Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PRZEMIŁYCH PIELEGNIAREK ITD

Oj wiem coś o tym. :)

Bandzior mam nadzieję że odzyskasz sprawność nogi w 100%

Napiszcie jak to sie stało.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec mam swieze wiadomosci. Lezy z gipsem na nodze (nie wiem ktorej) oprocz tego spuchnieta reka i podejzenie wstrzasu mozgu. Ogolnie w miare ok. W niedziele operacja. Narazie nie wiadomo co sie stalo, a stalo sie to w okolicach Goleniowa (chyba pechowa miejscowosc).

Wiec z autopsji wiem ze pomoga mu teraz mile slowa i troche spokoju.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony oczywście zdrowych i wesołych świąt...

Motobracia łączcie się :lol: :lol: :lol:

Bandzior brachu wracaj szybko do zdrowia bo siata czeka :twisted: :lol: :twisted:

 

[ Dopisane: 23-12-2005, 20:53 ]

A to coś dla was http://images.optin.com.au/optusxmas/flash...20zyczy%20DeJay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam juz ze szpitala wiec juz pisze dokładniej wypadek wydarzył sie w czoraj jakies BMW wymusiło pierszeństwo (okolice wjazdówki Goleniów-Szczecin) i skutkiem czego Piotrek jedyny ucierpiał ... niestety niewiele pamieta tyle ze lezał 100m od miejsca wypadku Ucierpiała poważnie noga (złamanie kosci)Planowane bylo wstawienie operacyjnie śrub do kosci ale lekarze zmienili metode na zagipsowanie Jest naprawde okey jak na całe zdarzenie tylko Bandyty chyba juz sie nie da poskładac(jak narzaie na parkingu policyjnym w Goleniowie)... Brak tez jak narzaie wiekszych szczegółów co do winy,świadków Tak wiec Życze Wszytkim abyśmy byli w stałym gronie satale powiekszającej sie grupy zs SZczecina i nie tylko ::)) jest dobrze

Ps.Pozdrowienia dla Dizli i Maćka którzy juz odwiedzili Piotrka i Sylwi za wsparcie:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastrojowych i Radosnych Swiat Bozego Narodzenia oraz samych szczesliwych zdarzen w Grupach Braci Motocyklowej w nadchodzacym Nowym Roku 2006 zyczy ORZELEK.Przy tej OKAZJI chcialbym sie Polamac OPLATKIEM z Tymi co Znam i z Tymi,ktorych Poznam na trasach czy ZLOTACH Motocyklowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć towaszystwo :)

jak tam przygotowania do świąt... ja spedzam je z Maciejem na śląsku tu zero śniegu a jak w Szczecinie ?

Ania trzymaj się i pozdrów Bandziora od nas.

 

[ Dopisane: 14 ]

Uwaga mam fajny wierszyk :

 

Mikołaj na koło stawia sprzęta, ;)

by szypciej dowieżć paczki na Święta. ;)

A ja dorzucam do nich życzenia, ;)

odjazdowych Świąt Bożego Narodzenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kogo ja widzę :) Sylwiu "lata" Cie nie widziałem ;) A w Szczecinie to snieg ostatnio widziałem kilka dni temu ;) teraz odwilż i pogoda za oknem przypomina wczesny marzec. Pada deszcz a na termometrze jakieś +6C

Na Sylwestra bedziecie w Szczecinie?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknych Świąt i spokojnych i szczęśliwych w jak największym gronie rodzinnym i przyjaciół.

zyczy Carioka całej naszej "bandzie" i pozostałym motokolegom.

 

Piotrek streszczaj sie w tym szpitalu bo za tydzień Sylwester i trzeba porozrabiać. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga przepazuję bierzące informacje:

"Okazalo sie ze mial czolowke z tym samochodem.

W zasadzie tylko ucierpiala noga i sie zastanawiaja czy robic operacje .

Jesli bedzie robiona to bedzie w niedziele

jest calkiem mozliwe ze wyjdzie w poniedzialek

mowil ze mozna go odwiedzac ale w malych grupach:)

umowilem sie ze jak zostanie w szpitalu to do niego podjade lub jesli wyjdzie to mozna go juz w domu odwiedzac.

Ale wszystko zalezy od tego czy bedzie operacja i czy go wypuszcza.

Ja oczywiscie chce go odwiedzic obojetnie gdzie i jak by co bede mial w aucie jakies 3 miejsca.

Ale jak i kiedy go odwiedzac sie okaze jutro gdy bedzie wiadomo co lekarze dalej planuja.

 

Bandzior prosil przekazac wam podziekowania za pamiec i zyczy wszystkim wesolych swiat.

oczywiscie tez przekazalem nasze zyczenia szybkiego powrotu do zdrowia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...