Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez nie narobilismy tam zadnej trzody' date=' więc nie ma obaw, jeszcze nie jedno piwo tam wypijemy [/quote']

 

Myślę, że nie jedno krzesło połamiemy..... :-D :-D

 

[ Dopisane: 04-11-2005, 22:13 ]

I jeszcze jedno--- Zana dawaj przepis na sernika --w profilu mam adres

 

Cieszę się ogromnie' date=' że jakoś ci tam leci i oby tak do przodu. Zaczynacie tam rządzić - jest dobrze. A przepis napiszę jak znajdę trochę czasu. Buźka wielka

 

[ [i']Dopisane: 04-11-2005, 22:17[/i] ]

Gitta zamawiam miejsce w pierwszym rzędzie i popkorn z colą

 

A ja GRZYBKI MAMY. Może Orzełek podda jakiś pomysł na Sylwestra a jak nie to sami coś zorganizujemy - nie jesteśmy spaleni w Rock City albo do tego czasu może Odludy otworzą nowy lokal. DAMY RADY z naszymi pomysłami..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echem :!:

Major.......... Co ja Ci będę pisał, sam wiesz czego Ci trzeba :twisted: :twisted:

Sylwia, dobrze, że zastępstwo dotarło 1 listopada, fajnie się razem latało. :-) :-)

 

LUDZIKI słyszałem że Orzełek coś kombinuje na sylwestra, i to w dodatku nad morzem. Trzeba by podpytać czy coś z tego wyjdzie. Może się wkręcimy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

[ Dopisane: Sobota Listopad 05, 2005 1:01 pm ]

Dawno mnie tu nie było Sad zlekka stracilam wątek Confused

 

To czytaj!! Kobieto czytaj!!! :-) :-) :-) :-) :-)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja latam w krotkich spodenkach tak zmoklem ze ciuchy susze

no ja się przed tym bronie ;)

 

A co ty tam robisz

wegetuję :? i tak jeszcze przez 2 miesiące pewnie zapomnicie o mnie porzez ten czas :)

To czytaj!! Kobieto czytaj!!!

no ciekawe czytaj...jak tu modem załozony :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe czytaj...jak tu modem załozony

Witam! Sylwia o ile wiem to modem pozwala na surfowanie. Chyba że się coś zmieniło w swiecie komputerów. Szachcior wybacz, ale zdjęcie MZ prześlę za tydzień. Zagadałem się z tatą i zapomniałem zrobić. Moto po remoncie 500 km zrobiło. Pozdrawiam wszystkich, słońca nad głową życzę i chorym powrotu do zdrowia. I STO LAT dla Majora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIKI - Orzelek jak cos obieca i powie to tak musi byc.Sprawa Balu Sylwestrowego 2005/2006 za kilka dni sie wyklaruje.Osrodek z sala balowa jest zalatwiony.Musi byc zrobiona karkulacja ile od pary czy osoby,lacznie z noclegiem.Jak poznam szczeguly powiadomie wszystkich, a nastepnie zrobie liste chetnych do szalenstwa sylwestrowego,z jednym zastrzezeniem,nie ma jezdzenia motocyklem po sali balowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...