Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/1457093,11,item.html

 

nie wszyscy sa jednak normalni niestety :(

 

 

no własnie ale kto z nas jest w pełni normalny-wszyscy maja jakiegos fisia :crossy:

grunt to dobra zabawa np,SYLWESTROWA

JEDNYM SłOWEM -ZAJEBISCIE :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych, ktorzy nie zdazyli przeczytac o banku krwi w Szczecinie: http://forum.motocyklistow.pl/Bank-Krwi-Sz...kie-t64459.html LUB http://forum.scigacz.pl/about3410.html

i ponawiam pytanie: kto jeszcze chetny do oddania krwi w nastepna sobote??

Zbieram tez grupe na 10 stycznia.

 

Oczywiscie kazdy moze oddac krew w oddzielnym terminie wiec moja propozycja jest taka, zeby albo zebrac sie w grupe a jak ktos naprawde nie moze to na pierwsze badania moge isc z nim i za rączkę potrzymac :evil: i... RUSZCIE D*py ludziska... mozemy cos dobrego zrobic :clap:

 

Dajcie znac do poniedzialku, zebym ze stacja uzgodnila ilosc osob i godzine. A tym, ktorzy juz sie zglosili dziekuje. Jestescie wielcy :flesje: ;)

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !OGłOSZENIE

 

 

JAK CO ROKU ROBIONE JEST SPOTKANIE W ZWIAZKU Z WIELKA ORKIESTRA SWIATECZNEJ POMOCY

PLAN JEST TAKI 14STYCZNIA O GODZ12 NA WAłACH CHROBREGO-OCZYWISCIE MOTO LUB JAK KTO WOLI DWU LUB TRZY KOłOWYM WIATROPEDEM crossy.gif

W RAZIE JAKIS WIEKSZYCH PYTAN KIERUJE DO KLUBU '' CRUISER''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :eek:

 

W nastepna sobote o 9 rano zbieramy sie w stacji kriwodawstwa (wiem, wiem... srodek nocy......) Mamy byc po lekkim sniadaniu (bez kiełbasy, serów i mleka i innych produktów zawierajacych tluszcz zwierzecy tylko chlebek i dżemik...) Najpierw nas przebadaja a potem pobiora krew. Jesli ktos przybieży na koniu to po pobraniu dluzej zostanie na "odpoczynek" (zalecenie pań ze Stacji) żeby nie zasłabł prowadząc. Aha.. I zabierzcie ze soba dowody osobiste.

 

Dajcie znac kto jeszcze jedzie z nami.... Jesli ktos chce tam pojechac przed sobota niech tez da mi znac.... :evil:

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko

 

ludzie czy juz nikt nie jezdzi na koniu?

ja dzis odpaliłem wsk v i pokatałem a wy co? po drodze widziałem dwoch panow na plastikach ale byli tak szybcy ze ich nie złapałem :) ha ha na ale co sie dziwic moja wsk v lata tylko 60km\h

pozdrawiam i do zobaczenia na orkiestrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i my z Szachciorem polatalismy.Traska Dobra-Bartoszewo-Police.Zajechaliśmy do nowego serwisu w Pilchowie.

Pogoda rewelacja!

Czy jechał ktoś z was na odcinku od Dobrej do Bartoszewa po nowiuśkim asfalcie?Jak nie to polecam-winkle ;))))

No zimo spiepszaj!Wiosno przybywaj!

Pozdrawiam Gitta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polatal, ale sprzet stoi poza Szczecinem,

obawiam sie, za jak bym go tu przyprowadzil,

to na pewno spadl by snieg, ale 23 grudnia latalem ;-D

ludzie robili swiatwczne zakupy, a ja nie moglem sie powstrzymac

i wypalilem troche wachy ze zbiornika - idealnie,

 

No zimo spiepszaj!Wiosno przybywaj!

dołączam sie ;-)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...