Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kriso współczuję przygody z amorem a z drugiej strony to dobrze, że skończyło się na wycieku a oliwa nie poszła na koło gdzieś na winklu :twisted:

PZDR!

Noo nie powiem. Wyciek zobaczyłem dopiero w Szczecinie na Wałach jak przy motorku siedziałem i popalałem sobie... a nie powiem żebym do Szczecina przepisowo jechał. Całe hamle z prawej były w oleju myślałem że mi przewód cham. walnął ale jak zajrzałem to sie ciepło mi zrobiło bo wszystko było w oleju... nawet opona... dobrze tak sie skończyło.

A w dodatku maszyna praktycznie jest sprzedana bo mam kupca... masakra.

 

POZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja z Wałów ok. 15.10 uciekłem jak zobaczyłem że mi się leje po teleskopie :). heeh mogłem jeszcze chwile poczekać...

Ps. Sprzedałem swojego czerwonego ogierka :):). Może jak dobrze pójdzie to w weekend będe miał ..... :);) ale na razie nie zdradzam i nie zapeszam.

 

POZDR!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim starym bywalcom i tym chyba trzem nowym,tak???Wkońcu dopadłam forum!!!Ja już latałam i na Bunkrach w Międzyrzeczu byłam z ekipa 3kwietnia-POLECAM!!!

Kolega od Virazki 535 czy byłes dzisiaj w Urzedzie Skarbowym???

 

Aha a jesli chodzi o jakiś wypad to na Szczecińskiej liście preclowej ustalenia sa co do wypadu nad jezioro woświn kolo 23 kwietnia.Dam jeszcze znac.A gdyby był ktos zainteresowany dołączniem do listy mailingowej to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak wpominałam wcześniej o wypadzie na ognicho!!!

 

Ognisko nad jeziorem Woswin!!!

(jakies 70km od Szczecin w strone Chociwla a potem Węgorzyna)

Wyjazd:24 kwietnia 2005

Waly Chrobrego, godzina 9:30

 

W celu przyjazdu na ognisku szczecinskiego odlamu pl.rec.motocykle, nalezy ze soba zabrac...

 

Motocykl :)

Walowke, co kto tam chce sobie upiec, pelna dowolnosc, prosze sie zaopatrzyc PRZED wyjazdem, nie bedziemy potem sie kufra stresowac ze ktos nie kupil, i ze sklepy pozamykane, albo zaopatrzenie nieswierze. Jedzie duza ekipa, wiec niema sensu wprowadzac niepotrzebnego zamieszania bo ktos tam nie ma kielbaski, reasumujac miejscie juz wszystko ze soba :)

Jak ktos chce to procenty, wedle uznania

 

 

 

Info dodatkowe:

 

Planujemy tempo spokojne, wolne sprzety prowadza i nikt ich nie bedzie wyprzedzal, bo tak ! chyba ze zainstnieje problem organizacyjny*, Przerw na siku/kawe/papierosa/podziwianie widokow/robienie sobie fotek zbyt wielu nie przewiduje, maxymalnie jedna, i tak sie bedziemy wlekli wiec jak sie komos bardzo chce zatrzymac to nie powinien miec potem problemow z dogonieniem grupy...

Dystans do pokonania jest b.maly, wiec nawet sie nie zdazycie zmeczyc, ci co byli w tamtym roku wiedza, w kazdym razie mysle ze to w pelni usprawiedliwia ilosc postojow :)

 

 

Te same informacje znajdują się na stronie organizatora

http://pl4kat.webpark.pl/ognisko/

 

 

Pozdrawiam i czekam na wiadomości od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz się zaczynam szykowac :) na wszelki wypadek kiełbase potrzymam do tego czasu w lodówce :) A tak na poważnie to zanosi sie naprawdę ciekawą imprezę o ile pogoda nie popsuje szyków jak to zrobiła ostatnio na Jasnych Błoniach :D No ale wtedy dalismy rade to i teraz nie powinno byc źle :) Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żurek: jak na wałach ci wspomniałam powrót nieznamy ale mysle ze godzina 17-19 będzie dla wszystkich odpowiednia.

Maja: ty się niemartw o miejsce zawsze ktoś jedzie samotnie więc musze tylko zorientować się kto,wówczas ciebie moze zabrać.

Hiszpan:szkoda,ale na pewno jeszcze wypdy kiełbaskowe jeszcze będą.

 

Aha w Gryfinie byłam w sobote kolo 17,ale już na nic się niezałapaliśmy.Nikogo niebyło.Kriso jakiś chyba twój kolega na zxiew kurtce FLM nad powiadomił ze z rana była imprezka i ze Dni Gryfina są 1-3 maja.Było miłe ze do nas błądzących podjechał i powiadmił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha w Gryfinie byłam w sobote kolo 17,ale już na nic się niezałapaliśmy.Nikogo niebyło.Kriso jakiś chyba twój kolega na zxiew kurtce FLM nad powiadomił ze z rana była imprezka i ze Dni Gryfina są 1-3 maja.Było miłe ze do nas błądzących podjechał i powiadmił.

 

Ano Gitta, trochu za późno. Skończyliśmy ok 15, a później polecieliśmy na tor Gryfino - Chojna poszlifować trochu zakręty :twisted: :twisted: .

Miło mi że macie miłe odczucia co do nas z Gryfina. Zapraszam częściej, raczej wszyscy są tu OK i zawsze pomogą zagubionym na maszynkach :P Ps. zwłaszcza kobitce :P:) hehe. Zlot będzie na 1-3 maja, (zmiana) - i sie z tego ciesze :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! w ten weekend nie dam rady spotkać się z Wami ale weekend majowy zapowiada się na wolny i niezagospodarowany. Przynajmmniej narazie. Spotkamy się w Gryfinie?  

PZDR!

No ja nie bede miał problemu żeby być w Gryfinie :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...