemności 50cm3? Bratu zostało jeszcze 3 lata do osiemnastki a nieźle daje już czadu na rowerku i odpowiedzialny z niego facet przy okazji więc mógłby już pojeździć na czymś z motorkiem no ale i legalnie. Motorek raczej kupimy używany z nastawieniem na średnio intensywną eksploatację więc zależy nam na wytrzymałości i oczywiście cenie. Dziękuję z góry za wszystkie porady. Gdybym o czymś zapomniał tu napisać proszę o dodatkowe pytania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za posty. Kwota jaką możemy przeznaczyć to około 2500 złotych. A rocznik w sumie jest obojętny bo wydaje mi się że lepiej kupić mniej eksploatowany a starszy niż nowszy ale wrak.

 

EDIT

Zapomniałem dodać że motorek prawie napewno będzie kupowany w Niemczech.

Edytowane przez Apokaliptian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odnośnie do postu forumowicza YADT to chciałbym zauważyć ze kupilem dt 80/50 1995 sprowadzona z holandii za 2500 i jestem zadowolony tylko szkoda ze sprzedawca nie byl zetelny odnosnie elektryki ale juz wszystko ok...:buttrock: Wystarczy dobrze poszukac i kupi sie za 2500 , polecam dt 80 na 50 gdyz jet to tanie i wytrzymale baardzo proste (sam z bratem rozkrecilem detetke do ostatniej srubki zlozylem i dalej nia jezdze...;]

Edytowane przez MichuPl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe YAMAHA TDR 50 ;) hehe bestia ;) ;p

 

TO JEST TA BRYKA :lapad: ma kopa dopiero od 6 tys bo niżej to ma tędencje do gaśnięcia :D lol ;p ale jak sie rozkrci to nie ma h^a na nią :D

 

LINK ;p :

 

 

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...bb15900879.html

 

;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...