Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Medali nie bedzie ale mozesz wygrac podswietlane szczeble do drabiny albo kierunkowskazy do wanny,a główna nagroda to komplet kamieni do kiszenia ogurków

 

To ja prosze o lampki choinkowe i antene satelitarna z projektorem kinowym do motocykla.... (akcja o****** )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no dobra skoro już ustaliliśmy, że pewne osoby sa zobowiązane nazwiskiem do romansowania a inne nie to jestem spokojniejszy :) Dzisiaj byłem na grzybach i wiecie co? Normalnie grzybiarzy więcej niż grzybów. W sumie po 3 godzinach łażenia w 2 osoby mamy troszkę ponad wiadekro. Żadna rewelacja albo miejsce nie to albo już po grzybach. Jeśli tak wygląda wysyp to ja czekam na klęskę urodzaju :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpan co tak słabo ?? Ja byłam wczoraj znowu i 3 kosze w niecałe 4 h  :twisted:  :twisted:  :twisted:

a gdzie takie grzybonośne tereny? z tego co widziałem to ani ja ani inni koszy grzybów nie nosili :) może nie te rejony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie takie grzybonośne tereny? z tego co widziałem to ani ja ani inni koszy grzybów nie nosili  może nie te rejony?

 

 

Wystarczy ze pojedziesz troszke za granice do niemcowni.Oni tam nie znaja sie na tym co dobre :)

kiedys słyszałem , że okolice Loecknitz sa pełne grzybów :P może to sposób na udane "zbiory"? w sumie zresztą to co ja bym zrobił z 3 czy 4 wiadrami grzybów? a tak obsmarzy sie i bedzie na pizze :D

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys słyszałem , że okolice Loecknitz sa pełne grzybów  może to sposób na udane "zbiory"? w sumie zresztą to co ja bym zrobił z 3 czy 4 wiadrami grzybów? a tak obsmarzy sie i bedzie na pizze  

PZDR!

 

 

Moja mateczka ma teraz faze o co drugi dzien jest na grzybach.Ja mam ich juz dośc.Pod kazda postacią grzyby i grzyby...

Ona jezdzi gdzies w okolice Dobieszczyna-Nowego warpna.Wraca zawsze z 3 koszami grzybow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mateczka ma teraz faze o co drugi dzien jest na grzybach.Ja mam ich juz dośc.Pod kazda postacią grzyby i grzyby...  

Ona jezdzi gdzies w okolice Dobieszczyna-Nowego warpna.Wraca zawsze z 3 koszami grzybow.

 

Małgoś nie martw się niech mamitka robi, a my na imrezkach zjemy. A już mieliśmy okazję się przekonać, że są przepyszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...