Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!!!

To ja Kaśka Miśkowa :wink: Chyba pora się pochwalić, od wczoraj w moim garażu jest moje maleństwo, długo wyczekiwane Suzuki DR125. Jeszcze mi się morda cieszy, jeszcze tylko garderobę muszę kupić i w koncu bede śmigała na własnym koniu :cool:

 

Poizdrawiam Kaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Kaśka Miśkowa :wink: Chyba pora się pochwalić, od wczoraj w moim garażu jest moje maleństwo, długo wyczekiwane Suzuki DR125. Jeszcze mi się morda cieszy, jeszcze tylko garderobę muszę kupić i w koncu bede śmigała na własnym koniu :cool:

 

Czesc kolejny Moto-babsztylu :crossy: Zana bedzie miala z kim jezdzic na swojej MZcie :clap:

 

jeszcze troche a zrobie Wam nalepki na moto: "liga rzadzi, liga radzi, liga nigdy Cie nie zdradzi!!!" :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie porobiło... codziennie 2-3 strony postów :wink: Normalnie Halo kwitnie! fajowo! a jeszcze bardziej fajowo, że nareszcie rano jest cieplej... sezon motocyklowy wreszcie sie tak naprawdę zaczął :cool: Autko czas postawić pod płotem :crossy:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję na niedzielę. Jak wszyscy wiemy spotykamy się w Woświnie, pogoda zapowiada się pinkna, a z Woświna do Połczyna Zdrój jest jakieś 80 km, pewnie niektórzy z was wiedzą, że jest tam nasz Bandzirek w sanatorium, i tak sobie pomyślałam, że może po całej imprezce skoczyło by się do niego zawieść mu wursta?? I jak wam się to widzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję na niedzielę. Jak wszyscy wiemy spotykamy się w Woświnie, pogoda zapowiada się pinkna, a z Woświna do Połczyna Zdrój jest jakieś 80 km, pewnie niektórzy z was wiedzą, że jest tam nasz Bandzirek w sanatorium, i tak sobie pomyślałam, że może po całej imprezce skoczyło by się do niego zawieść mu wursta?? I jak wam się to widzi??

Świetny pomysł,Piotrkowi zrobi sie bardzo miło i kilka fajnych kilometrow pokonamy.

 

"liga rzadzi, liga radzi, liga nigdy Cie nie zdradzi!!!"
Dobre !!! Teraz to pojechałeś po zakrętach hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!!

To ja Kaśka Miśkowa

Siemasz Pajak ;] W maju powtorke z Weltynia moze zrobimy ;]

 

 

Mam propozycję na niedzielę. Jak wszyscy wiemy spotykamy się w Woświnie, pogoda zapowiada się pinkna, a z Woświna do Połczyna Zdrój jest jakieś 80 km, pewnie niektórzy z was wiedzą, że jest tam nasz Bandzirek w sanatorium, i tak sobie pomyślałam, że może po całej imprezce skoczyło by się do niego zawieść mu wursta?? I jak wam się to widzi??

Mi sie widzi.. ale do pracki bede po poludniu uciekal wiec ja z gory odpadam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka w piękny dzionek :clap:

 

A teraz pytanko:

 

Jest ktos kto zabierze mnie jako"plecaczek" na Wośmin?????Naprawdę bardzo chciałabym jechać

 

Jesli się nikt nie znajdzie to i tak pojade tyle, że autem :banghead: Ale zdecydowanie wolałabym dwoma kółeczkami :banghead:

 

Panowie, odzywać się, napewno jest ktos kto nie ma"plecaczka"

 

p.s-->dla uspokojenia-->nie szukam męża :wink: :cool: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMANKO LUDKI!!!

 

JEŻELI CHODZI O WYPAD DO MOJEGO BRATA BANDZIORA TO MY Z DIZELKIEM BARDZO CHĘTNIE POLECIMY.

 

ŻANA- :cool: SZACUNECZEK DLA CIEBIE,MAM NADZIEJE ŻE JUŻ NIEDLUGO DO CIEBIE DOŁĄCZĘ I BĘDZIEMY LATAŁY RAZEM... TYLKO PROSZĘ UWAŻAJ NA SIEBIE,BO PO WCZORAJSZYM SPIONOWANIU KONIA,SERCE MI SIE ZATRZYMAŁO NA MOMENT.

 

A JEŻELI CHODZI O BISTRO-TO WCZORAJ TA PANI MI CHYBA DOLAŁA CZEGOŚ DO PIWA,BO JUŻ PO 2 TROSZKĘ MNIE ZAWIAŁO... :wink:

 

MORDECZKI MOJE: DO ZOBACZONKA NA WOŚWINIE,JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ

 

POZDROWIONKA /ADISHONEK

Edytowane przez Góraleczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landryna, jeszcze na 100% nie wiem czy jadę ale jeśli będę mógł, to miejscówkę masz :banghead: Jutro przed 18-tą będę już wiedział.

PS. Kask masz?

hikor

Cześć, dzięki za odzew :cool: Tak kask mam :crossy: Czekam jutro na wiadomość :clap: trzymaj się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...