Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram popieram. Codziennie latam i faktycznie trzeba się pilnować Twisted Evil

 

No właśnie widziałem, że wczoraj nie dałeś ponieść się emocjom ( to się chwali )

Miłośnik wpadne do Was z płytką to zgramy zdjęcia bo jest ich troszke.

Tak w ogóle to KOŁCHOZ RULEZZZZZZZZZZZZZ!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!!!!!!!!!

 

Witamy serdelecznie....Bardzo dobrze' date=' że czytasz, dzięki temu jesteś na biegu.

 

duzo słońca i miłości z okazji urodzinów życzę mojej przyjaciółce

 

Carioka Ty lizusie-na życzenia urodzinowe jeszcze sporo czasu.

 

Hehe. Ja też Skorpionisko. Wredoty z nas nie??

 

A niby taki w porządku chłopak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie latam i faktycznie trzeba się pilnować
ja tez latam codzien' date=' moje odczucia sa takie: rano pizdzi, w poludnie jest znosnie, wieczorem pizdzi, w nocy odmraza dupe i nie tylko ...

 

 

Spytaj Michała26 co trzeba zrobić zeby takie barwy otrzymać

 

Ja nie musze pytac... Redu wyjawil mi ta tajemnice ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Normalnie zaczyna się robić wesoło na forum. Coraz więcej ludków znanych z widzenia pojawia się na www :) i dobrze bo chyba idzie zima :P będzie można sobie przynajmniej pogadać na forum :P wczoraj z Konrado byliśmy na pasie i powiem wam, że zimny mokry asfalt to nie to co tygrysy lubia najbardziej lecz nadal kręcąc kółka można zejść na tyle nisko, aby dotknąć butem asfaltu :D czyli jest źle ale nie beznadziejnie :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie musze pytac... Redu wyjawil mi ta tajemnice ;]

Tylko nie zdradzaj tej tajemnicy nikomu :)

 

[ Dopisane: 14 ]

Spytaj Michała26 co trzeba zrobić zeby takie barwy otrzymać

Narazie Małgosiu dostałem prospekta na barwy musze poczekać,myśle ze prezes oszczędzi mnie i nie bede musial robic tego co trzeba zrobic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem co trzeba zrobić' date=' żeby zostać tym co chcesz!!!! Bo ostatni to nie mam męża w domu tylko wstrętnego fetorsa, że aż mi rece opadają.[/quote']

 

Upppsss... Oj, Ania, nie narzekaj!!! Na razie tylko prospekt, ciesz się że jeszcze nie otrzymal pełnego członkostwa, to by dopiero było...

ja tez latam codzien

Major też lata... daje radę... tylko jak mokro to niefajnie...

Strona 100!!! BRAWO HALO SZCZECIN!!

Własnie!!! Wiesz co Żurek, bo z bliska to nie widać, trzeba az z Norwegii na to patrzeć :-D żeby zobaczyc takie osiągi. Setka stuknęła, wypijemy za to jutro w pabie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...