Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Helllo

no to znowu sie zacznie widzieliscie artykul

"Jak w filmie sensacyjnym

 

Po całym Szczecinie policyjne radiowozy ścigały motocyklistę, który omijał blokady, jeździł po chodnikach roztrącając przechodniów. Udało się go złapać dopiero na parkingu, gdzie próbował schować swój pojazd.

 

Pościgu miał miejsce w środę. Policjanci próbowali zatrzymać motocyklistę, który wymusił na nich pierwszeństwo na rondzie pod wiaduktem kolejowym na ul. Kolumba.

 

Mężczyzna nie zareagował jednak na sygnały dźwiękowe, świetlne i wezwania do zatrzymania się. Zaczęła się akcja jak z amerykańskich filmów sensacyjnych. Uciekający nie zatrzymywał się na znakach stopu zmuszając kierowców do nagłego hamowania.

 

Uciekał ulicami Owocową, Czarnieckiego, Potulicką, Sambora, Kopernika, Jagiełły. Tam wjechał w bramę i przez podwórka dotarł do al. Piastów, gdzie zgubił goniących go policjantów.

 

Na ul. Kordeckiego zauważyła go inna załoga policyjna. Do pościgu dołączył się radiowóz, który jechał za motocyklistą od początku. Na ul. Mieszka I mężczyzna wjechał na chodnik. Potem skręcił na ul Białowieską, przejechał przez parking Tesco na Milczańską, gdzie ominął blokujący drogę radiowóz.

 

Następna blokada była na al. Powstańców Wielkopolskich. Tę też ominął wjeżdżając na chodnik i roztrącając przechodniów. Dojechał do ul. Smolańskiej, Chmielewskiego i Kolumba.

 

Kolejną blokadę ominął przy dworcu. W końcu wjechał na parking przy ul. Dubois.

 

Policjanci zablokowali wyjazd i przeszukali parking. Odnaleźli przykryty plandeką motocykl, kask, kurtkę i plecak. W stróżówce siedział mężczyzna z kobietą, która powiedziała policjantom, że nikogo na motorze nie widziała.

 

Mężczyzna wzbudził jednak podejrzenia policjantów, bo był mocno spocony, chociaż siedział w koszulce z krótkim rękawem. Okazało się, że kobieta dała mu spodnie do przebrania.

 

24-letni Damian P. był trzeźwy. Miał jednak zatrzymane prawo jazdy za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Za naruszenie sądowego zakazu grozi mu teraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

 

W sprawie wykroczeń podczas pościgu będzie skierowany wniosek do Sądu Grodzkiego."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe bo tak sie chłopaki bawia w Szczecinie :)

a tak na powaznie yto ciekaw jestem co to za młody gniewny? koleś przez swoja głupotę mógł pozabijać ludzi w tym mnie czy moja kobite bo ganiał w okolicach gdzie pracujemy i poruszamy się. Jakoś w tym momencie wcale mi nie żal że go w końcu złapali. Takie cyrki na ulicach wg mnie nie powinny miec miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po całym Szczecinie policyjne radiowozy ścigały motocyklistę, który omijał blokady, jeździł po chodnikach roztrącając przechodniów. Udało się go złapać dopiero na parkingu, gdzie próbował schować swój pojazd.

Najciekawsze było jednak to, że gościu uciekał na skuterku :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-letni Damian P. był trzeźwy. Miał jednak zatrzymane prawo jazdy za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Za naruszenie sądowego zakazu grozi mu teraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.  

 

W sprawie wykroczeń podczas pościgu będzie skierowany wniosek do Sądu Grodzkiego."

 

 

Dlatego w takim przypadku nalezy jeżdzić w grupie w razie "W", jeżli sie nie może wytrzymać z doczekaniem odbioru prawka zatrzymanego przez rok dla przykładu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Maćku za tego posta, myślę że Halo Szczecin nie zawiedzie mojego męża    

Chłopaki- DiZel, Mikoch, Hiszpan, Major, Niedżwież, Vidlak, Dejay, Kudłaty, Bandzior, Kopernik, Moby, Si3wca, Kolarz, Dziejas, Generał i inni- oraz babeczki Gitta, Sylwia i wszystkie plecaczki LICZYMY NA WAS

 

Z tego co się orientuje, to ja odpadam, nie wiem jak Tomek, bo jeszcze go nie ma... Zobaczymy jutro...

