Skocz do zawartości

Blokada w Rieju spike X


Rieju#spike x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hey..chciałbym aby ktoś kto zna sie na tym mi poradził. ponieważ nie dawno kupiłem motorek Rieju Spike X Jest to 50 bez żadnych przeróbek jak narazie. ma przejchane 5 tysięcy rocznik 2007 ..Blokada polega na tym że w motorku wchodzą tylko 3 biegi z 6 i jedzie 45km/h Już mnie to trochę wnerwia...I chciałbym zdjąć z niego wszystkie istniejące blokady... Jeśli ktoś sie zna lub wie jak odblokować resztę 3 biegów.. Proszę o odpowiedź :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie tez jestesm zdziwiony Bo miałęm juz 2 motorki z tym silnikiem Rieju smx I nie było takiego czegoś A teraz... Motor idzie tylko do 3 biegów wiećej nie ale silnik jest am6

 

 

Jest to oczywiście już nowszy model a dokładnie wyglada tak:

http://www.arpem.com/motos/modelos/rieju/f...ike-50-li1.html

Edytowane przez Rieju#spike x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He bardzo dziwne z tymi biegami. ;) Kumpel kupił w 2006 sobie Yamahę DT 50 z 2005r też na tym AM6. Ale biegi miał na 100% wszystkie 6. :) A blokady z tego co wiem to w gaźniku dysze wymienili i coś mu wycinali ze środka tuby(jakieś zwężenie) i zębatkę zdawczą założyli o (chyba) 1 ząb większą. Coś tam chyba jeszcze było ale nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jst tylko 1,2,3, i motor jedzie 45km/h 4,5,6 wogle nie wchodza :/

Nie jestem pewny ale z ego co czytam to zastosowali Ci metodę 3 biegi przez 500 km docierania bo kumplowi w tej DT to wchodziły wszystkie 6 biegów ale za to kręcił sie silnik do max ok 5tyś obr. Spytaj sie w serwisie co i jak bo na pewno ci powiedzą co i kiedy można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do serwisu to zabardzo nie pojade chyba że jest gdzieś w Polsce który zajmuje sie Rieju i tymi silnikami A motorek jest aż z Austri i chyba wałasnie tez podejrzewałem że cos takie może jest :)Dzieki to chyba bedzie to Bo co innego nic nie jest zepsute Tylko 3 biegu wchodze a dalej jest takie odczucie jakby była jakas blokada bo Rieju na 3 biegu az wyje Bo jedzie masymalnie na najwiekszych obrotach..... Jesli wiesz lub ktos wie na czym polega ta blokada jaka zdjac to piszccie bede Bardzo wdzieczny i Czy ten silnikczek ma jeszcze blokade tylko w gażniku?? Chciałbym w nim zdjąc wszystkie blokady jakie śa mozliwe.....i na czym one polegaja z Góry Dzieks Pozdr...... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc wstawka pod membrana ktora ogranicza przeplyw mieszanki do cylindra (znajduje sie na laczeniu gaznika z cylindrem), moga byc male dysze w gazniku wkrecone. A poza silniczkiem to modul ale jak mowisz ze wkreca sie na max. obroty to raczej nie no i zwezki w dyfuzorze i tlumiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tlumiku mówisz.... Ale w której częsci a jakbym Je chciał zdjac To w jaki sposób "Obicnać" Tłumik??Pierwszy raz sie spotykam z blokada w tłumiku z tymi zwężeniami wiec duzo nie wiem :) Tłumik jest orginalny z Rieju Spike X (RRX)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...