Skocz do zawartości

Ile Hayabus na forum???


Rekomendowane odpowiedzi

sw-motech może i drogi ale robote robi ..... myślałem o five stars ale jak to zobaczyłem to podziękowałem i zainwestowałem w sw ..... przynajmniej wygląd budzi zaufanie .... na razie mam centrala, a teraz odkładam na kufry.....

http://i49.photobucket.com/albums/f298/jac...PICT0531-01.jpg

http://i49.photobucket.com/albums/f298/jac...PICT0530-01.jpg

http://i49.photobucket.com/albums/f298/jac...PICT0529-01.jpg

http://i49.photobucket.com/albums/f298/jac...PICT0528-01.jpg

http://i49.photobucket.com/albums/f298/jac...PICT0527-01.jpg

wytrzymuje nagłe przyśpieszanie z opartym pasażerem, i prędkość przelotową 250(nie telepie jeszcze dryndą).... uważam że dobrze wydałem kasę.... :)

 

teraz kupilem ( tydzien temu) alu-rack od sw-motech ... wydatek 400 zeta z przesylka ...a wyglada (i ponoc taki jest) masywnie...zobaczymy ;) ..wyglada to >>tak<< ....u kumpla w k8 dodatkowo jest rurka ...jak na poprzednich zdjeciach ktore rzucilem

będziesz zadowolony :)

 

Edytowane przez jacek_w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info, wczoraj dzwonilem do moto-akcesoria i zaproponowali stelaz za 950zl + kufry boczne za 1700zl niby wyzsza polka ale troche drogo co do "five" stelaz 550zl + kufry 2 x 40l. okolo 1300 ale z tego co ludzie mowia to lipa i szkoda kasy. Ktos powiedzial zeby sie wstrzymac bo napewno beda dostepne inne stelaze tylko, ze to nowy model to musi chwile potrwac. Myslalem o czyms takim zeby zamocowac kufry givi (duzy wybor ceny w miare i jako taki wyglad i jakosc) ale na razie niestety nie ma (moze jest ale nie znalazlem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info, wczoraj dzwonilem do moto-akcesoria i zaproponowali stelaz za 950zl

tu masz taniej, i sw-motech

http://www.allegro.pl/item515664808_motoba...a_gsx1300r.html

generalnie polecam jotte.pl , dają dobre ceny ;)

Edytowane przez jacek_w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie postanowiłem wyposażyć swoją niunię na ten sezon z irydówki firmy DENSO.

Na początku miałem zwykłe NGK, później zmieniłem na zwykłe DENSO U27ESR-N i powiem wam, że silniczek na tych swiecach jest bardziej elastyczny i przyjemny na niskich obrotach.

 

Dużo pozytywnych rzeczy sie naczytałem i nasłuchałem na temat irydówek.

 

W Polsce koszt jednej irydówki to 71zł.

Złapałem kontakt z gościem ze stanów i bede miał takie swiecie za niecałe 50zł od sztuki. Były by tańsze ale tak dolar wycelował w górę że szok.

Troszkę straszy ta cena ale na irydówkach spokojnie można przelatać minimum dwa sezony a praca silnika na irydówkach to zupełnie inna bajka, takze wydaje mi się, że warto :) Zresztą w K8 już seryjnie wkładają irydówki także o czymś to świadczy.

 

Na dniach będę zamawiał sobie także jeśli ktoś by był chęnty to pisać na priva.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sa tez wady swiec irydiwych :)

 

Sa bardziej podatne na wilgoć i na zalanie czyli ostroznie ze ssaniem.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie-z tym ssaniem-ostatnio odpaliłem swe kochanie(wiem wiem-nie powinienem) i odpaliła od pierwszego strzała bez ssania po 5 tygodniowej przerwie a było około -2 stopnie...po licho więc ono jest??

Edytowane przez dalton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłeś z ssaniem mimo iz go nawet nie tknełeś :)

W przypadku wtrysku o ilości paliwa a dokładniej mówiac o składzie mieszanki decyduje komputer i w twoim przpadku tez tak było. Manetka od ssania pełni tą samą funkcję co manetka gazu tylko ma mniejszy skok :) Także jeśli przesuwasz manetke ssania to poprostu lekko otwierasz przpustnice wtrsykowe, ułatwiajac silnikowi zassanie wiekszej dawki powietrza a tym samym ułatwiajac mu rozruch gdy jest zimny, natomiast tak jak pisałem wcześniej komputer sam zadba o to by miesznka była bogatsza.

Jesli zamiast mentki ssania lekko dodasz gazu przy odpalaniu to efekt bedzie dokładnie ten sam :)

 

I inna ciekawostka dla Ciebie - menetki ssanai możesz używac jako tempomatu :biggrin: jest tylko jedna wada - na tym tempomacie wyciagniesz na ostatnim biegu bodajże maxymalnie magiczne 100km/h... ale czasami sie przydaje... i wcale wtedy nie pali wiecej bo to tak naparwde tonie jest ssanie tylko zwykłe otwarcie przepustnic.

 

PS. Jesli już musisz go palic w zimie to chociaz go nie mecz i to niby ssanie włącz przy odpalaniu :)

 

 

Wracając do irydówek to sporo informacji juz zebrałem, ale o wrażliwości na zalewanie nie słyszałem, a wrecz odwortnie - ludzie chwalą je, ze są poprostu nie do zdarcia w każdych warunkach.

Tak czy siak w tym sezonie zdam relację jak mi się sprawują :biggrin:

Edytowane przez MłodyWilk22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym roku zakladalem nowe swiece tak wiec szkoda mi ich i ten sezon jeszcze na nich bede smigał ale przy wymianie może sie skusze na najas iryde tudziez inna platyne ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie do zanjacych temat , moja suzi jest goluska jak ja stwozyl pan hirohito w zwiazku z tym w pierwszej kolejnosci postanowilem zalozyc crashpady (roznie bywa czasem podloze nie wytrzymuje i pozniej bardzo boli) i teraz pytanie lepiej do salonu po oryginaly (drogie) czy wystarczy cos np. z allegro (taniej) roznice w cenie nie sa moze ogromne ale biorac pod uwage ze to nie jedyny wydatek a raczej jeden z wielu to kazda stowka sie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

panowie a propo zlotu hajek to kminimy coś dalej czy temat umarł ?????????

 

no jak najbardziej tak :) ... miejsce i czas juz wybrane..i chyba tylko czekamy na info czy dalo sie cos dowiedziec o konkretnym zaklepaniu miejsca ... a nie jest tak ? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sie cosfnac kilka stron do tyłu. :)

 

termin w okolicy czerwca, miejscowka kolo konina jakos

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...