Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze coś' date='jak ktoś by chciał jakoś stronę w necie za dobrą flaszkę to zrobię .[/quote']

No ładnie a ode mnie chciałeś 200-300 zika za stronkę dla Halo Szczecin.

Pozamiatane.

P.S.Post zgłoszony do moderatora ponieważ mnie to nie śmieszy.Jeżeli miałeś zamiar mnie rozśmieszyć to najmocniej przepraszam.

A co Ty taki delikutaśny? Moto-Bracia to ludziki wesołe, z poczuciem specyficznego humoru, jak o tym nie wiesz o sokri. "Halo" by Ci powiedziało...... zamknij.......wąski.............hihihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel napisał:

a co myslisz o orzeszku z napisem ORMO do Twojego sprzeta najbardziej odpowiedni a jezeli chodzi o ubior to najlepsze stare strazackie moro

Kask ORMO jest super... chcielismy z kolesiami zabrac ostatnio taki do rumby' date=' ale wzielismy tylko czapeczki wojskowe... bo kto by kasku pilnowal potem, a czapke mozna do paska pszyczepic...

 

 

miki... musimy sie zgadac z ta podstawka pod kunia, daj znac jak bedziesz w szczecinie...

 

 

A tak poza tematem.. miedzy nami menelami.... Trole sa wsrod nas ;']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie a ode mnie chciałeś 200-300 zika za stronkę dla Halo Szczecin.

Pozamiatane.

 

To nie ma jeszcze strony Halo Szczecin?! Moze ja zrobic? Wezme za to nie wiele. Zlozycie sie na Suzuki TL1000. No moze na dwie :lol:

 

Propozycja jak najbardziej powazne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miki... musimy sie zgadac z ta podstawka pod kunia' date=' daj znac jak bedziesz w szczecinie... [/quote']

 

Elo! Jestem od czwartku wieczór do soboty wieczór , potem znowu od czwartku, do wtorku, itp, najlepiej zadzwon w łikenda

 

 

miedzy nami menelami

 

OO Kolega jest w temacie widze :mrgreen:

 

 

Zlozycie sie na Suzuki TL1000

 

A tu kolega z dobrym gustem :)

 

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie a ode mnie chciałeś 200-300 zika za stronkę dla Halo Szczecin.

Pozamiatane.

Widzisz dobra flaszka z obiadem tyle kosztuje , bo nie pije na głodniaka :) , taniej się nie da . Ale poza tym jak ktoś chce reklamę firmy , niech da znać . A strona jak się podoba www.seboka.republika.pl . :)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób !!!!! Materiały dostaniesz od Zarządu ( czyt. Pani Prezes ) a na domenę to może zrzute jakąś zrobimy.

 

Super. Mozecie zaczac pisac co chcecie zeby na tej stronie bylo. Jakie dzialy itd. Ja zaczne moze cos powoli robic. Powoli bo czas teraz akurat troszke nie fajny u mnie (sesja - grrrrr). Ale mysle ze cos niecos moge juz zaczac. Materialy (jakies fotki, obrazki itp) na mejla ([email protected]) albo H S wrzucajcie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A strona jak się podoba www.seboka.republika.pl . :)

 

lewa strona ok' date=' ale środek zmień. Zbyt monotonne,jednolite kolory, uzyj jakis gradientów - moga byc w odcieniach szarosci, jeden obrazek sie nie ładuje, i koniecnzie wypieprz ten błekit :twisted: . A ogolnie fajna :) [/url']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A strona jak się podoba

napisałes ze zrobiłeś stronke o motocyklach a narazie jest o jednym motocyklu moze by cos dorzucic ale ogolnie stronka OK

 

[ Dopisane: 14 ]

Super. Mozecie zaczac pisac co chcecie zeby na tej stronie bylo. Jakie dzialy itd. Ja zaczne moze cos powoli robic. Powoli bo czas teraz akurat troszke nie fajny u mnie (sesja - grrrrr). Ale mysle ze cos niecos moge juz zaczac. Materialy (jakies fotki' date=' obrazki itp) na mejla ([email protected]) albo H S wrzucajcie.

 

Pozdrawiam[/quote']

Narazie sie wstrzymaj moj kolega juz zaczął robic stronke,a jest dobry w tym zrobił stronke dla mojej firmy i jest ok.Niebawem powinno byc juz demo stronki i wtedy zuce linka i kazdy bedzie mogł sobie zobaczyc i powiedziec co i jak a jak sie nie spodoba to wtedy zajmiesz sie tym.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A strona jak się podoba

 

Stronka zacna, tylko wiecej fotek by sie przydalo, jakies ciekawe przerobki Starow itp (Uwaga nie chodzi o ciezarowki :))

 

 

Vidlak sorry ze nie odpisalem na gadu, strasznie mnie czas gonil. Jak cos waznego to dawaj pw , pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie sie wstrzymaj moj kolega juz zaczął robic stronke,a jest dobry w tym zrobił stronke dla mojej firmy i jest ok.Niebawem powinno byc juz demo stronki i wtedy zuce linka i kazdy bedzie mogł sobie zobaczyc i powiedziec co i jak a jak sie nie spodoba to wtedy zajmiesz sie tym.Pozdro

 

Spoko, nie wiedziałem ze ktoś się już tym zajmuje. Gdyby ten Twój kolega miał ochote na jakąś współprace to daj znać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...