Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiec tak jak juz pisałem ,stronka jest juz w budowie jezeli ktos chce byc umieszczony na stronce w dziale " O NAS" niech przysle mi zdjecie na meila z krotkim opisem typu:zainteresowania,wiek,posiadany motocykl i ksywamysle ze pod koniec przyszlego tygodnia strona bedzie gotowa bedzie na niej forum galeria itd. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziki dzięki za wczorajsze super spotkanko.

Aby więcej spędzać czas w tak miłym i wesołym gronie.

 

Zwracam uwagę na post Si3wcy - romawialiśmy o tym w knajpie, może ktoś rozkręci sprawę i pokusi sie o organizacje dla ludzików z Halo i Precli jakiegoś fajnego wypadu za miasto na sanki i z wielachnym ogniskiem.

Niech wyda odpowiednie dyspozycje a my wykonamy.

 

pod koniec przyszlego tygodnia strona bedzie gotowa bedzie na niej forum galeria itd. [email protected]

To nasza stronka o której wczoraj głośno rozprawialiśmy. Czekamy na konkrety.....Majkel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np w niedziele do południa (kiedy jest jasno). Jakies spokojne miejsce' date=' moze okolice głebokiego. Potem mozna by zrobic ognisko (jak ktos znalazl by suche drewno ) Kiełbase tez mozna by zaprosić [/quote']

 

To najlepiej będzie jak w sobotę ok południa pojedziemy gdzieś np. do Tanowa (Magdzik) lub BARTOSZEWO a w niedzielę tradycyjnie o 12 na PASIE. CO WY NA TO LUDKOWIE???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np w niedziele do południa (kiedy jest jasno). Jakies spokojne miejsce' date=' moze okolice głebokiego. Potem mozna by zrobic ognisko (jak ktos znalazl by suche drewno ) Kiełbase tez mozna by zaprosić [/quote']

 

Tiaaa ;) tylko nie w niedziele. Do Kassiory jade. Moze poniedzialek :> Wtedy ma napadac wpiz... sniegu :buttrock: Aha no i na pasie chyba fajne kuligi wychodza :banghead: Autko mam, niestety bez haku jeszcze.

 

]To najlepiej będzie jak w sobotę ok południa pojedziemy gdzieś np. do Tanowa (Magdzik) lub BARTOSZEWO a w niedzielę tradycyjnie o 12 na PASIE. CO WY NA TO LUDKOWIE???

 

To w niedziele jest zawsze o 12 na pasie? Czego to w internecie sie nie znajdzie :P

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np w niedziele do południa (kiedy jest jasno). Jakies spokojne miejsce, moze okolice głebokiego. Potem mozna by zrobic ognisko (jak ktos znalazl by suche drewno  ) Kiełbase tez mozna by zaprosić  

 

To najlepiej będzie jak w sobotę ok południa pojedziemy gdzieś np. do Tanowa (Magdzik) lub BARTOSZEWO a w niedzielę tradycyjnie o 12 na PASIE. CO WY NA TO LUDKOWIE???

 

OK w niedziele na 12 pas ;) kto leci koniem? :mrgreen:

 

Pomysł fajowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko mam' date=' niestety bez haku jeszcze. [/quote']

 

Hak niepotrzebny. Każde auto ma ucho do holowania innych pojazdów doskonale się do tego nadaje :buttrock: Przetestowane w zeszłą zimę.

Nie wiem czy będę uczestniczył, mam co prawda urlopik ale też i masę zajęć.

 

Tak więc albo do zobaczyska, albo miłej zabawy! ;)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc albo do zobaczyska' date=' albo miłej zabawy! [/quote']

 

 

A WASZE PRZYGOTOWANIA JAK IDA DO IMPREZKI?Macie juz termin?

 

w ogóle to wam powiem ze w tym roku ślubów będzie normalnie max na najbliższe chyba 3 lata ;)

Przed chwlią dowiedziałam się że Spey i Bogna tyż w lato-sierpien:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE

Nasz kolega Magdzik zaprasza nas wszystkich do TANOWA na wielkie KULIGOWANIE

w programie:

KULIG

OGNICHO

jak się zorganizujemy odpowiednio to mozna robić GRZAŃCA, piec kiełbachy i popijać każdym dowolnym trunkiem

 

Dojazd autem do Tanowa i tam parking (dla abstynentów) lub aftobusikiem (dla pijaków)

 

DAJCIE ZNAĆ ILE CHĘTNYCH I ROBIMY WIELKĄ BIBĘ

WSTĘPNA GODZINA 12 W SOBOTĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...