Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WooooooooW Kriso Kooope lat , no i wywołałam wilka Krisa z lasu przedostatnim postem :-DD ;-))) Fajna stronka Kriso tylko chyba zeza po niej dostałam tak skacze , ciężko się czyta i ogląda......Pozdrowionka for @LL........:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WooooooooW Kriso Kooope lat ' date=' no i wywołałam wilka Krisa z lasu przedostatnim postem :-DD ;-))) Fajna stronka Kriso tylko chyba zeza po niej dostałam tak skacze , ciężko się czyta i ogląda......Pozdrowionka for @LL........:-)[/quote']

 

Hejka.. ;):) już chyba mi się udało poprawić tą wredną skakaninę... Maja daj znać czy nadal Ci skacze :P:):P

 

Jak tam samopoczucie przedsezonowe ;):) ja juz nie moge sie doczekać do przysłowiowych 5st C. ;):D

 

Choć w tym roku już śmigałem :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przegladałam z nudów forum ' date=' tzn czytałam je od początku i zastanawiam się gdzie zniknela polowa ludzi ktorzy wczesniej tak dzielnie się tu udzielali...Gitta, Kriso, misiekts, mikoch, viperPL....Gitta to wiem ze ma problemy z odpaleniem forum ale reszta ?? Najbardziej wytrwalymi to chyba jesteśmy hiszpan i ja...Pozdrawiam tych ktorzy juz zapomnieli o forum jak i tych ktorzy dalej je wspieraja aby nie zasnelo na wieczny sen... 8) 8) 8) 8) 8) 8) [/quote']

 

Ps... Gdzie ja mógłbym zapomnieć o forum... po tych przewałkach z forum, wywaliło mi konto i dupa. powiedziałem że nie bede w takim razie sie udzielał... ale Shrek (całe szczeście) przywrócił do życia moje konto :P:)

Więc znów bede przynudzał co nieco :D:)

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bylo malo w tym temacie a przeciez jestem na kazdej waznej imprezie w tym wojewodztwie, no sorry Kriso ale nie dalem rady byc w Gryfinie ale jak cos zrobicie w tytm roku to jestem

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! niewiem jak wy ale nie mogę się doczekać ciepłej wiosny... (domyślam się ze wy tez :D ) kurcze już prawie zapomniałem jak pracuje silnik SVki :P brakuje mi jej miarowego dudnienia ;)

ma ktoś z was jakieś znajomości u tych od pogody? może da się jakoś tą wiosnę przyspieszyć? :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bylo malo w tym temacie a przeciez jestem na kazdej waznej imprezie w tym wojewodztwie,  no sorry Kriso ale  nie dalem rady byc w Gryfinie ale jak cos zrobicie w tytm roku to jestem

 

Witam Dzikiego ;):) ... Kurcze mam nadzieje że uda sie w tym roku też zorganizować zlocik. wstępne rozmowy już były. zobaczymy co będzie dalej... Jak się uda to oczywiście zaproszenia dla all :D:)

 

witam! niewiem jak wy ale nie mogę się doczekać ciepłej wiosny... (domyślam się ze wy tez  ) kurcze już prawie zapomniałem jak pracuje silnik SVki  brakuje mi jej miarowego dudnienia  

ma ktoś z was jakieś znajomości u tych od pogody? może da się jakoś tą wiosnę przyspieszyć?  

 

Kurna jak bym miał najomości w pogodynce to lato by było przez cały rok :P :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! kurcze miała byc juz wiosna atu za oknem co? zima kontratakuje, wiosna wycofuje sie w popłochu front sie cofa ... tragedia! a sprzęt w garażu stoi juz dobre 3 tygodnie nie odpalany :) dobrze że akumlator wyjęty i od czasu do czasu go goładuje w domku... chyba się nauczę szydełkować może oczekiwanie na wiosnę szybciej mi zleci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w oczekiwaniu na pierwszy wypad wziąłem się do archiwizacji zdjęć i filmów z wyjazdów w zeszłym roku, trochę późno ale w wolnych, oczekujących wiosny chwilach czas miło leci

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ja po małym urlopie.Wracam ze śniegu i prosto w śnieg! A miała już być wiosna! Dziś sprawdzam jak się ma moja mała Suzi ;)

Nadal podtrzymuję swoją informację nt pogody, bo pies jest już prawie łysy :-)

 

Dobra, do rzeczy. Wróciłem z Austrii (Salzburg). W wolnych chwilach odwiedziłem kilka salonów motocyklowych, mniejszych i większych, ale generalnie w małych miejscowościach. Wrażenie nr 1 - ceny maszyn nowych takie jak na naszym rynku co w porównaniu do naszych i ichnych zarobków... zwala na kolana :x . Nr 2 - trwa sezon narciarski i mało komu w głowie jeździć na dwóch kółkach, więc ceny osprzętu, ciuchów, obuwia i innych przydatnych rzeczy są naprawdę niskie, a jeszcze można sie targować ;) . Doprawdy, przyjemnie. Polecam więc wszystkim, którzy mogą połączyć zimowe przyjemności z nadchodzącym sezonem!

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! No właśnie co z tą pogodą? zurek Twojemu psu musi być chyba straszliwie zimno i żałuje, że pozbył sie już zimowego futra ;) Ja wczoraj ze śniegu zgarniętego przed domem usypałem górę z której można by zrobić pełnowymiarowe igloo ;) Jak tak dalej pójdzie to SVka wyjedzie z garażu w maju?!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja również wróciłam wczoraj z gór , ale w tym roku niestety było to tylko Zakopane. Widze ze niezle narzekacie na sniezek, a pomyslcie gdybysmy mieszkali gdzies w Zakopcu....tam przez ostatni weekend napadalo ponad metr sniegu a dodam jeszcze ze z dobry metr juz leżał :twisted: W Szczecinie nie czesto zdarza się taka ładna zima :-)) No i czego tu wymagac w lutym , co prawda ostatni dzien ale zawsze to jeszcze luty :-] Pozdrawiam serdecznie wszystkich i zycze wytrwałości w oczekiwaniu na wiosenne słoneczko :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...