Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie i o ktorej może uda mi sie jakos tam dostać. Szkoda ze juz sie nie spotykacie na barce bo miałbym blisko i bez probl;emu bym dotarł :biggrin: ale damuy rade :]

 

 

DLACZEGO SIE NIE DA ? KTOS CI ZABRONIŁ?JA NIE DAŁA BYM SOBA TAK MANIPULOWAC !!!

ALE OCZYWISCIE WSZYSCY MAJA SWOJE DROGI KTORYMI KROCZA.POZDRAWIAM PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniajac troche temat chcialem pogratulowac naszemu forumowemu koledze - Bandziorowi, który w niedzielnym wyscigu Grandys Duo zajal 1 sze miejsce w klasie Pretendent !!! Tak trzymaj stary - Tobie takie sukcesy naleza sie najbardziej !!

dzięki Miki :biggrin:

do szybkiego polatania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniajac troche temat chcialem pogratulowac naszemu forumowemu koledze - Bandziorowi, który w niedzielnym wyscigu Grandys Duo zajal 1 sze miejsce w klasie Pretendent !!! Tak trzymaj stary - Tobie takie sukcesy naleza sie najbardziej !!

 

 

A to pelen szacun dla kolegi Bandziora :biggrin:

Bravo :biggrin:

Oby wiecej takich sukcesow :biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj po dłuższej przerwie.

Oczywiście gratuluje również Bandziorowi - oby tak dalej. Dzisiaj siedząc sam w domu ruszylem wyprowadzic gixerke na spacer zajechalem na Wały a tam prawie pusto. Chyba juz za zimno na wieczorne polatanki albo ja o zlej porze przyjechalem.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniajac troche temat chcialem pogratulowac naszemu forumowemu koledze - Bandziorowi, który w niedzielnym wyscigu Grandys Duo zajal 1 sze miejsce w klasie Pretendent !!! Tak trzymaj stary - Tobie takie sukcesy naleza sie najbardziej !!

:biggrin: ja również gratuluje powrotu do formy :biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo,

tez dolaczam sie do gratulacji bandziorowych

(widzialem Bandzior Twoje fotki, widze ze kreciles sie po okolicach mojego dziecinstwa - St Drawsko)

 

Oj jakos w tym roku krucho z tymi spotkaniami na Walach...,

wlaczylem sobie notyfikację do tego tematu i jak cos,

to jestem jak najbardziej chetny...

tym bardziej, ze sezon ma sie ku koncowi...

;-(

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tradycyjnie "Ułańska"?

 

O super!Bardzo mnie to cieszy bo już zimno się robi a mnie choroba łapie.

 

gdzie i o ktorej może uda mi sie jakos tam dostać. Szkoda ze juz sie nie spotykacie na barce bo miałbym blisko i bez probl;emu bym dotarł :biggrin: ale damuy rade :]

 

A co za problem na Barke iść?Tam chyba też jeszcze się motocykliści spotykają.

 

DLACZEGO SIE NIE DA ? KTOS CI ZABRONIŁ?JA NIE DAŁA BYM SOBA TAK MANIPULOWAC !!!

ALE OCZYWISCIE WSZYSCY MAJA SWOJE DROGI KTORYMI KROCZA.POZDRAWIAM PA

 

Hej larwo :biggrin:

No jak chłopak chce na Barke to pójdzie,a ty będziesz?

 

Elo,

tez dolaczam sie do gratulacji bandziorowych

(widzialem Bandzior Twoje fotki, widze ze kreciles sie po okolicach mojego dziecinstwa - St Drawsko)

 

Oj jakos w tym roku krucho z tymi spotkaniami na Walach...,

wlaczylem sobie notyfikację do tego tematu i jak cos,

to jestem jak najbardziej chetny...

tym bardziej, ze sezon ma sie ku koncowi...

;-(

 

pozdrowienia

 

No widzisz bo się już pogoda psuje i nmikomu się nei chce ruszać.Ja to juz jazdy mam dośc po Bieszczadach.W tym tygodniu zabieram sie do pisania opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier Szczeciński z 29 sierpnia 2006, strona 24: "Wczoraj spacerowałem Wałami Chrobrego. W pewnym momencie na horyzoncie pojawił się motocyklista. Pędził z ogromną prędkością, nie zważając przy tym na spacerujących ludzi. ..........." Dalej cos o matkach z dziećmi, planowanej tragedii i dodatkowych patrolach. Uważać trzeba będzie chyba na kolczatki, bo lud pracujacy miast i wsi się buntuje.

 

To tak ku przestrodze

 

Pozdrowienia

 

ps: to gdzie dzis to piwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniajac troche temat chcialem pogratulowac naszemu forumowemu koledze - Bandziorowi, który w niedzielnym wyscigu Grandys Duo zajal 1 sze miejsce w klasie Pretendent !!! Tak trzymaj stary - Tobie takie sukcesy naleza sie najbardziej !!

 

 

SUPER GRATULACJE :biggrin: :biggrin: :biggrin: ´Widzac jak lykasz winkielki na Starym Drawsku zadna to dla mnie nowosc, ze masz 1 miejsce :biggrin: i tak trzymaj :biggrin: . Jak sie spotkamy to pogadamy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier Szczeciński z 29 sierpnia 2006, strona 24: "Wczoraj spacerowałem Wałami Chrobrego. W pewnym momencie na horyzoncie pojawił się motocyklista. Pędził z ogromną prędkością, nie zważając przy tym na spacerujących ludzi. ..........." Dalej cos o matkach z dziećmi, planowanej tragedii i dodatkowych patrolach. Uważać trzeba będzie chyba na kolczatki, bo lud pracujacy miast i wsi się buntuje.

 

To tak ku przestrodze

 

Pozdrowienia

 

ps: to gdzie dzis to piwo?

 

Dobra w takim razie nie będę już na kole po wałach jeździła :biggrin:

Niedźwiedź ty zaczynasz zasypiać?Jeszcze zimy nie ma :biggrin:

Napisane było że Ułanska. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...