Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze znasz nas wiecej tylko peirdolka jestes ze sie nie pokazujesz' date='przeciez cala nasza paczka poznala sie juz 2 lata temu w polanowie,moze poprostu za duzo maselka w tym wieku. ale nie martw sie to my cie znamy [/quote']

 

Hmm......ale ja do Polanowa nigdy nie dotarłam :) a nie pokazujemy siem ze względów naturalnych...nie mamy jak narazie ;)

 

No nie! A nas to nie znasz? a z kim byłaś zapalić znicz na Jasnych Błoniach? Z kim zmokłaś?1 hę?!

Hmm....no ja wiem że wtedy Wy byliście i razem zmokliśmy :-)) ale którzy to Wy... :roll: :roll: :roll: :twisted:

No ok, większosc z Was moglam widziec na zlocikach ale niewiedzialam że to Wy :twisted: :twisted: :twisted: , jeszcze Krisa znam dosyć dobrze. Mam nadzieje że nic nie stanie na przeszkodzie i poznam resztę w środę :-))

PzDr aLL :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok' date=' większosc z Was moglam widziec na zlocikach ale niewiedzialam że to Wy Twisted Evil[/quote']

 

My to na przykład ta czarna załoga na czrnej Suzuki SV650S :

http://www.socalsvriders.org/modules.php?s...=view_album.php

teraz przypominasz sobie "nas" :) PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm......ale ja do Polanowa nigdy nie dotarłam a nie pokazujemy siem ze względów naturalnych...nie mamy jak narazie

 

 

moze i nie tam ale na pewno sie znamy .ale jak zawsze mozemy odnowic nasze znajomosci poprostu czesciej sie pokazuj

:roll: pozdrawiam pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok' date=' większosc z Was moglam widziec na zlocikach ale niewiedzialam że to Wy Twisted Evil[/quote']

 

My to na przykład ta czarna załoga na czrnej Suzuki SV650S :

http://www.socalsvriders.org/modules.php?s...=view_album.php

teraz przypominasz sobie "nas" :) PZDR!

 

Teraz juz tak Hiszpan :-) Pozdrawiam serdecznie...... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. :)

:oops:

 

A tak w ogóle to zaczęły się balety ślubne. Parada była zacna, jazgot na pół Szczecina. Nawet milicja przyjechała jak sie całowali :-D

 

Następna impreza w środę. Miejmy nadzieję, że wszyscy wytrzeźwieją.

Jeszcze raz "Sto lat..." dla młodej pary :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny Halo Szczecin pokazało na co ich stać. Dam sobie głowę uciąć że parada była lepsza od niejednej na zlotach. Faktycznie policjanci przyjechali na wały troszkę nas poinwigilować ale jak ktoś stwierdził: chyba mieli za mało druczków na mandaty aby wszystkim wlepić (a należało się nam, oj należało :twisted: :twisted: ) i pojechali sobie dalej. Czekam do środowego spotkania.

My to jesteśmy w porządku :)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz w domu po imprezjiooe weselinej aaccchhhh cccoooo tooo byłłł zaaa sluuuubbbbb lalalalala.

Taką parade jak zrobiła "BRAC MOTOCYKLOWA" to nawet Szczecin nie widział no i oczywiscie zajefajnie. Kłaniam sie Wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze aż nie wiem co napisać :? pod takim jestem wrażeniem wczorajszej parady 8O !!!!! Wyglądało to i było za*eb....:) Niesamowite że można było się tak zgrać....Życzę aby każde miasto miało taką za*eb...ekipę, no oczywiście nigdy to nie będzie taka jak szczecińska ekipa ale... :D

Pozdrawiam Wszystkich i najlepszego Młodej Parze!!!

Szkoda że się na załapię na środową iprezkę mimo że oberwałam mi się weselna flaszka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos teraz powie gdzie mozna zdjecia obejrzec i kiedy nastepne wesele sie szykuje

 

Zdjęcia jak zdjęcia, ale mamy filmik z całej parady. A ze zdjęciami damy znać. Następny ślub w naszych szeregach szykuje się dopiero za rok.

 

Po raz kolejny Halo Szczecin pokazało na co ich stać. Dam sobie głowę uciąć że parada była lepsza od niejednej na zlotach. Faktycznie policjanci przyjechali na wały troszkę nas poinwigilować

 

Halo Szczecin jest jak najbardziej w PORZADKU-dlatego taka organizacja, ale bez WAS LUDKOWIE MOTO nie udałoby się. DZIĘKUJEMY, że tak licznie przybyliście. PAŃSTWO MŁODZI byli zachwyceni-zwłaszcza Pan Młody....

A co do Policji-ona była znami już pod kościołem i na całej paradzie.

 

[ Dopisane: 04-09-2005, 08:58 ]

My juz w domu po imprezjiooe weselinej aaccchhhh cccoooo tooo byłłł zaaa sluuuubbbbb lalalalala.

 

Zbawa była przednia i super, że wszyscy byliśmy razem. Ja wytańczyłam się chyba nawet za przyszły rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kiedy nastepne wesele sie szykuje

Dla takiej parady jesyem gotów się poświęcić na starość i zrobić to głupstwo jeszcze raz. Nie wiem tylko co na to moja Misia? :-) :-) :-)

Zdjęcia jak zdjęcia, ale mamy filmik z całej parady.

Nie można tego zrobić na płytce w większej ilości? Miła pamiątka nie tylko dla nowożeńców

Zbawa była przednia i super, że wszyscy byliśmy razem. Ja wytańczyłam się chyba nawet za przyszły rok.

Jakoś nie bardzo wierzę. Nevre loguje sięo 5.20, Ty zaraz po 8. Przyznajcie się lepiej, żeśta zapili solidnie i szybko. W to uwierzę :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...