Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo :clap:

Teraz taka mala zmiana tematu: Przede mna pierwszy przeglad. Zapytuje wiec: na co mam zwrocic uwage zanim do przegladu sie zamelduje?? Gdzie robia przeglady bez nadgorliwego wnikania?

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

Jak przegląd to tylko Smolańska!!!! Szybko i zero stresu. Nawet silnika nie włączają nie mówiąc już o światłach. Koszt to 64zł ;)

 

ps. Również dzięki za dzisiejsze polatanko. Było zacnie, jak zawsze z ekipą Halo :D No i miło było poznać nowego "bandita" w szczecińskiej ekipie.

 

Pozdrawiam serdecznie i do jutra :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo :clap:

Teraz taka mala zmiana tematu: Przede mna pierwszy przeglad. Zapytuje wiec: na co mam zwrocic uwage zanim do przegladu sie zamelduje?? Gdzie robia przeglady bez nadgorliwego wnikania?

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

 

W Pyrzycach. Jak masz motocykl na którym przyjechałaś :flesje: i nie boisz sie ryzykować tej przejaźdzki własnym życiem :D to napewno jest wporzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koleżanki i koledzy!Do zobaczenia za ponad dwa tygodnie.Bawcie się dobrze na zlotach i uważajcie na siebie.

Do nowych forumowiczów: spotykajcie się z tymi staruszkami, jeździjecie-oni nie są źli :D

Do starych wyjadaczy: przyjmijcie miło nowych użytkowników forum i nie tyrajcie ;) .

Aha i macie dwa tygodnie bez strażniczki więc pewnie jak wrócę to spamu będzie tu do kasowania wiele :biggrin: ...chyba że nie wytrzymam i dorwe jakąś kafejke.

Nereczki

 

P.S. Sorki za kulfony

 

Kota nie ma - myszy harcują :flesje:

 

Wracajcie szybko bo już tęsknimy :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo! :flesje:

Dziekuje za rady. Ta z Pyrzycami przebiegla jest..... :biggrin:

Sprobuje na Smolanskiej. Jak nie pomoze pojade dalej. A potem moze w koncu polatam z Wami... :D Moze juz koniec jezdzenia od mechanika do mechanika, moze ta peknieta felga to ostatnie nieszczescie jakie spotkalo mojego konika?

 

Do zobaczenia.... soon :clap:

 

I jeszcze jedno.

Niedlugo zabieram sie za aktualizowanie strony Halo szczecin. Jak macie jakies fajne zdjecia - przesylajcie. Jesli trzeba zmienic czyjes dane - dajcie znac. Wszystkie uwagi przesylajcie na prv lub [email protected]

 

Beda to moje pierwsze kroki ze strona Halo szczecin, grupe tez dopiero poznaje, wiec badzcie wyrozumiali - prosze ;)

 

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki ..... lece zaraz skatowac motura , jak ktos ma ochote na pare szybszych kolek po okolicy to ede na pasie gdzies za godzinke, a potem sie zobaczy :)

Szkoda że dopiero teraz przeczytałem..................... Może jutro?

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zesemy dobrze pokatowaly z chlopakami ;) Nowe oponki daja rade ;) 105 km/h na rondzie Hakena i oba slidery przytarte ;) To luuubie, a jutro chyba uderzam DR na lasy, sa jacys chetni endurowcy ??

 

Tak my też widzieliśmy Cie ale juz w autku.

 

Ale fajnie dzisiaj było Kudłatego tez widziałam, -nowego buta sobie kupił -ciekawe kiedy go zeszlfuje na koniku. A i Kopernika tez widziałam i dziekuje za fajny wypad Niedzwiedziowi+Misia, Carioce +Michał, i Makak-owi za super duuuzeee loooody mniam mniam. Fajnie było zobaczyć wasze mordki- super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo je tu .... czyli wróciłem z wypadu na Śląsk.Pokonane 1004km.

Trasa : Szczecin - Wrocław - Brzeg Dolny - Lubiąż - Sobótka - Zamek Książ - Brzeg Dolny - Szczecin.

 

Fartem sobota uraczyła mnie świetną pogodą i wszystkie zaplanowane punkty programu wypaliły.Było super.

Gorzej dzisiaj bo jechałem prawie 7h w deszczu (bez kombinezonu przeciwdeszczowego).Worki na śmieci w butach i rękawiczki do tankowania z orlenu pod rękawicami zdały egzamin :).

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOU! :)

wrocilem. zrobione prawie 1800km, z czego wczoraj 540. potem skapitulowalem, pomagal didzej przez nastepne 170 km.

 

 

CHCIALBYM BARDZO SERDECZNIE PODZIEKOWAC: NEVRE, PLAKATUFCE, i ich TACIE, MARCINOWI, ANI CARIOCE, A TAKZE DEEJAYOWI ZA POMOC I DOBRE SLOWO W PIATEK ORAZ WCZORAJ. NIE SPOSOB WAS PRZECENIC. :flesje: :)

 

w skrocie: piatek pyrzyce - baba wjechala mi w dupe. powazniejszych konsekwencji brak, ale pyrzycka brygada zjawila sie gotowa do niesienia wszelakiej pomocy, łącznie z lawetą i przyrzadami do laparoskopii :biggrin:

wczoraj - jakies zatrucie pokarmowe spowodowalo, ze zarzygalem calą poludniowo - wschodnią Polskę ;) od piły gixera ujarzmial didzej, a Ada w aucie wysluchiwala moich żab w brzuchu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...