Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grzes jak mi brakuje Ciebie, ja chce sie z toba potarzac !!!

 

Ja tez .... hehe .. mi tez was brakuje ... kurde strasznie ....

 

 

 

A co do koszulki... to jest problem bo ja tez chcem ... a nie mam jak w tej chwili wam dac kaske ani jak odebrac ... jakies pomysly ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dopisane: Środa Sierpień 03, 2005 6:39 pm ]

To jest gdzies w Swinoujsciu, jeszcze przed przeprawa? A i wie ktos moze kiedy sa Wikingowie w Wolinie?

 

Bigos ale ciebie to wieki nie było na necie.Siemanerki.Pozdrawi cie róznież Ginna.

Wikingowie się zaczynają w piętek 5.08 i trwają do 7.08.Widziałam baner jak jechałam na Świnoujście.

 

No hallllooooo sisters ;) . Czytam pilnie "halo szczecin" :( jednak nie mam ostatnio czasu zeby pojezdzic po okolicy... chociaz niedawno(jak byla pogoda :evil: ) smigajac nad morze widzialem troche moto. Zreszta kto tam zwraca uwage na skuterek :-) czy na ruskiego parcha :-) ...

 

 

PS. Przy okazji i bardziej przyziemnie, musze zmienic oponki, polecacie jakis dobry serwis- chodzi o sam montaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Przy okazji i bardziej przyziemnie, musze zmienic oponki, polecacie jakis dobry serwis- chodzi o sam montaz?

 

polecam wulkanizacje i wymiane oponek u wyrwy na zielonogorskiej za pehamotem jest nie drogo dobrze robia i maja o tym pojecie pozdrawiam GENERAŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Boras! Świnoujście... miło, miło  :lapagora:  

Może jakiegoś avatarka wrzucisz?

 

PS. Piszesz się na koszulki?

 

PS.2. Carioka! Mam logo 4Umowe!!! Mamy przygotować projekt koszulki to dowiemy się jakie będą koszty. Daj znać.

 

 

co do tych koszulek to powiedz mi jak z jakością ich wykonania bo jeśli chodzi o tą co zakupiłem na 4um jakiś rok temu to żadna rewelacja poprostu sie odkleja ta prasowanka.nie wiem czy ktos kojaży np. koszulki z Polanowa czy nie można zrobić cos w takim wykonaniu?? nie chodzi mi o wzór ale wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych koszulek to powiedz mi jak z jakością ich wykonania bo jeśli chodzi o tą co zakupiłem na 4um jakiś rok temu to żadna rewelacja poprostu sie odkleja ta prasowanka.nie wiem czy ktos kojaży np. koszulki z Polanowa czy nie można zrobić cos w takim wykonaniu?? nie chodzi mi o wzór ale wykonanie.

 

Hej!

Staram się zrobić to tak żeby były sitodruki. Są dość wytrzymałe (mam koszulki zrobione przez tego producenta już dobrych kilka lat i nic im nie jest). Na razie wysłałem wstępny projekt żeby otrzymać wycenę.

 

Pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie coś już na temat ceny?? myśle że jest to kusząca propozycja. do kiedy trzeba się zdecydować?? a kto z was się wybiera do nas na rajd?? wiem wiem cena troche odstrasza ale napewno bedzie miła zabawa... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie coś już na temat ceny?? myśle że jest to kusząca propozycja. do kiedy trzeba się zdecydować?? a kto z was się wybiera do nas na rajd?? wiem wiem cena troche odstrasza ale napewno bedzie miła zabawa...

Witaj!

O cenie koszulek bedziemy mogli cos powiedzieć jak tylko wszyscy, którzy chcą dadzą znać i zamówią. Po podliczeniu damy znać i podejmiemy odpowiednie kroki w porozumieniu z Wami.

 

Prawie cala banda z HALO SZCZECIN wybiera sie do Ciebie do Świnoujścia w piatek. Chcemy zastartować ze Szczecina popoludniu, 17-18. Mam nadzieją, że bedziesz już tam na nas czekal i wital chlebem i solą oraz innymi specyfikami.....mocno zmrożonymi.

Znowu wszyscy bedziemy RAZEM! HURRRA!!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie coś już na temat ceny?? myśle że jest to kusząca propozycja. do kiedy trzeba się zdecydować?? a kto z was się wybiera do nas na rajd?? wiem wiem cena troche odstrasza ale napewno bedzie miła zabawa...

Witaj!

O cenie koszulek bedziemy mogli cos powiedzieć jak tylko wszyscy, którzy chcą dadzą znać i zamówią. Po podliczeniu damy znać i podejmiemy odpowiednie kroki w porozumieniu z Wami.

 

Prawie cala banda z HALO SZCZECIN wybiera sie do Ciebie do Świnoujścia w piatek. Chcemy zastartować ze Szczecina popoludniu, 17-18. Mam nadzieją, że bedziesz już tam na nas czekal i wital chlebem i solą oraz innymi specyfikami.....mocno zmrożonymi.

Znowu wszyscy bedziemy RAZEM! HURRRA!!!! :-D

 

 

 

Po za nami;(

Boras pokazcie się z jak najlepszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga powrotna OK fajnie ze deszcz nas nie złapał

 

 

Dla mnie hitem były te maluchy na 65-kach

Dla mnie tez sa fantastyczni to moi IDOLE.

 

 

Gitta szkoda ze Was nie bedzie!!!!!!!!!!!!!! :cry: na rajdzie.

POZDROWIENIA DLA SZCZECINA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po urlopowej trasie. Wczoraj wróciliśmy po zrobieniu 1997,3KM :P Trasa fajna zdjęć mamy około 140, dupska niemal nadal bolą :D Najdalej od domu tym razem byliśmy w Zamościu. Koń sprawował sie zacnie i bez większych kłopotów doturlał sie do domku. Po drodze w większości przypadków sokojnie choć koło Sochaczewa było gorąco. Po wyjeżdzie zza górki zobaczyłem na nszym pasie TIRa wyprzedzającego sobie bezstresowo pod górę na podwójnej ciągłej drugiego TIRa. Ostre hamowanie ucieczka na prawe pobocze (na szczęście było tam coś koło 40cm asfaltu na poboczu) i z debilem minąłem sie o góra 50cm (Panu w Volvo życzę z całego serca spotkania z pociągiem towarowym).

Poza tym jednym incydentem same pozytywne wspomnienia.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...