Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[

Pozdrawiam wszystkie babki' date= no i facetów też ...ale mniej gorąco :P[

 

 

ja tez juz wrocilem i mysle ze bylo nam ok wiec nie rozumiem dlaczego nas mniej. :-D

[/quote]

 

Was "mniej gorąco" pozdrawiałam bo Nas jest mniej i musimy sie trzymać razem, taka solidarność jajników :(

A zlocik rzeczywiście ok. Tylko nie rozumiem tego 'było nam ok'-kojarzy mi sie to dwuznacznie, czyzbym czegoś nie pamiętała... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez wlasnie wrócilismy "dzionek" zaliczylismy jeszcze nad morzem w Pobierowie. W drodze powrotnej trafilismy na korek taki okolo 30km długi ale nas nie dotyczył. Pas dla motocyklistów był wolny to taka podwójna biała linia i my go wykorzystalismy. Zlot był super z Wami to tylko na zloty :( .

 

cytrynówka Ani była przednia!

zgadzam sie była pyszna.

 

Jestem w końcu- zeszłam z pleców męża na własny motor' date=' to i swoje konto muszę mieć [/quote']

Jak sie ciesze "Klameczko" ze tu jestes :!: i bardzo serdecznie witam. Witam tez Monie (spóznione ale szczere :!: ).

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya heya, a my wróciliśmy przed chwilą. To co się dzialo na zlocie to juz nikogo nie dziwi, zawsze ale to zawsze jest tak samo. ZAJB....STA zabawa, swietni ludzie, fantasy atmosfera, a piwko i "inne materialy budowlane" znikają z predkością światla w naszych przelykach. Byle tak dalej, z tą paczką warto spedzać czas, zaniedbując pranie, prasowanie, gotowanie, sprzątanie....itp. :-D

Dziękuję wszystkim za prezenty i cudowny nastrój.

 

Jestem w końcu- zeszłam z pleców męża na własny motor' date=' to i swoje konto muszę mieć[/quote']

Witaj nam Klameczko na forum

Ale super!! Ciągle nas więcej - rewelacja :(

 

w powrocie zlapal nas okropny deszcz

General trzeba bylo jechac z calą bandą nad morze - byl byś suchuteńki

 

 

zurek1976 napisał:

cytrynówka Ani była przednia!

 

zgadzam sie była pyszna.

Cieszę sie, że smakwalo, zrobiezawsze jak tylko bedziecie chcieli świętować.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką info znalazłam na necie

 

12-14 Sierpnia na lotnisku w Bagiczu (koło Kołobrzegu) odbędzie się spotkanie (nieoficjalny zlot) motocyklistów. Wszystkich chętnych zapraszamy. Jedzenie i picie weźcie ze sobą (nie będzie gastronomi)...

 

Słuchajcie patrzę w kalendarz i nie wierzę - 15 sierpień (poniedziełek) WOLNE. Więc jakbyśmy się zdecydowali na Bagicz to możemy tam siedzieć do poniedziałku. Oczywiście jeśli będzie pogoda - a mówią że będzie Tylko czy nasze organizmy to wytrzymają

 

 

 

P.S. Gapa ze mnie bo umieściłam ten post jako nowy temat na ogólnym forum, ale człowiek całe życie się uczy

 

[ Dopisane: 14 ]

Witam wszystkich zlotowiczów!!!!!!!!!

My też jesteśmy zadowoleni z udanej imprezy i chcielibyśmy wszystkim podziękować za udaną zabawę i towarzystwo.

Z pewnością zlot w Gryficach należy umieścić na liście zlotów, które trzeba odwiedzić w przyszłym roku.

Gryfice - do zobaczenia za rok!

 

 

 

P.S. Ten post też znalazł się nie tam gdzie trzeba. Ale teraz już się nie pomylę :(

 

[ Dopisane: 14 ]

Witam cię Kasiu - Klameczko wśród nas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką info znalazłam na necie  

 

12-14 Sierpnia na lotnisku w Bagiczu (koło Kołobrzegu)

Słuchajcie patrzę w kalendarz i nie wierzę - 15 sierpień (poniedziełek) WOLNE. Gapa ze mnie bo umieściłam ten post jako nowy temat na ogólnym forum, ale człowiek całe życie się uczy  

 

A widzisz a ja przeczytałam tego posta i napisałam o tym na halo Szczecin tylko nie wiedziałam że to twój :-D

 

Byłoby super posiedzieć 4 dni nad morzem w Waszym gronie..........

 

I dzięki za pozdrowienia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewno ze pamietam. Wczoraj nawet o malo co takiej nie zanabylem :(

A wogole to wpadlibyscie odwiedzic kaleke :P :D Bo glupieje juz w domu na osiedlu nic do roboty nie ma :/ Znacie knajpke na czechoslowackiej? Moze sie tak zgadamy jakos? Jakby co GG#7844644. Albo zaraz do Krisa zadzwonie to sie zgadamy normalnie :P

 

Na browca zawsze można się umówić ;) Akurat zaraz kasa na koncie będzie to można cosik wykombinować :twisted: Ale podałeś swoje gg to teraz będziemy w kontakcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam ogolnie sie podobalo,picie bylo jedzonko bylo atmosferka super.I tak jak napisala Monia za rok powtorka

 

 

Ty to jesteś wporządku!Aż za rok?A co z innymi zlotami?Przeciez Złocieniec ukochany przed nami:D

W ten weekend Nowogard.Czy ktoś moze sie wybiera na Wikingów lub Woodstock?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade na Woodstok ale samochodem :(

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na browca zawsze można się umówić  Akurat zaraz kasa na koncie będzie to można cosik wykombinować  Ale podałeś swoje gg to teraz będziemy w kontakcie

 

No Kriso dzis mnieodwiedzil to wie gdzie :( Wpadajcie jak tylko macie ochote! :P Milej zabawy na zlotach i uwazajcie na siebie!

Jak zdejma gips zaczne spowrotem uczeszczac w spedach ;) No moze nie bede tak skakal pod scena narazie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...