Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Ku Słońcu przyznać się... Dizel wydawało mi się że to Ty... :crossy:

 

:flesje: to Wy sobie tam latacie a to ja kolekcjonuje punkty?? :buttrock: moze policyjna suszarka za slaba, zeby Was namierzyc? :biggrin: Ostatnio paly dosc czesto na Ku Sloncu sie chowaja miedzy autkami. Albo lapia mnie albo mojego tescia.... Chyba zmianie rejestracje, bo ta to juz policja na pamiec zna i w "ciemno" nas zatrzymuje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy i Koleżanki,

 

Ja troszku nie na temat.

Jakkolwiek, chciała bym poprosić o wyostrzenie zmysłów w okolicy ul. Łukasińskiego i Mierzyna.

 

Kilka osób widziało tam w godzinach rannych pewną padakę,

która zmieniła niedawno właściciela, bez jego zgody,

odartą z naklejek i bez tablicy. :crossy:

 

Dodam, że sprzęt jeździ najnormalniej w świecie po publicznych drogach.

Na koniu siedzi jakiś drech w "kobrze". :)

 

Moto takie cały białe z żółtym siedzeniem.(DR)

 

Jakby co to proszę o zciągnięcie kierowcy z konia i obicie mu co tam uważacie za wszystkie krzywdy wyrządzone kiedykolwiek w tym mieście, przez takich jak on.

 

Sprzęta można lekko stuknąć :cool: i najlepiej zadzwonić do odpowiednich służb...albo jeśli ktoś nie ma skłonności do kontaktów cielesnych z obcymi, po prostu zadzwonić na 997.

 

Będę dźwięczna za pomoc. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy i Koleżanki,

 

Ja troszku nie na temat.

Jakkolwiek, chciała bym poprosić o wyostrzenie zmysłów w okolicy ul. Łukasińskiego i Mierzyna.

 

Kilka osób widziało tam w godzinach rannych pewną padakę,

która zmieniła niedawno właściciela, bez jego zgody,

odartą z naklejek i bez tablicy. :flesje:

 

Dodam, że sprzęt jeździ najnormalniej w świecie po publicznych drogach.

Na koniu siedzi jakiś drech w "kobrze". ;)

 

Moto takie cały białe z żółtym siedzeniem.(DR)

 

Jakby co to proszę o zciągnięcie kierowcy z konia i obicie mu co tam uważacie za wszystkie krzywdy wyrządzone kiedykolwiek w tym mieście, przez takich jak on.

 

Sprzęta można lekko stuknąć ;) i najlepiej zadzwonić do odpowiednich służb...albo jeśli ktoś nie ma skłonności do kontaktów cielesnych z obcymi, po prostu zadzwonić na 997.

 

Będę dźwięczna za pomoc. :wink:

 

 

Odra jeszcze nie zamarzla wiec teraz po przeczytaniu tego posta zlodziej.... wjedzie do rzeki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czy wjedzie do wody to nic już nie zmieni - faktu jest taki że złodzieje są beszczelni. ;)

 

A tak w ogóle to POZDRAWIAM życząc miłego dnia i z znikam.

P.S.Aha moze ma ktoś ochotę na przejęcie moderowania forum bo ja nie mam na to już czasu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Hikor nie wpadłeś ;)

 

Deklaracja jest do zdobycia w moto-akcesoriach lub na necie. Jeżeli nie miał byś jej przy sobie to jest chwila żeby podjechać do sklepu i wypełnić.

 

Kopytek1980 wpadł dzisiaj i... a zresztą jak się pojawi to napewno wam opowie.

 

:notworthy: Ja się świetnie bawiłem... powoli się przełamuje i kłade XT niżej... :notworthy:

 

Pozdrawiam.

 

Aha i jutro jeżeli jest ktoś chętny o 11 na Wałach spotkanie przejażdżka a potem mamy Barbórke... :bigrazz:

Edytowane przez Makak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makak, jasne że powiem.Było zajefajnie,naprawde wiele można się nauczyć no i warto było podjechać aby Was poznać.Teraz sie szykuje na parade,mam tylko nadzieje że jeszcze ktoś podjedzie z Hallo Szczecin,ale mam coraz bardziej wrażenie że oni już zapadli w sen zimow. :buttrock: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...