Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja was zaskocze ponieważ o godzinie 12:00 wyruszyliśmy z Szachciorem do babci i do sklepu.Tam musislismy poczekac bo strasznie zaczelo padac,ale gdy przestawalo wsiadalismy na konie i gnalismy przed siebie.Tym sposoben zrobilismy 50km.Mielismy farta;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja was zaskocze ponieważ o godzinie 12:00 wyruszyliśmy z Szachciorem do babci i do sklepu.Tam musislismy poczekac bo strasznie zaczelo padac,ale gdy przestawalo wsiadalismy na konie i gnalismy przed siebie.Tym sposoben zrobilismy 50km.Mielismy farta;)

ojejej wielkie mi tam ja wczoraj w deszczu i gradzie zrobilem ponad 700 km i sie nie chwale fakt ze cieżarowym ale co to za roznica,aha od rana mnie korci zeby to napisac:d...a d...a d...a :D

Edytowane przez Majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w weekend zaliczyłem trasę Szczecin-Choszczno-Szczecin na szczęście na pokładzie Justynki bo ulewy były połączone z gradem... nie ma to jak wiosenna burza :biggrin: hehehe a taka miałem pokuse lecieć konno :bigrazz:

chyba jednak mam dobrego anioła nad sobą :wink: bo jazda w taka ulewę jak była w sobotę konno raczej nic dobrego by nie przyniosła :wink:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluzszej przerwie.

Ja niestety tez od piatku nie ruszalem nigdize konno. Najgorsze to ze w mojej pracy najciekawszy jest do niej dojazd i powrot a jak jest taka pogoda to nawet to zostaje mi odebrane:( Autkiem do pracy to nie to samo. Moze napiszmy list to tych od pogody. Tak nie moze byc !!!

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą dwa gówna i jedno się pyta drugiego:

- Jak masz na imię??

- Sraczka

- Mmmm... Sraczka... To bardzo rzadkie imię!!

 

moze juz bylo ale ja wymiekkam przy tym

 

http://www.cyberfoto.pl/hyde-park/50214-ni...-powsrzymac.htm

Edytowane przez Majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!!!

 

Dzis sie nauczylem super fajoskiej rzeczy a mianowiczie jezdzenia na 2 kolkach :biggrin:

 

Co wy na to?

No witaj kolego! Widzę że , przygotowany jesteś do konkursu powolnej jazdy na "Junak-u". Brawo, brawo. Do zobaczenia na zlocie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!!!

 

Dzis sie nauczylem super fajoskiej rzeczy a mianowiczie jezdzenia na 2 kolkach :biggrin:

 

Co wy na to?

 

 

No wiem wiem że potrafisz na dwóch ale w Gryfinie dawaliśmy też na dwóch ale przednim i wózkowym hehehe :bigrazz: :wink: :wink:

 

 

Szacun

 

Kopernikos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...