Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po dłuższej przerwie wita juz nie prawobrzezny buddha.

Miłosz po co chorujesz to nie jest fajne?:)

Też nie mogę się już doczekać jak wyruszymy gdzies polatac. Male inwestycje jeszce trzeba uczynic zeby gixi byl w pelni gotowy do sezonu. W tym nie zamierzam stac w jakims BEZNADZIEJNYM serwisie przez pol sezonu.

P.S.

Jak ktoś potrzebuje to od wczoraj mam w ofercie opony Continental.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCE RAZ, JESZCE RAZ, NIECH ŻYJE, ŻYJE NAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIECH ŻYYYYYYYYYYYYYJJJJJJJJEEEEEEEEEEE NNNNNNAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

 

[ Dopisane: Piątek Marzec 03, 2006 10:59 am ]

Gitta wcięłaś się w piosenkę! :lol: :lol:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w morde!!!!Szok!!!!I weź wynajmuj mieszkanie u starszej baby!!!!

Mocheryyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

[ Dopisane: 14 ]

Sto lat dla Siewcy, ale ja tu widzę że i Nevre ma dziś urodzinki !!!! Więc sto lat dla ryby!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w morde!!!!Szok!!!!I weź wynajmuj mieszkanie u starszej baby!!!!

no własnie taka madra babcia pozbawiła mnie mieszkania ,płaciłem nie mieszkałem i jeszcze było zle -powinno sie takie baby usypiac :)

 

 

 

 

WSZYSKTIEGO NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTA SIEWCY OD GENERAŁOW ;) no i dla naszej najlepszej koluni z moto NEVRE co nie wymieka i jezdzac nie peka naj ,naj i jeszcze raz najlepszego no i słodki buziak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nevre Kochana nasza Goniu, moc serdeczności w dniu urodzin szcześcia na motorku i z Mareczkiem, hihihihihi

Dla Siewcy również same serdeczności

 

 

Pytanko do Carioki: Kiedy można się spodziewać forumowych koszulek?

Dam odpowiedz w poniedziałek, juz bedzie wiadomo co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego co naj naj lepsze i spelnienia mazen dla selenizantki :lol:

a tak na marginesie to juz nie dlugo sie spotkamy na piwku w srode bo 20 marca jestem na tygodniowym kursie ktory bedzie w szczecinie. :lol: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta napisał:

O w morde!!!!Szok!!!!I weź wynajmuj mieszkanie u starszej baby!!!!

 

no własnie taka madra babcia pozbawiła mnie mieszkania ,płaciłem nie mieszkałem i jeszcze było zle -powinno sie takie baby usypiac  

szkoda że nie poleciały nazwiska albo chociaż wyrażniejsze twarze mogły być....może miały by baby nauczkę...chociaż na taką zdrewniałą korę mózgową może coś jeszcze zadziałać ?????

A widzieliście wczoraj materiał na regionalnej trójce...o babie która podała dziadka do sądu za to że jej zerwał szczepkę bluszcza który zresztą rósł sobie na podwórku, to jest szaleństwo,a mówią że to my motocykliści jesteśmy.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...