Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze już od dzisiaj mogę razem z wami żyć sylwestrem

HURRRRRRA gratulacje mam nadzieje za 5 jak byk

No ludziska' date=' w tym roku na sylwka bedzie grał wam znany DJ (WC) [/quote']

Rewelacja, zarząd sprowadził tego DJ-a z zagramanicy za ogromny szmal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i tych z długim dystansem i tych z całkiem małym :)

 

Pomimo mojego małego udzielania sie na forum, czasami Was jednak czytam ;)

 

Chciałabym z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Żebyśmy wszycy razem spotkali się w takim samym gronie za rok (a właściwie nawet większym ;).

 

Szerokiej drogi, równych jak stół asfaltów i rozważnych puszakarzy na swojej drodze.

 

życzy Rebelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Żebyśmy wszycy razem spotkali się w takim samym gronie za rok (a właściwie nawet większym :).

Szerokiej drogi, równych jak stół asfaltów i rozważnych puszakarzy na swojej drodze.OCZYWISCIE WAM WSZYSTKIM

ZYCZA GENERAŁY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani mam smiutna wiadomość wczoraj mój Piotrek miał wypadek motocyklowy... czeka go operacja nogi... w sumie nie wiele wiecej moge Wam dzis powiedziec

 

Straszne... CO się stało? Pozdrów go od nas i niech szybko wraca do zdrowia...

 

I jak tu teraz składać życzenia radosnych świąt???!!!

 

By Święta były dla was spokojne i pogodne, byśmy wszyscy zdrowi i szczęsliwi spotkali się znowu już wkrótce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mam smiutna wiadomość wczoraj mój Piotrek miał wypadek motocyklowy... czeka go operacja nogi... w sumie nie wiele wiecej moge Wam dzis powiedziec

 

 

Próbowałam dowiedziec sie czego swiecej na gg od Ani ale chyba uciekla do szpitala.Macie telefon do Ani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kochani! Życze Wam zdrowych i wesołych świąt. Szczęśliwego Nowego Roku. Oby był on dla Was pomyślny, aby przyniósł Wam samą radość i szczęście. Abyśmy mogli radować się na wspólnych spotkaniach. W takim samym albo większym gronie.

Dla Bandziora powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to Bandziorowi życze szybkiego powrotu do zdrowia, oby Cie tam dobrze poskładali!!!

Dzieki bardzo za zyczonka, zrobilem sobie dzis cudowny prezent :lol: , polatanka byla bardzo zacna.

Życze Wszystkim Wam wesołych i spokojnych Świąt, i obyśmy za rok byli znów w komplecie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...