Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

już od tego czwartku znów mamy sale w szkole podstawowej na Czorsztyńskiej i mozemy sobie pograc w siatkówkę

Kto chętny to zbiórka o 19:30 pod szkołą

Wszyscy mile widziani

 

dziekuje za uwagę

 

 

postarem sie byc :wink: chetnie sobie pogram w siatkoweczke :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już od tego czwartku znów mamy sale w szkole podstawowej na Czorsztyńskiej i mozemy sobie pograc w siatkówkę

Kto chętny to zbiórka o 19:30 pod szkołą

Wszyscy mile widziani

 

dziekuje za uwagę

... to ja też skorzystam z zaproszenia ;)

 

...no i jak sympatycznie było popykać w siatke :P nawet przegraliśmy jednego seta z dziewczynami :) ,jutro ma byc pogoda wiec bedzie trzeba troszke posmigac :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! za oknami pogoda byle jaka a mi ostatnie 2 dni upłynęły pod znakiem tropików... 38C-40C :cool: i wiecie co? wcale mi sie to nie podobało...

 

 

 

ten wirus grypy tak mnie zmaltretował, że mam już dość! chyba trzeba zdrowieć bo od leżenia w wyrku wszystko juz mnie boli.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! za oknami pogoda byle jaka a mi ostatnie 2 dni upłynęły pod znakiem tropików... 38C-40C :buttrock: i wiecie co? wcale mi sie to nie podobało...

ten wirus grypy tak mnie zmaltretował, że mam już dość! chyba trzeba zdrowieć bo od leżenia w wyrku wszystko juz mnie boli.

PZDR!

 

A ja myślałem że Ty w Grecji siedzisz hehe. 38-40 powiadasz? Trzeba było się ochłodzić np. na moto. Zawsze pomaga. :crossy: :biggrin:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy MotoRodzinka pomyslała o jakimś MotoŚledziku ?? Obudziłam sie dzisiaj pomiędzy kolejnymi egzaminami i stwierdziłam ze musze zrobic sobie dzień przerwy od sesji, a dzis dobry dzień do tego....zatem czekam na jakieś info... PzDr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczaczek i mnie tu dawno nie było a tak sobie poczytałem i cichutko tu jakoś;)

 

Ja w niedziele zrobiłem ponad 50 kmów po mieście na moto i teraz mam za swoje

 

już drugi dzień leże w gorączką w wyrku bbllllleeeee

 

ale było warto sami wiecie :(

 

Szac-un

 

Kopernikos

Edytowane przez Kopernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam male pytanko. Namowilem kolezanke na zrobienie prawka na moto teraz tylko trzeba znalexc jakas dobra i tania szkole w szczecinie. Niestety prawko robilem w zielonej i nie ogarniam szczecinskiego rynku szkol jazdy.

 

Ktos moze cos polecic??

Oczywiscie chodzi o A i B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...