Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od rana na plusie! wow

NO PRZYDAŁOBY SIE BO SKLEIŁO MI SIE SPRZEGIEŁKO I NIE CHCE PUSCIC ,TEN MROZIK JE ZAŁATWIŁ,WIEC Z UTESKNIENIEM CZEKAM NA ŁADNA POGODE,JUZ MNIE NUDZI TEM OKRES BEZ JAZDY NA MOIM KONIKU :D

POZDRAWIAM PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pogode mamy kiepską Confused ani do śmigania na motorze ani na łyżwy

 

Jakto nie do smigania?! Ja dzis zrobilem prawie dwudziesto minutowa rundke po Szczecinie. Bylo troszke zimno i slisko (-1 do 0 stopni) ale dalo sie jezdzic. I bawil bym sie dluzej ale przypomnialem sobie ze po tym jak w piatek rejestrowalem maszyne, zapomnialem przykrecic tablicy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bawil bym sie dluzej ale przypomnialem sobie ze po tym jak w piatek rejestrowalem maszyne' date=' zapomnialem przykrecic tablicy [/quote']

 

Dobre to było

gorzej jest jak się przypomni

Ja tak zawsze mam jak jeżdże puszką to prawko mam w kombinezonie a jak moto to prawko w puszce i wrzystko w porządku spoko jazda dopuki się nie przypomni (o karwa chyba nie mam prawka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po wiosennych temperaturach... za oknem znowu temp raczej dla łyzwiarzy niz motocyklistów... Gitta zrób cos proszę z ta pogoda bo to ani frajdy z jazdy moto ani frajdy z jazdy autem nie ma... albo wiosna i ciepełko albo zima i snieg...

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z forum "Co i jak kupić - motocykle, części, akcesoria/Kaskowy ranking":

 

kermadec napisał:

A co myślicie o Airoh SV55?

Pozdrawiam.

 

Majkel napisał:

a co myslisz o orzeszku z napisem ORMO do Twojego sprzeta najbardziej odpowiedni a jezeli chodzi o ubior to najlepsze stare strazackie moro

 

_______________________________________________

KOŁCHOZ-BAJKERZ

 

Czemu tak?Odpowiedź bardzo na temat :|

 

P.S.Post zgłoszony do moderatora ponieważ mnie to nie śmieszy.Jeżeli miałeś zamiar mnie rozśmieszyć to najmocniej przepraszam.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Dawno mnie tu nie było , wiec chciałbym się z wami podzielić informacją, że zrobiłem stronę o motocyklach , proszę o ewentualne uwagi, co można by jeszcze dodać. Obecnie czekam na nowy motocykl ze stanów rocznik 2004 Silverado Star 1700 , ma on zmieniony silnik z europejskiej wersji Wild stara 1600 , rozwiercony i za miast gaźników wtrysk regulowany elektronicznie , moc 85 koni .I jeszcze coś,jak ktoś by chciał jakoś stronę w necie za dobrą flaszkę to zrobię . Jak dobrze pójdzie to w ciągu tygodnia motocykl będzie kupiony a za 6 tyg. będzie w porcie . Pozdrawiam :mrgreen: :)

 

[ Dopisane: 15-01-2006, 23:22 ]

adres strony pod spodem

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel napisał:

a co myslisz o orzeszku z napisem ORMO do Twojego sprzeta najbardziej odpowiedni a jezeli chodzi o ubior to najlepsze stare strazackie moro

 

Majkel ty to kawalarz jestes :) ' date=' ale ORMIAK jest de best

 

 

A co myślicie o Airoh SV55?

 

Jak chcesz kupic to u mnie są po 570 zł, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...