Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktos lecial by do zlocienca w sobote rano ??

A może tak dzień doberek na początek i buziaczki :?:

Ja witam nowych ( w tym miejscu ) kolegów.

 

 

Normalnie też sie wybieram na złocieniec na wałach też będe o 20:00 i normalnie jest normalnie  pozdro vidlak

Cześć Grzesiu :!:

Mam nadzieję, że propozycja, którą dalam Twojej żonie zostala przyjeta i jesteście z NAMI w Zlociencu

 

 

Czy ja doststane moja koszulkę-matke, bo juz mi tęskno?

Goniu, jedna koszulka "matka" jest u DiZla a druga u mnie w samochodzie, to chyba ta z Polanowa. Może w sobotę wieczorem jakas mala nasiadówka np. u mnie w chacie? Czekam na propozycje! Góraleczka juz się zadeklarowala.

 

POZDR. DLA WSIECH :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w sobotę wieczorem jakas mala nasiadówka np. u mnie w chacie? Czekam na propozycje! Góraleczka juz się zadeklarowala.

Wam to tylko imprezki w głowach,ja to nie wiem :)

 

[ Dopisane: 14 ]

a na Złocieniec chyba przyjedziemy znów w sobotę  

pozdro dla wszystkich!!!!!!!!!

Ale przyjedziesz na boso czy w skarpetkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos lecial by do zlocienca w sobote rano ??

A może tak dzień doberek na początek i buziaczki :?:

Ja witam nowych ( w tym miejscu ) kolegów.

 

 

Normalnie też sie wybieram na złocieniec na wałach też będe o 20:00 i normalnie jest normalnie  pozdro vidlak

Cześć Grzesiu :!:

Mam nadzieję, że propozycja, którą dalam Twojej żonie zostala przyjeta i jesteście z NAMI w Zlociencu

 

No właśnie powinienem sie przedstawić jestem Grześ i ide przez wieś i karnister wachy niose.... No bez dżartów, jo sem netoperek. :)

Grzesiek (vidlak) lat 32 ur. w Szczecinie ale żem sie rozpisał.

Przepraszam wszystkich jak coś źle wpiszę bo dopiero raczkuje na tym forum.

Jasne że bedziemy na zlocie :)

pozdro

Vidlak

 

 

Czy ja doststane moja koszulkę-matke, bo juz mi tęskno?

Goniu, jedna koszulka "matka" jest u DiZla a druga u mnie w samochodzie, to chyba ta z Polanowa. Może w sobotę wieczorem jakas mala nasiadówka np. u mnie w chacie? Czekam na propozycje! Góraleczka juz się zadeklarowala.

 

POZDR. DLA WSIECH :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie powinienem sie przedstawić jestem Grześ i ide przez wieś i karnister wachy niose.... No bez dżartów, jo sem netoperek.  

Grzesiek (vidlak) lat 32 ur. w Szczecinie ale żem sie rozpisał.  

Przepraszam wszystkich jak coś źle wpiszę bo dopiero raczkuje na tym forum.  

Jasne że bedziemy na zlocie  

pozdro  

Vidlak

 

Dajcie znać to może wszyscy ruszymy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie powinienem sie przedstawić jestem Grześ i ide przez wieś i karnister wachy niose.... No bez dżartów, jo sem netoperek.  

Grzesiek (vidlak) lat 32 ur. w Szczecinie ale żem sie rozpisał.  

Przepraszam wszystkich jak coś źle wpiszę bo dopiero raczkuje na tym forum.  

Jasne że bedziemy na zlocie  

pozdro  

Vidlak

 

Dajcie znać to może wszyscy ruszymy razem.

no pewnie ze jedziemy razem musimy sie tylko zsynchronizować, bedziemy w kontakcie (wtyczka) :)

pozdro (vidlak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po zlocie w Stepnicy mam nogę w gipsie i krwiaka w kolanie, ale motocykl nie ucierpiał,lusterko się leciutko podrapało, trochę pasty i nie będzie śladu, z poświęceniem oparłem go na swojej nodze, dlatego wyszedł bez szwanku, tylko moja noga tego nie zniosła :) Szczegóły poznam u chirurga w poniedziałek .

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po zlocie w Stepnicy mam nogę w gipsie i krwiaka w kolanie' date=' ale motocykl nie ucierpiał,lusterko się leciutko podrapało, trochę pasty i nie będzie śladu, z poświęceniem oparłem go na swojej nodze, dlatego wyszedł bez szwanku, tylko moja noga tego nie zniosła :) Szczegóły poznam u chirurga w poniedziałek .[/quote']

 

Seboka, ulituj, te pare metrów do domu nie wytrzymałeś? Masz pozdrowienia od Miśki i Kajki. Mamy nadzieję, że to nic bardzo poważnego. Trzymaj się.

 

A w Stepnicy było cacy. :) Szczególnie, że pogoda wyjątkowo dopisała. Niech żałuje, kto nie był :P Jak się doszlifują, to za rok może być naprawdę fajna zabawa. Pozdrowienia dla organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po zlocie w Stepnicy mam nogę w gipsie i krwiaka w kolanie, ale motocykl nie ucierpiał,lusterko się leciutko podrapało,

 

 

 

no widzisz a ty chcesz wiekszy motor lepiej zostan przy tym.mysle ze z noga bedzie ok .ja tez mam wgnieciony i podrapany zbiornik przez kolege poprostu zlot nieudacznikow :cry: .ale trzeba zyc dalej i sie nie dolowac :) pozdrawiam pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz a ty chcesz wiekszy motor lepiej zostan przy tym.mysle ze z noga bedzie ok

 

Generał ty się tak nie wymądrzaj bo nie chce ci przypominać że zaliczyłeś wywrotkę na światłach na prostej drodze :?: :) ' date=' mi to uciekło koło w piachu który był na końcu dróżki , bardzo miałki . Nawet Carioce też przydarzył się szlif jak byliśmy koło stoczni , moja maszyna nie ucierpiała ani trochę , tylko noga wiec nie było to ekstremalne .

 

[ [i']Dopisane: 21-08-2005, 14:13[/i] ]

Carioka a zaj....cie to było , fajna muza i ekipa .

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu zlot nieudacznikow

Halo General o co chodzi' date=' przeciez mialo byc tak zaje....ście.[/quote']

 

 

NO I BYLO ZAJEBISCIE ALE JAK LUDZIE PO PIJAKU JEZDZA A POTEM SIE BIJA CZY SZUKAJA SWOICH KLUCZYKOW BO IM KOLEDZY ZABRALI ZA ZLE ZACHOWANIE I WYRZUCILI W POLE ,CZY PRZEWRACAJA MOTORY NA INNE TO MNIE TO WTEDY DENARWUJE TYM BARDZIEJ ZE DOTYCZY MOJEJ OSOBY I PROWADZI DO STRAT ,A PRZECIEZ NIE O TO TU CHODZI ,ALE I TAK POMIMO TEGO LEPSZE TO NIZ SIEDZENIE W DOMU I MOWIENIE NA TEMAT MOTOCYKLISTOW /ZYCIE UCIEKA I TRZEBA SIE ŁAPAC ZA JAKAS NIC ABY NAM NIE UCIEKŁO/ POZDRAWIAM PA :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...