Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wiem czemu ta pensja taka mała, odcieli na naprawy..................

 

spoko bejbe mam dobrą szefową nawet wczoraj nic nie powiedziala ze zostawiłem zderzak od Vito na kamieniu poswieconym dla żołnierzy AK.Tez nie mieli gdzie go postawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze chłopaki/dziewczyny, że sporty extremalne Wam w głowie ;) Byczo!

 

Hiszpan i Konrado - doniesieno mi, że o fotki z przeróżnych wariacji to u Was mam prosić. No to proszę uprzejmie  :D  

 

Nie zamarznijcie mi tam, dobrze?

Pozdrowienia!

 

Jasna sprawa Panie Tomku! Jutro postaram sie przytaszczyc CD z fotkami do pracy. Mam tutaj szybsze łacze niz w domku wiec powinno pójść szybko i sprawnie!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ziomka z ktorym przyjechal Mikoch ze Scolinka , tez wiedza jak dryftowac po sniegu. Clap

 

Ten gość ma to we krwi. Pochodzi bowiem z mocno wschodnich okolic naszego kraju. Tam takie zimy są co roku. Powiedział, że bycze mamy lotnisko.

 

Miłosz-co jest z tobą??O co chodzi?

 

O nic. Wystarczy, że to pytanie co zadałeś mi na gg zadasz na forum i po sprawie.

 

A co do zapalania, Ford diesel zapalił nawet przy -20 czym wprawił mnie w niemałe osłupienie.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nic. Wystarczy, że to pytanie co zadałeś mi na gg zadasz na forum i po sprawie.

 

OK.Ma ktoś namiar na Mikołaja?

 

P.S.Ale jeśli o nic nie chodzi to czemu .......Czyżbym czymś zawinił?

Cóż-jak uważasz.

Pozdrawiam cie Miłoszu.

 

Całą reszte również;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiar na Mikołaja

 

Wlasnie ja mam chyba ;)

 

 

Tez nie mieli gdzie go postawic

 

No wlasnie co za kmioty, zeby na cmentarzu kamienie pamiatkowe jakies stawiac. Majkel z tym driftingiem miedzy pomnikami to ja musze normalnie zobaczyc. Nagraj jakis film chociaz :D A mocherowe berety Cie nie scigaja z laskami?? Uwazaj bo takie babcie maja niezle przyspieszenie, zwlaszcza jak sie przed pasami w TLce gazu lekko doda ;)

 

A jak chodzi o to kto jest twardy miekkie pisiory to ja w nastepna niedziele przybywam na pas moturem (jesli ktos ma zamiar byc) Pozdro!!

PS - tym co nie jechali na worku zycze cieplych kapci i kablowki za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...