Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Buddha!! Ale mi ciśnienie podnieśliście wczoraj. Siedziałem w robocie do 24.00 a wszyscy latali ;) :D :P . Dzisiaj też siedzę w pracy ale przyjechałem koniem. Jak skończę to może jeszcze polatamy.

Pieprzona inwentaryzacja. :P :flesje: :flesje:

Wysłany: Dzisiaj, o 4:59 am

Widzę że na BP była imprezka :twisted: :twisted:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"je**ac serwis na ulicy ......

Musiał bys mieć rozmiar XXXXXl, żeby zmieścic wszystkich pseudofachowców. ;) :D :P

Zostaniesz emerytem czy jak?

Zbliża się dzień, kiedy powieszę na ścianie rolkę papieru toaletowego i zacznę wpisywać na nią tych wszystkich, którzy mogą mnie od dziś w d... pocałować. :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! To ile osób jedzie ze Szczecina. Bo ja z Gosią na 99% i chyba samochodem, bo coś mi się wydaje, że będzie padało. Oby nie. Pokoje będą, a czy pościel to swoją trzeba mieć? Pytam tak na marginesie bo i tak dla nas to obojętne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest to nastepny weekend,więc wyjazd do Niechorza i tak odpada  :-x  

 

Vizka nie marudż!!!! to nasz ostatni weekend w Polsce i zamierzamy sie ze wszystkimi pożegnać....najwyżej przyjedziecie w sobote- zostawimy dla Was cytrynówki;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam! Niewiem jak Wy ale ja weekend spędziłem rewelacyjnie! Normalnie od piątku do końca niedzieli uśmiech nie schodził mi z paszczy ;) Normalnie wypocząłem jak nigdy. Troszkę polatałem, miło spędziłem czas ze znajomymi. W weekend przypadła także kolejna rocznica poznania się z moją połówką :D z tej okazji piątkowy wieczór upłynął bardzo miło. Normalnie ja chce zawsze takie weekendy :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jedzie sporo ludzików' date=' bo my HALO tego dopilnujemy.

A po DRUGIE to Niechorze jest nad morzem i bliżej to juz sie nie da. [/quote']

Wiem gdzie Niechorze bo jezdzilem tam kilka lat z rzedu na wakacje ... po prostu mala prowokacja .... ;)

 

 

Grześ' date=' ty nie jedź nad żadne morze, tylko wal do Niechorza,bo tam ekipa będzie silna [/quote']

Postaram sie... jesli sie wyrobie to dotre ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...