Skocz do zawartości

Warsztat MZ


Tobik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Zna ktoś może przypadkiem jakiś warsztat, możę być prywatny oczywiście też gdzie ktoś moze reperować MZtki??Chodzi mi o 250Etz, i najlepiej jakby był położony gdześ w woj.Opolskim, ale może być także w sąsiednich województwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z warsztatami jest problem. Pamiętam jak sam szukałem takowego: poszedłem do zwykłego warsztatu motocyklowego, koleś składał praktycznie tylko japońce. Jak go spytałem, czy zrobiłby MZtkę to odpowiedział, że po pierwsze ani mi ani jemu by się to nie opłacało, po drugie nie ma nawet odpowiednich ściągaczy.

Najlpiej albo spróbuj samemu się zabrać za naprawę, albo znajdź jakichś pasjonatów z okolicy.

Powodzenia

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jeśli ci to pasuej to możesz zrobić remonick u mnie:)- oczywiecie ja słuze pomocną radą i całym zapleczem narzędzi- to wwszystko za free (swoim sie nie żałuje) :flesje: :flesje: :flesje: ;) :) :) :flesje: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd?? Węgrów- dawne województwo siedleckie obecnie mazowieckie. A tak przy okazji jesli sie komus sprzęt "rypnie" w trasie a bedzie niedaleko mnie to niech wali do mnie-gwarantuje nocleg i pomoc, jeśli bedzie trzeba to i starego do robienia trybów zatrudnie :) :) :flesje: .Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam w Konstantynowie mechaniak ale nikomu nie polecam ;)

Facet potrafi jak chce ale przeważnie to mu się nie chce i odwala. Teraz się poprawił ale kiedyś jak budował dom to dopiero wałki robił :lol:

Simsony na poczatku jeździły łądnie a później zaczynały dzwonić i ogólnie katastrofa jak zagladało się do środka:)

 

Sam raz byłem się pytać czy moje sprzęgło nie ciągnie za bardzo to mi powiedział że każda MZ ciągnie - teraz już wiem że jak na skżyżowaniu wrzucam 1 i trzymam na sprzegle jedna ręką i drógą na hamulcu - to nie jest dobrze i sprzegło za mocno ciągnie:) Ale to była wina oleju teraz jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście znam tego mechanika w Konstantynowa od wielu lat i zawsze wszystko było OK.

 

Śmiały prawdopodobnie się znaliśmy i nie dziwi mnie fakt że musisz jechać do mechanika żeby powiedział tobie czy ci sprzęgło ciągnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies kiedys widzialem w necie strone warsztatu w gdansku na jasieniu-robili tylko mz ale nie moze znalesc, moze wy cos wiecie?

 

Pewnie, że znam warsztat z Jasienia - w końcu moja etka przechodziła tam cały remont :D Jak chcesz, to mogę Ci podać namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...