 

MAM PLANA PO ZAKONCZENIU PARAD I OBSTAW SLUBNYCH,MOZEMY RAZEM POCZYTAC  , A NASTEPNIE WYSKOCZYC NA BALETY I POKRECIC PIETA!

 

A to bardzo dobry plan i w tym to ja bardzo chętnie wezmę czynny udział :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOBOTNIE JEŻDZENIE ŚLUBNE!!!!!!!!!!!!!!!

Jutro tj. 15.10(sobote) spotykamy się na Wałach o godzinie 14:45 (koło ul.Krakowskiej).Tam doczepiamy sobie baloniki do motocykli i robimy ORSZAK MOTOCYKLI odprowadzający Młodych spod kościoła.Ja będe jak już wspomniałam nawigatorem.

W razie "W" dzwonić do mnie na kom 0501035635

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się z wami podzielić że sprzedałem swojego Draga , mam zamiar przesiąść się na Draga 1100 lub Wild Stara 1600 ;) .Teraz to jestem słomiany wdowiec :).

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się z wami podzielić że sprzedałem swojego Draga , mam zamiar przesiąść się na Draga 1100 lub Wild Stara 1600  .Teraz to jestem słomiany wdowiec .

 

 

no to gratuluje,mam nadzieje ze kolejny motorek bedzie wiecej z nami jezdził niz ostatnio :roll: bo przeciez kupujesz go do jazdy a nie dla szpanu,chyba ze to teraz modne sa HARLEYE ;)

POZDRAWIAM PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOBOTNIE JEŻDZENIE ŚLUBNE!!!!!!!!!!!!!!!  

Jutro tj. 15.10(sobote) spotykamy się na Wałach o godzinie 14:45 i wyruszamy równo o 15:00 do Dąbia zrobić bramę dla Młodych(kolegi naszego kolegi Michała26).Nastepnie wracamy do centrum i o 17:30 uderzamy pod kościół na ul.Lwowskiej(koło ul.Krakowskiej).Tam doczepiamy sobie baloniki do motocykli i robimy ORSZAK MOTOCYKLI odprowadzający Młodych spod kościoła.Ja będe jak już wspomniałam nawigatorem.  

W razie "W" dzwonić do mnie na kom 0501035635

No popatrz a ja znowu pracuję w sobotę, ale postaram się wpaść. Gdzie dokladnie w Dąbiu jest ten kościół??

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a ja znowu pracuję w sobotę, ale postaram się wpaść. Gdzie dokladnie w Dąbiu jest ten kościół??

 

Slub bedzie w kosciele na Czarnogorskiej(DABIE OSIEDLE)-15.30 na miejscu

A potem na Redzie na ul.Krakowskiej-17:30 na miejscu

pozdowienia i do zobaczenia.

P.S.Słonko wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze to teraz modne sa HARLEYE

 

H-D może to legenda ale nie cieszą się dobrą reputacją ze względu na awaryjność , ale kto wie może jak będę miał więcej kasy ;)

 

[ Dopisane: 15-10-2005, 12:54 ]

Ale na pewno będzie duży to classic choćbym miał siedzieć na nim jak żaba :D ;) :twisted:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Teraz to jestem słomiany wdowiec .

 

Nie smuć się jeszcze się nacieszysz jak kupisz nowego konika.

 

[ Dopisane: 15-10-2005, 17:08 ]

P.S.Słonko wyszło

 

Małgoś ja nic nie chcę mówić, ale ty chyba jakaś czarownica jesteś. Może w środku zimy też polatamy koniami - tylko zamów słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś ja nic nie chcę mówić, ale ty chyba jakaś czarownica jesteś. Może w środku zimy też polatamy koniami - tylko zamów słońce.

 

 

Czego sie nie robi dla was :lol:

Dziękuję wszystkim którzy przybyli na parade.Opłaciło się!Nie którym pewnie podwójnie ;)

Nasze zdjęcia z pardy ukaże sie w listopadowym wydaniu "Pary Młodej"-na pewno dostarcze je wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...