Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Nareszcie pojawiłem sie w domku :P Pragne wszystkim podziekowac za niezwykle miłą zabawę :D Organizatorzy zrobili kawał dobrej roboty. Miło było z wami spędzić tę noc!

Oby częściej mozna było sie tak dobrze bawić w tak fajnym towarzystwie!

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Nareszcie pojawiłem sie w domku  Pragne wszystkim podziekowac za niezwykle miłą zabawę  Organizatorzy zrobili kawał dobrej roboty. Miło było z wami spędzić tę noc!  

Oby częściej mozna było sie tak dobrze bawić w tak fajnym towarzystwie!

Wielkie :P :D :) THX za zajebistego sylwka.....nic dodać nic ująć.

MOC MOTOBRACI

GENERALI dla ciebie mój adresik na fotki....z góry dzięki 8) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak ja także poprosze o fotki [email protected] :P

 

z góry dziekuję wszystkim którzy przeslą na moja skrzynkę fotki z tej mega imprezy!

 

PS specjalne pozdrowienia dla wszystkich więźniów, pielągniarek, ludzi pracujących, stoczniowcówm shreka, fiony, sowy, ksiedza, sędziów, arabów i arabek, stewardesy, zebry, diablicy i wszystkich innych których nie wymieniłem a świetnie się z nimi bawiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moge poprosic to tez bym chcial fotki [email protected]

chociaz zobacze co żem przegapił

 

U mnie krwawy sylwek , wracalem sobie zalkoholizowany na chate a tu jakis kolo sie przy..tego i dostalem pare butelek na fejsa :P Ale zyje i planuje zemste :D

 

Pozdro dla motobraci i -sióstr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER!Dziekuje za idealna zabawe.Ania zaslugujesz na medal!

 

Jeszcze raz się dzisiaj powtórzę, ale myślę, że trzeba to podkreślić- bez ciebie KOCHANA Aniu nie udało by się nic. Sądzę, że można by było pomyśleć o jakiejś zabawie karnawałowej.

Tak na marginesie- ludzie jesteście w porządku -bez waszej pomocy nie zrobilibyśmy sali przed i po naszej zabawie. :P

Pragnę również podziękować tym mniej lub bardziej zaangażowanym w pracę związaną z nocą sylwestrową. Było całkiem w porządku...

 

Giciu czy już w ten czwartek idziemy na salę? Jak tak to czy godzina się nie zmieniła?

 

[ Dopisane: 01-01-2006, 20:56 ]

U mnie krwawy sylwek , wracalem sobie zalkoholizowany na chate a tu jakis kolo sie przy..tego i dostalem pare butelek na fejsa  Ale zyje i planuje zemste  

 

A to nie dobrze...,ale czy mocno się zepsułeś???

 

Słuchajcie zapomniałam- WAM wszystkimFormułowiczom i nie tylko składam życzenia najlepszego Roku 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Najlepszego sezonu w 2006 roku ! ! ! :P

 

Przede wszystkim dzięki Wam za wsparcie i słowa otuchy. Dochodze do siebie po incydencie, lecz mocno powoli.

 

Pozdrowienia dla Duchownego

Dziekuję za pamięć :D aczkolwiek niebardzo wiem czemu mnie tak nazywasz :roll:

 

 

Przeslijcie również foto z imprezki,niech zobaczę co straciłem: [email protected]

 

PS.

Krótka "charakterystyke" wypadku umiesciłem w odpowiednim dziale Forum,więc nie będe się tutaj powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsznie ale to strasznie bardzo mocno ciesze się, że wszystko się udało i że WY jesteście zadowoleni.

Nie ukrywam, że miałam stracha i byłam w małym stresie na początku imprezy, że coś komuś coś, ale w pożo. Wy super , zabawa super.

Dziękuję za dziękuję!!!

 

ann napisał:  

Pozdrowienia dla Duchownego  

 

Dziekuję za pamięć  aczkolwiek niebardzo wiem czemu mnie tak nazywasz

Bandziorku czy Ty jesteś pewien że to do Ciebie :P :D :)

Wracaj nam do zdrowia, pubu i na szosę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie SUPER!!!!    

no i juz musiałem wstac,pies mi morde lizał.ha ha,gardło boli,choc było przesmarowane,było zajebiscie,ryja mi nie obili to musiało byc pracowicie po za tym nie wiem co sie działo bo tak zajety byłem pstrykaniem....zdjec ze nie wiem kiedy ale nagle był czas do domu bo juz5 randzis na15 sprzatanie po zabawie chetnych prosze o pomoc.po całej impresce zmontuje wszystkie zdjecia i bede wysyłał na poczte.podawajcie adresy.pozdrawiam i dziekuje za wspolna zabawe.pa :(

 

TO JA GENERAŁEK Z ZANA O OTKRYTYM BRZUSZKU :lol:

 

Siemano Generał wyślij mi fotki na e-maila [email protected]

 

Pozdrawiam

Vito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wszyscy wiedzą że fotki ma Carioka. Tak więc biorąc pod uwagę ilość zdjęć i kb pamięci do tego potrzebnej myślę że najszybciej będzie jak Carioka wypali z 5 płytek z fotami i podzieli reszcie do dalszego wypalania. Oczywiście koszt płytek zwracamy z nawiązką. Prawobrzeże reflektuje na jedną, już my się ją dalej zajmiemy. Tak chyba będzie najlepiej. 300 zdjęć wysyłać na skrzynki to normalnie katorga oszczędźmy im tego. 8O

Napisałem Carioka bo Generał się przyznał że tylko jej przesłał.

Jak coś to mnie poprawcie.

 

I jeszcze raz!!!!! WY TO JESTEŚCIE NORMALNIE W PORZĄTKU :( :P

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...