Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ello!!

 

Normalnie sobie dziś przypomniałem o mojej Kawce.

No to cyk do garażu.

patrze se na nią....

Aleś ty ujeb...... :laughing:

Jakaś szmatka itp.

No tak ale co z obsługą??

No to cyk do sklepu....

Poproszę swiece filtr oleju olej itp.

A tu...

nie ma, nie ma, nie ma, nie ma

Cholera czy ja jestem w skepie społem za komuny.

Jaja

Ale zamówiłem już za pare dni bedzie wszystko NEW!!! :D :D :D

 

Szacun ziomy.

Los Kopernikos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam Boras w Świnoujściu słychać ???

chyba mnie poznajesz w Polanowie czarna fzr600 teraz XTZ 750

myśle że jak się ociepli to jakiś wypadzik trza zorganizować do Szczecina na początek sezonu pare maszyn napewno z ujścia poleci

POZDRO :D

 

Cześc Kolego !! A z jakiej czesci Miedzywodzia Ty jestes ?? Bo ja od paru lat prawie kazde całe wakacje w Miedzywodziu spedzam :D Moze kojazysz srebrnego Bandita albo czarnego KTM...no ewentualnie czerwone Kymco :D...PZdR aLL.... :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Kolego !! A z jakiej czesci Miedzywodzia Ty jestes ?? Bo ja od paru lat prawie kazde całe wakacje w Miedzywodziu spedzam Moze kojazysz srebrnego Bandita albo czarnego KTM...no ewentualnie czerwone Kymco ...PZdR aLL....

ja mieszkam dokładnie 3 km od Międzywodzia nie kojarze twoich sprzętów (wiesz jak w sezonie jest na tych wąskich uliczkach trzeba uważać zeby kogoś nie przejechać)ale jak przyjeżdżasz co rok to napewno się spotkamy

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siur! oto on: http://www.haloszczecin.com/ w końcu trzeba go promowac no nie?! :)

PZDR!

 

Pieknie :P zapowiada sie naprawde fajna stronka.

 

p.s. licze, ze dział imprezy juz za miesiac zacznie sie gwałtownie rozrastac :twisted:

 

p.s. zwei na walentynki polecam kartke z tesco z napisem " I love you " a pod spodem napis "best quality" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka super !!!! Gratulacje dla autora... czekam na otwarcie reszty działów, wkoncu moglam cos wiecej sie o was dowiedziec bo cos na spotkanie nie moge trafic od wrzesnia :oops: :oops: :oops: PzDr aLL :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...