Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z tych co poznałem na pewno była Gitta i Rebelka

Gitta czy mogę ustawić się w kolejkę po autograf?

 

Dla wtajemniczonych: nie udalo się :cry:

 

[ Dopisane: 22-06-2005, 18:13 ]

Witam wszystkuch!

Z dobrych źródeł mam wiadomiść iż 24-26.06.2005r. są organizowane  Dni Ziemi Drawskiej. Przewidują wiele atrakcji,zespoły itd.

czy ktoś się wybiera? Impreza oczywiście w Drawsku Pomorskim.

 

Tych propozycji jest tak wiele, że może wspólnie ustalimy plan dzialania i razem gdzieś smigniemy calą ekipą. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych propozycji jest tak wiele, że może wspólnie ustalimy plan dzialania i razem gdzieś smigniemy calą ekipą. :banghead:

witajcie ziomale -to ja Generałowa "na plecach męża"sobie piszę, bo jestem w porządku ,czy nie???? Ja jestem za tym bo wtajemniczeni wiedzą że mój śliczny małżonek jest wyjechany i gdyby pojechać do Drawska to stamtąd do niego byłoby mi po drodze. A tak poza tym czy ktoś mnie weźmie,czy raczej nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sobote tj. 25.06.Pamietać o galotach do kąpieli.Tam wiadome co będzie się działo.

 

W niedziele tj.26.06

"Wstep dla bajkeroow na sprzetach wolny. Zapewniamy grochoowe, piwo za 1 zl (0,5 l), wode mineralna i mnoostfo fajowych bajkowych końkursóf :) ok 14.10 zbiórka przed hotelem Invit (hala w ktorej gra Spojnia Stargard ul. 1-wszej Brygady 1) - jadąc od strony Sz-na skęcamy w lewo na Goleniow i 100m po lewej parking. Parada z eskortą. To charytatywna impra - przy okazji turnieju piłkarskiego i licytacji zbierana będzie kasa na urzadzenia ratujące zycie do szpitala Stargardzkiego."

 

 

Ktoś coś chce jeszcze wiedzieć?Czy taka forma spędzeni wspólnie wolnego czasu pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych propozycji jest tak wiele' date=' że może wspólnie ustalimy plan dzialania i razem gdzieś smigniemy calą ekipą. :)[/quote']

witajcie ziomale -to ja Generałowa "na plecach męża"sobie piszę, bo jestem w porządku ,czy nie???? Ja jestem za tym bo wtajemniczeni wiedzą że mój śliczny małżonek jest wyjechany i gdyby pojechać do Drawska to stamtąd do niego byłoby mi po drodze. A tak poza tym czy ktoś mnie weźmie,czy raczej nie???

Normalnie generalowa Ty to jestes w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to zamieszania zrobilo' date=' chodzi o przedzialy czasowe[/quote']

Carioka nie koniecznie. Zalezy od stezenia moze naprawde wystapic po 4 tygodniach. Mi sie chce KRZYCZEC !!!

 

Odnosnie soboty to u nas jest zlot TIR-ow i zobaczymy co u nas. Ma byc nawet Jarosław Dymek nasz Strong Man. I takie tam konkurencje.

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH.

Siuryt co u Ciebie jak guma??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumy wciąż brak :cry:

W logumie mają Mitasy ale dętkowe, więc odpada

Zamówiłem w Sz-nie i czekam, czekam, czekam... może dzisiaj

Ale życzę wam udanego weekendu gdziekolwiek będziecie, ja i tak nie będę jeździł. W sobotę pracuję (nie wiem, do której :) ), w niedzielę obiad z okazji 3 urodzin mojego synka :lapagora:.

Trzymajta się kiery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...