Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jaki jest adres tej stronki? ktos zyczliwy zapoda link? bo nie chce mi sie przetrzasac 230 stron logow :banghead:

 

P.S.

Czy zawsze jestescie tacy "wylewni" czy to jedynie wina duzej ilosci kobiałek na forum? Zawsze myslalem ze motocyklisci to twarde chlopaki/chlopaczki a tu takie cieple kluchy :flesje: brakuje tylko zapachu domowego jedzenia... :flesje: (bez urazy oczywiscie) :flesje:

 

 

witam cie kolego ,mam nadzieje ze jak sie spotkamy na wizji pokazesz nam co z ciebie za gosc i co mozesz ,a to wtedy my o tobie wystawimy opinie :clap:POZDRAWIAM :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gicia czy Ty znasz GOŚCIA? (patrz wyżej)

 

Generała to każdy zna - hihihihihihh

MAsz rację Aniu Motobabki są lepsze od niektórych facetów......ale tylko niektórych ....

 

 

mysle ze nasi szczecinscy sa OK

Edytowane przez Zana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehm... zapomnialas o adresie :)

 

P.S.

nie lubie ziemniaczkow z cebulka, twardziele jedza tylko surowe mieso wlasnorecznie upolowanych niedzwiedzi... :smile:

 

Witam! Uważaj, aby nasz kolega NIEDŹWIEDŹ Ci pazurem w gardle nie stanął. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanka to co z tym 22.04 ?? Bo wpierw widze posta, mysle sobie na wieczor odpowiem a tu nagle widmo.......wcielo i nima :smile: :D

 

no widzisz koluniu TO NASZ KOLEGA ODDA SIE W OBIECIA SWOJEJ WYBRANKI i pomyslimy cos na ta okolicznosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Uważaj, aby nasz kolega NIEDŹWIEDŹ Ci pazurem w gardle nie stanął. Pozdrawiam.

 

Zabrzmiales groznie "kolego" a moze tylko chermetycznie? ;) wyluzuj troszeczke bo straszonkiem dobrych znajomosci sie nie zawiazuje, a przynajmniej nie ze mna :) rowniez Pozdrawiam :smile:

 

 

Jaki siurak z niego?

 

Jesli chodzilo Ci o mnie to wygolony ;) A jak nie mozesz sie doczekac poznania mnie, to Miłosz i Tomek znaja mnie jeszcze ze starych czasow :D

 

P.S.

Generalnie przyznam sie ze post byl w zamierzeniu lekko "prowokacyjny" :P ale dzieki niemu przynajmniej wstępnie poznalem otwartosc na "nowych" co po niektorych z Was :evil: wnioski sami mozecie wyciagnac :flesje:

 

P.S. 1

Pozdrowienia dla Gitty :evil: dzieki za namiar

Edytowane przez Walkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu sie zrobiło wesoło :) Walkiego znam z czasów kiedy po Szczecinie jeździło z 10 motocykli :smile: Miły gość! Kto pamieta czasy garazu 23 ten zna Walkiego. Maćko koniecznie pochwal sie nowym nabytkiem!

A txt z jedzeniem niedźwiedziego mięsa był mocny :D Sadzę że późniejsze odpowiedzi nalezy traktowaą jak najmniej poważnie :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przyznam sie ze post byl w zamierzeniu lekko "prowokacyjny" :)

Jeden prowokacyjny post a ile emocji, i dobrze chociaż sie nam tu nie nudzi

 

 

Jesli chodzilo Ci o mnie to wygolony :D A jak nie mozesz sie doczekac poznania mnie, to Miłosz i Tomek znaja mnie jeszcze ze starych czasow :smile:

W rozumieniu motobabek "Siurak" to pozytywnie o naszych facetach w mottoradkombileder, a jeżeli chodzi o poznanie to zawsze lepiej osobiście niż z opowieści. hihihihi

Może do zobaczyska w środę w "Ułańskiej" na 20 , tam pokazuje się większość z tego zwariowanego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu sie zrobiło wesoło :evil: Walkiego znam z czasów kiedy po Szczecinie jeździło z 10 motocykli :flesje: Miły gość! Kto pamieta czasy garazu 23 ten zna Walkiego. Maćko koniecznie pochwal sie nowym nabytkiem!

A txt z jedzeniem niedźwiedziego mięsa był mocny :evil: Sadzę że późniejsze odpowiedzi nalezy traktowaą jak najmniej poważnie ;)

PZDR!

ALE WESOŁO :P BO TAK NUNDO BYŁO ZE SIE OBAWIAŁEM JAKIEJS AFERY :) .POZDRAWIAM :smile:

DO ZOBACZENIA NA DRODZE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...