Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po powrocie z Czech. W 6 dni zrobiliśmy około 2000km ale niestety autkiem a nie na moto :) Niestety tak wyszło że prognozy nas odstraszyły w padało w sumie tylko chwilami przez ostatnie 2 dni. W trakcie wypadu zaliczylismy GP i zwiedzanie okolic Brna i Pragi. Powiem że Czechy mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły. Pepiczki wyprzedzają nas o conajmniej kilka lat. szczerze mówiąc aż nie chce sie do naszego parszywego kraju wracać. Zdecydowanie mają tam ładniej, czyściej, normalniej niż u nas. Odniosłem wrażenie że dogonili już Niemców przynajmniej w tych dużych miastach. szczecin przy Brnie czy Pradze to zapadła wieś. Przykre ale prawdziwe. ;) Szkoda, że u nas w wyborach wygrywaja najwięksi przekręciarze a nie tak jak tam ludzie którym sie chce coś robić dla kraju. Ale trudno tak naród wybrał tak ma. ;) Fotek natrzaskaliśmy chyba ze 400. Wrażenia naprawdę niezapomniane. Obejżeć z bliska GP to jest coś. Ryk GP słysze nadal w uszach :cool: . jedyne co zagłuszyło litry to przelatujący na wysokości kilkudzesięciu metrów nad torem mysliwiec kręcący niesamowite piruety i akrobacje :flesje: .

Oj udane to były wakacje!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dostałem dziś od Madriany wszystkie dane odnośnie strony Halo Szczecin więc chyba zostałem jej nowym administratorem :biggrin: Tak więc wszelkie prośby o zmiany oraz materiały (fotki i opowieści z wypraw członków Halo) prosze kierować do mnie na adres: [email protected].

Może ktoś pokusi się o opisanie tego co się działo w Złocieńcu...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez SzymonKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniajac troche temat chcialem pogratulowac naszemu forumowemu koledze - Bandziorowi, który w niedzielnym wyscigu Grandys Duo zajal 1 sze miejsce w klasie Pretendent !!! Tak trzymaj stary - Tobie takie sukcesy naleza sie najbardziej !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Na stronie Halo Szczecin pojawiły się zdjęcia ze zlotu w Polanowie. Niedługo pojawią sie foty ze Złocieńca (mam nadzieje :buttrock: ).

 

Pozdrawiam

 

Kolejne zdjęcia ze zlotu w Polanowie (dzięki Carioce :biggrin: ). Mam nadzieje że mój szef nie ogląda tego forum i nie dowie się co naprawde robię w pracy :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...