Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze pomysl na lokal--Szwalnia na placu sprzymierzonych jest tam zwyczajnie, ale piwo jest tanie i podaja je nawet w 2l kuflach, mozecie sprawdzic

 

 

no wiec moze tam w srode sie spotkamy ,MYSLCIE SZYBKO BO CZASU MAŁO

jak sie umawialismy co tydzien idziemy gdzie indziej chyba ze wszystkim przypasi,a na razie tak nie jest POZDRAWIAM PA PA PA PA PAAAAAA :) ;) :P :P :P :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[ Dopisane: 20-11-2005, 21:45 ]

Jesli chodzi o kamerdaca!!!! (brzydko tak przekręcać)

 

dobrze ze nie zagladalam tu dlugo i bylo jeszcze sporo stron do poczytania bo normalnie sie zdenerwowalam jak go czytalam...co to za gosciu!!raz mowi ze kupil sprzet bo chcial odrestaurowac, potem ze sie nie grzebie wtym tylko szuka mechanika, potem ze ten kon nic nie wart, potem ze sie cieszy ze go ma bo starsi ludzie sie zatrzymuja i podziwiaja...i jeszcze nasza gite opiorkowal...dziwny doprawdy

 

Czy chec odrestaurowania wiaże sie z własnoręczna praca?Bo chyba można zlecić prace po zakupie?

Sprzęt w tym stanie w jakim go kupiłem jest nic niewart-będzie super jak będzie zrobiony.Ale to motocykl na pojedynczą impreze w roku i tyle-do pokazania a nie do użytkowania (dlatego tęsknie za czymś "normalnym").

Niemniej jednak właśnie dlatego chce mieć ładnie zrobiony,stary motocykl by ludzie ciepło reagowali na jego widok gdy zabiore go na przejażdżke.

Co do Gitty to nigdy do niej nic nie miałem i mam nadzieje,że Gitta do mnie też nie.Lubie dziewczyne.Poprostu mała wymiana zdań pomiędzy znajomymi a tu zaraz wielkie HALLO.Przecież chwile później były wyjaśnienia i uważam sprawe za zamkniętą.

Pozdrawiam ALL.

 

BTW.Szwalnia chyba jednak nie jest dobrym wyborem ponieważ chcecie by konie były widoczne z lokalu.Niestety jedyne miejsce widoczne z okien to chodnik ograniczony od strony ronda barierką.Po postawieniu koni zablokujemy chodnik a chyba chcemy żyć w zgodzie z "ludnością cywilną" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwalnia chyba jednak nie jest dobrym wyborem ponieważ chcecie by konie były widoczne z lokalu.Niestety jedyne miejsce widoczne z okien to chodnik ograniczony od strony ronda barierką.

Na zime widok z okna nie jest nam poczebny... wiec mozna nawiedzic lokal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie jest takie ze lepszym miejscem i rzut beretem jest PUB JAMA jest tam parking przed samym wejsciem nie konfliktowy dla "LUDNOŚCI CYWILNEJ" :-D , moja propozycja jest taka zeby sie tam spotkać

 

No masz racje-Jama jest lepszym wyborem.Tyle,że tam nie mają litrowych kufelków.I o ile (jak powiedział Kudłaty)parking nam zimą niepotrzebny to DUŻY browarek by sie przydał.

Pozdrawiam ALL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swietny pomysl! Zrobmy wybory na prezesa naszego klubu. Dlugo myslalem i wiem kto to bedzie .KARMADEC on sie nada. Z nim nie bedzie nudno. Jego fantastyczne pomysly zaprowadza nas do krainy pieknych asfaltow i benzyny z kranu plynacej. UWAGA GLOSUJEMY . !!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja konia to chyba dopchne do Pyrzyc

Pomożemy Ci nie ma sprawy masz jak w banku szwajcarskim, bo z naszymi to nigdy nic nie wiadomo :-D :-D . Dzieki za pozdrowionka.

 

Pozdrowienia dla całej ekipy HALO SZCZECIN :!:

 

REBELKA 100 LAT 100 LAT OD EKIPY PYRZYCKIEJ (wczesniejsze zyczenia urodzinowe co by nikt sie nie czepiał jak rzep psiego ogona ze za wczesnie :-D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swietny pomysl! Zrobmy wybory na prezesa naszego klubu. Dlugo myslalem i wiem kto to bedzie .KARMADEC on sie nada. Z nim nie bedzie nudno. Jego fantastyczne pomysly zaprowadza nas do krainy pieknych asfaltow i benzyny z kranu plynacej. UWAGA GLOSUJEMY . !!!!!!!!!!!!!!

Ja jestem stanowczo przeciwko!!!! Prezes juz jest..........a KARMADEC może zostać np. PODLIZUCHEM hahahaha......JOCKE :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...