Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJ NIEDZWIEDZIU ciesze sie ze sie odezwałes!!!!!

Nie odezwałem się' date=' tylko wyklepałem w klawisze. Odezwać się nie mogę do dzisiaj. Niedźwiedzi łeb tak mnie jeszcze n.... że historia. Więcej nie pije :cry:

wielkie dzieki dla naszej rodzinki SOSNOWSKICH za pomoc w powrocie,byla mala sprawka

Znam ich pare dni i zawsze tacy byli. To u nich normalne. Szczególnie jak człowiek przyjedzie do Pyrzyc i powie, że jest głodny ;) :( :D Albo, że nie jest :-)

 

(ból głowy sie nie liczy) :cry: :cry: :cry:

 

A my z Miśką właśnie ładujemy się na siedziska i lecimy do Chwarszczan odwiedzić Templaruszy.

Pozdrowienia dla Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już po rajdzie!! Dzięki - trasa byla super' date=' a dla mnie szczególnie bo machalam się za pleckami Klameczki na GS.[/quote']

 

Dzieki Ani bo bez ciebie bym nie dala rady - mój ty nawigatorze, albo raczej nas wszystkich...;)

 

nie ma slów' date=' którymi mozna by bylo opisać atmosferę i zabawę jaka od paru miesięcy gości w naszych szeregach.[/quote']

 

Dzięki za świetna zabawę.. i przepraszam za nocne gadanie.. mam nadzieję że oprócz Carioki i Ady nikogo nie obudziłam :?

 

Nevre i Marku dla Was buziaki' date=' bo nie pożegnaliśmy się. [/quote']

 

Ja też przesyłam buziaczki dla całej Waszej rodzinki i jeszcze raz dzieki Markowi za opiekę na rajdzie...

 

[ Dopisane: 15-08-2005, 11:28 ]

 

CIESZE sie ze WSZYSCY wrócily cało i zdrowo do domciu (ból głowy sie nie liczy) .

 

I znów muszę podziekować Carioce- bo gdyby nie ona to nie wiem jakbym wróciła....A Majora i Vizkę podziwiam za odwagę :(

 

[ Dopisane: 15-08-2005' date=' 11:37[/i'] ]

Qrde' date=' 2 tygodnie a tyyyyyle mnie ominęło.

Najbardzie to mi żal chyba koszulki, bo na jakąś przejażdżkę z Wami to się w końcu kiedyś wybiorę :-) . [/quote']

 

 

Koszulki zamawiamy jutro z rana.. masz jeszcze szansę .. Pisz do Carioki albo Zurek 1976. Pozdr!!

 

[ Dopisane: 15-08-2005, 11:40 ]

A tu sie zgadzam' date=' byliśmy na MRU wiosną tego roku i też byliśmy pod wrażeniem - mozna każdemu polecić na jednodniową wycieczkę![/quote']

 

 

Jakbys mogła napisać gdzie to dokładnie jest to z chęcią się wybierzemy...Dzięki Pozdr!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;)

A ja wymyhslilem ze do czasu az nie bede mogl sam wsiasc na moto to bede naszym fotografem :( Bardzo mi sie podobaja zdjecia z trasy jadacych moto i wiem ze niektorym tez, wiec kamerka i aparat beda przez jakis czas ze mna i niebawem z wami na zlotach :D Mam nadzieje ze juz jak najszybciej. Najpozniej na winobraniowy do Zielonej bede sie udawal, jesli da rade to szybciej.

 

Pozdrowka! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że po opisach że impreza się udała.Na wałach dzisiaj Iza z tomkiem zdali relacje"pokaż dupe".Aha i kolejny najblizszy zlot w Złocieńcu na którym my tez bedziemy.Narazie wesela odkadamy aż na 3 września:DDDD...a potem na przyszły rok:DDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co moja Ania wyzej napisala to są moje slowa[/q

 

no teraz to przesadziles ;)

 

 

DZIS WLASNIE PRZY POMOCY MOJEGO KOLEGI GRZESIA I NARZEDZI FIRMY ''VIDLAK'' ZDEMONTOWALEW SWOJ WOZEK I BEDZIE ON DO SPRZEDARZY Z UCHWYTAMI DO MONTAŻU NA GOTOWO ZA JEDYNE SYMBOLICZNE 1000ZŁ. Teraz będę potrzebował pomocy rodziny moto, gdyż ktoś będzie musiał wozić moją żonkę lub córkę a z bagażami będę wyglądał jak wielbłąd. Chyba że przyjmie się zasada wożenia bagaży jakimś samochodem, tak jak dotychczas.

Pozdrowionka żeby nie było. Generał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dziekuje za super przyjacielska zabawe w skarpetkach - bajoro zaliczone, czemu najstarsi gorale sie dziwowali :(

ogolnie rzecz biorac dzieki wspanialej ekipie - jeden z najlepszych zlotow w sezonie. szkoda, ze nie moglismy byc juz od piatku a nawet od generala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie wesela odkadamy aż na 3 września:DDDD...a potem na przyszły rok

Rozumiem, że mówisz o Twoim weselu. Jak to dobrze, że z takim wyprzedzeniem zdążymy sie odpowiednio przygotować :-D :-D :-D

 

Pozdrawiam z Trójmiasta

Równiez pozdrawiamy Ciebie, może spotkamy sie w Zlocieńcu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja. Ja już po urlopie, a przynajmniej po wyjazdowej części... heh a czuje się jeszcze bardziej zmęczony niż przed wyjazdem... ale było super, przynajmniej psychicznie odpocząłem. Fajnie że udało się wykombinować pomysł z koszulkami i sorki że na mnie trzeba było czekać...

 

Ps. No i mam w końcu nadzieję że jak będą gotowe to się spotkamy wreszcie i jakiś ognicho się spłodzi :):)

 

Pozdrowionka

 

[ Dopisane: Wtorek. 16.08.2005, 14:31 ]

Właśnie czy Złocieniec jest 26-28.08... bo może i ja bym się wybrał :P:) będe już na miejscu wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...