Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jednak nie dane jest mi jechać z Wami do dzieci - powód oczywisty nadal nie mam zrobionego konia.

Pięknie u nas dbają o klienta na dętkę czekam prawie tydzień i jeszcze trochę poczekam, jakbym wiedział że tak sprawy wyglądają to sam bym się po nią wybrał do producenta.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta czy to Wy jechaliscie o 24:40 przez Bramę Portową na motorkach?? Wydaje mi się że byliscie w 4 moto i Ty oddzieliłaś sie w stronę Wojska Polskiego a pozostałe 3 pojechały w Krzywoustego , mam racje ?? Aha i jeszcze chyba widziałam Was pod Qrnikiem po 22:00 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze popoludnie wypadlo super, mam nadzieję że takich wypadów i imprez bedzie w takim oraz poszeżonym gronie coraz więcej. Dzięki Gitta, trzymaj tak dalej a my z Tobą.

 

 

ano bylo calkiem milo ... wreszcie was mordy poznalem :] moze sie bendem czesciej tu odzywal ;P

 

[ Dodano: 12-06-2005, 00:49 ]

Gitta czy to Wy jechaliscie o 24:40 przez Bramę Portową na motorkach?? Wydaje mi się że byliscie w 4 moto i Ty oddzieliłaś sie w stronę Wojska Polskiego a pozostałe 3 pojechały w Krzywoustego , mam racje ?? Aha i jeszcze chyba widziałam Was pod Qrnikiem po 22:00 ??

 

Bendem szybszy od Gitty :] ano my bylismy i tu, i tu :] bo nas wszendzie pelno :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na forum chciałabym wszystkim uczestnikom wizyty w Domu Dziecka podziękować.Wiadać ze nasza wizyta do tak małego grona przyspozyła wiele atrakcji i dała radość i tym mniejszym-upierdliwcom i tym większym-chowjącym się za murek palaczom.

Bardzo was przepraszam za zamieszanie na początku,ale szczerze mówiac niewiedzialam gdzie dokładnie sie ten dom dziecka znjduje.Najwazniejsze ze dojechalismy.

 

Maja nas tak jak Grzesiek napisal było wszędzie pałno.Zaliczylismy dwa śluby, wały i sztuczne ognie.Działo się wczoraj działo.

 

A co do wspólnego ogniska to faktycznie fajni by było rzeczywiście sie spotkać choć wczoraj poznało się kilka osob.Może w środku tygodnia dla odmiany?

 

[ Dodano: Niedziela Czerwiec 12, 2005 12:14 pm ]

Czy jedzie ktos dzisiaj wieczorem na koncert Dżemu Ostrowskiej itd sprzętam???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szczecin! Sobotni wyjazd do Domu Dziecka był wspaniałym przeżyciem nie tylko dla dzieci, ale i dla nas. Super pomysł.

Podzękowania za mile spędzony czas.

 

Bardzo was przepraszam za zamieszanie na początku

 

Gitta jakie zamieszanie. "Wszysto dobre, co się dobrze kończy".

Było super!!!!!!!! ! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy sie dzisiaj z Michalem ale nie sprzetem bo nie bedziemy go pilnowac tylko sie bawic.

 

My tez idziemy i też bez motocykli bo chcemy dzisiaj sobie wypic cos.Moze o 21 tam gdzie zawsze sie spotykamy przez wyjazdami.Tzn tam gdzie przed wyjazem na jezioro Woświn.

Wrazie co my tam poczekamy 15 min jakby sie ktos zdecydowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jedzie ktos dzisiaj wieczorem na koncert Dżemu Ostrowskiej itd sprzętam???

 

Ja jade na waly ale ok 17 - 18 bo sie tam z Kajtkeim ustawilem .. a wiueczorkiem bez sprzenta chyba wpadne jak sie z wszytskim wyrobie ...

 

Tzn tam gdzie przed wyjazem na jezioro Woświn.

 

Chodzi ci o prawa kopule stojac pszodem do odry ??

 

[ Dodano: 12-06-2005, 14:31 ]

Moze o 21

 

a ten tego .. koncert dzemu jest od 20 do 21.30.... teoretycznie.. to moze o 20 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po weekendzie! jak się wam podobały w tym roku sztuczne ognie? ja początkowo miałem ochotę wpław (bo staliśmy koło urzedu celnego) popłynąć na druga stronę i wyrwać Jurczykowi mikrofon a jego samego utopić. Punktualnością to on nie grzeszy... 23:40 czy 0:30 to to samo?! Z tego co słyszałem to nikomu gadki sie nie podobały bo mimo dośc sporej odległości słyszałem gwizdy publiki :D

Ale w końcu jak sie zaczęło to stwierdziliśmy, że warto było czekać...

Kto z was jeszcze był na Wałach?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...