Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kibice z Was jak z koziej d**y trąby :P Mecz przecież o 21-ej. PÓŁFINAŁ!!!

pewnie wolimy pogladac laseczki pełzajace przy naszych ''KONIKACH'' :D

 

 

 

A TAK WOGLE TO MOZNA OBGADAC TEMAT WYJAZDU I JAKIEGOS ZORGANIZOWANIA SIE NA POLANOWIE :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro (czyli dziś :D ) jade do Szweji raczej na długo , dziękuje wszystkim za serdeczne przyjęcie (carioka,gitta,vizka w szczególności) i mam nadzieje ,że zobaczymy się niebawem :P Pozdrawiam wszystkich dobrej zabawy w Polanowie i nie tylko!!!!!!!!!! Wolenweider (Maciek,Szymon) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro (czyli dziś :P ) jade do Szweji raczej na długo , dziękuje wszystkim za serdeczne przyjęcie (carioka,gitta,vizka w szczególności) i mam nadzieje ,że zobaczymy się niebawem :P Pozdrawiam wszystkich dobrej zabawy w Polanowie i nie tylko!!!!!!!!!! Wolenweider (Maciek,Szymon) :biggrin:

 

 

no to do zobaczenia :notworthy: baw sie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro (czyli dziś ;) ) jade do Szweji raczej na długo , dziękuje wszystkim za serdeczne przyjęcie (carioka,gitta,vizka w szczególności) i mam nadzieje ,że zobaczymy się niebawem :crossy: Pozdrawiam wszystkich dobrej zabawy w Polanowie i nie tylko!!!!!!!!!! Wolenweider (Maciek,Szymon) :icon_mrgreen:

Pa pa pa Szymon, bedziemy tęsknić :biggrin:

Szkoda że wypadł ci z terminarza Poloanów, powodzenia za morzem i dawaj znać co i jak. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro (czyli dziś :D ) jade do Szweji raczej na długo , dziękuje wszystkim za serdeczne przyjęcie (carioka,gitta,vizka w szczególności) i mam nadzieje ,że zobaczymy się niebawem ;) Pozdrawiam wszystkich dobrej zabawy w Polanowie i nie tylko!!!!!!!!!! Wolenweider (Maciek,Szymon) :icon_mrgreen:

 

Trzymaj się ciepło w Skandynawii i wracaj do nas szybko! Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikepics.com/movies/000211/

a niby sie nie sypią ;)

 

http://www.bikepics.com/movies/000515/

mała rzecz a cieszy :icon_mrgreen: :D

 

Witaj Domell ! A Ty to tylko wirtualnie z nami, czy zobaczymy się w Polanowie , albo w jakimś innym miejscu w realu? Nie mylić pojęć. Bo moja mordka za Twoją się z tęskniła. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wszyscy na zlot lecicie a ja sie pakuje bo dzisiaj wieczorem wylatuje juz, no i z tej okazji ze nie bede miala jak sie z Wami zobaczyc do polowy Pazdziernika chce Wam wszystkim zyczyc Mega udanego sezonu, duzo zabawy i jeszcze wiecej latania i mam nadzieje ze po wakacjach spotkamy sie w tym samym składzie, no ewentualnie powiekszonym ale nie pomniejszonym !! Uwazajcie Kochani na siebie !! Goraco Wszystkich sciskam !! Wypijcie czasami jakies piwko za mnie bo ja tam bede tesknila za Wami :-( W miare mozliwosci postaram sie zagladac na forum co jakis czas...

 

Szacuneczek :icon_mrgreen: :icon_razz: :wink:

 

PoZdRo !!!!!!!! :icon_biggrin: :biggrin: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wszyscy na zlot lecicie a ja sie pakuje bo dzisiaj wieczorem wylatuje juz, no i z tej okazji ze nie bede miala jak sie z Wami zobaczyc do polowy Pazdziernika chce Wam wszystkim zyczyc Mega udanego sezonu, duzo zabawy i jeszcze wiecej latania i mam nadzieje ze po wakacjach spotkamy sie w tym samym składzie, no ewentualnie powiekszonym ale nie pomniejszonym !! Uwazajcie Kochani na siebie !! Goraco Wszystkich sciskam !! Wypijcie czasami jakies piwko za mnie bo ja tam bede tesknila za Wami :-( W miare mozliwosci postaram sie zagladac na forum co jakis czas...

 

Szacuneczek :icon_mrgreen: :icon_razz: :wink:

 

PoZdRo !!!!!!!! :icon_biggrin: :biggrin: :icon_biggrin:

 

Trzymaj się ciepło Maja. Do miłego

 

 

OGŁOSZENIE

Mam zajefajne długopisy do wypełniania biletów postojowych. Cokolwiek napiszesz, pod wpływem ciepła znika bez śladu. Dla chętnych możliwośc zaprezentowania. Tusz nawet po 2 dniach schodzi z biletu. Cena to 10zł/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się ciepło Maja. Do miłego

OGŁOSZENIE

Mam zajefajne długopisy do wypełniania biletów postojowych. Cokolwiek napiszesz, pod wpływem ciepła znika bez śladu. Dla chętnych możliwośc zaprezentowania. Tusz nawet po 2 dniach schodzi z biletu. Cena to 10zł/szt

 

a testowałas co się dzieje w taki skwar za szyba z biletem? czy aby tez nie znika? bo wówczas kłopoty gotowe.

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym może nawet kupił - tylko samochodu nie mam to po co mi :icon_biggrin:.

 

Maja - trzymaj sie.Szkoda,że wczoraj nic nie powiedziałaś w 10 :biggrin:

 

 

P.S.A ktoś został w Szczecinie tak jak ja? Może jakiś niedaleki wypad w niedziele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...