Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja wymiękłam Sad przestraszyłam sie tych chmur i deszczu

wiem wiem miekki pi.... ze mnie Confused

 

Trzeba było jechać. o 11.00 się wypogodziło i nie padało. Myślałem że będziesz autem jak pogoda nie dopisze. :roll: :roll: :roll:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że nawet na filmie fajnie widac rozkład sprzetów :) Warto było sie przejechać (dzieki Konrado za wyciągnięcie mnie z domku :) ) Może troszke szkoda, że nie poleciałem koniem ale za to wyprawa kosztowała nasz tyle co piwo i to w sklepie :(

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja osobiście rownież nie żałuje wylanego piwa do baku, bylo naprawde warto polecieć i przekonać się, że moj kadecior w takim stanie to chyba jeszcze z dziesiec lat przelata. Niesamowita wytrzymalość fiatów miło mnie zaskoczyla.

Ciekaw jestem tylko czy moje auto chciało by latac na takim paliwie jak auta chłopakow.

Kto nie był niech żałuje!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! A jeżeli o moją osobę chodzi. To nazwisko: Sosnowski Marek, a NIK: Marek Sosnowski. Pozdrawiam.

 

:-D :-D :-D :-D

 

[ Dopisane: 23-10-2005, 20:12 ]

No tak, ja osobiście rownież nie żałuje wylanego piwa do baku, bylo naprawde warto polecieć i przekonać się, że moj kadecior w takim stanie to chyba jeszcze z dziesiec lat przelata. Niesamowita wytrzymalość fiatów miło mnie zaskoczyla.  

Ciekaw jestem tylko czy moje auto chciało by latac na takim paliwie jak auta chłopakow.

Kto nie był niech żałuje!!!!!

 

przyslijcie pare fotek bo my nie mielismy jak przyjechac :cry:

 

[ Dopisane: 23-10-2005, 20:15 ]

 

Pozdrowienia z KRS - Klameczka & Zurek

 

Was również gorąco pozdrawiamy, dziękujemy za liścik i normalnie choć daleko ale PAMIĘTAMY O WAS .Myślę, że niedługo znów wypijemy Wasze zdrowie, gdyż GENERAŁ, MAJOR i ADRIAN od Joli będą świętować. Jedno jest pewne brakuje NAM WAS.

 

 

Wypijcie prosze za mnie bo ja tez Skorpionik :roll:

 

[ Dopisane: 23-10-2005, 20:18 ]

 

Pozdrowienia dla wszystkich NAM TEZ STRASZNIE WAS BRAKUJE milego tanszego piwka w srodowe wieczory i do zobaczenia juz za 7 lub 8 tygodni :) Ja i Zurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejooouuu....

 

Latalem dzis po okolicy. Dzis chyba naprawde bylo zimnawo, bo przy redukcji przed zakretem pojechal mi tyl i poczulem sie jak Rossi :-D ....przed lepsza gleba.... :)

Przy okazji przemarzly mi lapki i stopki, ale bylo ODJAZDOWO!!

 

Zazdroszcze destruction derby! Jak Kasia prosila.. pchnijcie jakies foty please!

 

Dzis bedziemy pic Wasze bardzo dobre zdrowie! Calego Halo Szczecin!

Trzymajta sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...